Ewa Skibińska Żródło: TRICOLORS/East News

Ewa Skibińska opublikowała zdjęcie bez ubrań. Fani komentują

14 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Ewa Skibińska rozruszała Internet najnowszą publikacją w social mediach. Aktorka pokazała się fanom w “stroju Ewy”. Naturalną koleją rzeczy zdjęcie podzieliło internautów na dwa obozy. Podczas gdy jedni doceniają odwagę gwiazdy serialu “Druga szansa”, inni pytają wprost: “po co?”.

  • Ewa Skibińska pokazała internautom nagie zdjęcie
  • Aktorka wykonała je w zaciszu własnej łazienki
  • To nie pierwszy raz, gdy gwiazda pozuje w “stroju Ewy”

Postać Ewy Skibińskiej jest doskonale znana entuzjastom takich produkcji jak: “W głębi lasu”, “Ślepnąc od świateł” czy “Druga szansa”. Aktorka wiedzie bujne wżycie w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami zdjęciami typu “selfie” czy fotografiami w towarzystwie bliskich. Od jakiegoś czasu na oficjalnym profilu Skibińskiej pojawiają się także te odważne wrzutki.

Naga Ewa Skibińska tajemniczo uśmiecha się do obiektywu

Instagramowy profil Ewy Skibińskiej zrzesza pokaźne grono ponad 9 tys. fanów aktorki. To właśnie ta liczna grupa miała okazję, kolejny raz, zobaczyć gwiazdę w wersji pozbawionej ubrań.

W poniedziałek 12 kwietnia aktorka zamieściła w social mediach odważną publikację. Ewa Skibińska pozowała do zdjęcia nago. Jeśli wierzyć oznaczeniu, ujęcie wykonała w zaciszu własnej łazienki. Gwiazda postanowiła powstrzymać się od komentarzy, opatrując wrzutkę symbolem zielonej czterolistnej koniczyny.

Na najnowszej publikacji Ewa Skibińska zasłania nagie piersi ręką. Na twarzy aktorki maluje się subtelny, acz tajemniczy uśmiech. W tle daje się dostrzec biel ściany w łazience. Fryzura gwiazdy jest starannie upięta z tyłu. Jakiegokolwiek śladu odzienia próżno szukać na fotografii.

Dzieci Lecha Wałęsy w sądzie. Rodzina liczy na odwyk alkoholowy dla SławomiraDzieci Lecha Wałęsy w sądzie. Rodzina liczy na odwyk alkoholowy dla SławomiraCzytaj dalej

Zdjęcie naturalną koleją rzeczy błyskawicznie podzieliło internautów. Wielu z nich doceniało odwagę Ewy Skibińskiej, obsypując aktorkę komplementami dotyczącymi jej urody. Wśród morza czerwonych ikonek serca w sekcji komentarzy można dostrzec jednak i te od osób, które nie do końca “kupują” koncepcję zaproponowaną przez celebrytkę.

-Pytanie: Jaka idea przyświecała tej Pani robiąc to zdjęcie. Straszne, co powoduje brak zajęcia i dużo wolnego czasu (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - zastanawia się jedna z internautek.

- Piękna ta Nasza Ewa - dodaje krótko od siebie ktoś inny.

Ostatnia publikacja nie była “nagim debiutem” aktorki

Co warto zaznaczyć, to nie pierwszy raz, gdy Ewa Skibińska postanowiła pokazać się w najbardziej naturalnej z odsłon. Jesienią 2020 roku aktorka zamieszczała na Instagramie zdjęcia ze zbiornika wodnego, do których również pozowała bez ubrań.

Pod serią zdjęć w wodzie dominowały przychylne komentarze internautów. Aktorka i wtedy opisała je oszczędnie, dodając między innymi ikonkę jednorożca oraz hashtag “#woda”. Dzięki innemu opisowi możemy dowiedzieć się, że fotografie wykonał fruwający tuż nad taflą wody dron.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Instagram, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł