Swiatgwiazd.pl
Ewa Błaszczyk

TRICOLORS/East News

Córka Ewy Błaszczyk dołączyła do obsady uwielbianego serialu. Wiemy, kogo zagra

19 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Media obiegły zaskakujące wieści o córce Ewy Błaszczyk. Okazuje się, że Marianna Janczarska stawia coraz większe kroki jako aktorka. Już niebawem będzie można oglądać ją w kolejnej produkcji. Tym razem młoda artystka zasili obsadę „M jak miłość”!

  • Córka Ewy Błaszczyk dołączyła do obsady „M jak miłość”

  • Odcinki z jej udziałem mają pojawić się na ekranach pod koniec roku

  • Marianna Janczarska wcieli się w postać pani psycholog, Dagmary

Córka Ewy Błaszczyk nie zwalnia tempa i z radością kroczy śladami sławnej mamy.  Dwudziestosiedmiolatka ma na swoim koncie już kilka produkcji, między innymi „Historię Kowalskich” i „Ojcze nasz”. Teraz wystąpi w jednym z najchętniej oglądanych seriali w Polsce.

tvp (1)

Adam Zdrójkowski i Maciej Musiał odchodzą z TVP. Wiadomo, czym zajmą się teraz

CZYTAJ DALEJ

Córka Ewy Błaszczyk w „M jak miłość”

Ewa Błaszczyk jest popularną polską aktorką i działaczką społeczną. Jest też mamą dwóch córek, którą przed laty spotkała ogromna tragedia. W 2000 roku jedna z dziewczynek zakrztusiła się tabletką i od tego czasu przebywa w śpiączce. Aktorka cały czas ma oparcie w drugiej z bliźniaczek.

Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk, coraz częściej wykorzystuje odziedziczony po mamie talent aktorski. Młoda kobieta jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, a już niebawem będziemy mogli zobaczyć w „M jak miłość”. Do którego wątku dołączy?

Marianna Janczarska jako pani psycholog

Jak donoszą media, córka Ewy Błaszczyk ma pojawić się w 1621. odcinku „M jak miłość”, który na ekranach pojawi się przed świętami Bożego Narodzenia. Choć do emisji zostało jeszcze trochę czasu, młoda aktorka już weszła na plan zdjęciowy. Wiadomo, że zagrała u boku Marcinka Bosaka – serialowego Kamila Gryca.

Przypomnijmy, że grany przez Marcina Bosaka bohater mierzy się w ostatnich odcinkach z kilkoma problemami. Przede wszystkim ciąży mu sprawa z córką, której matką jest jego była kochanka. Okazuje się, że choć Kamil od początku niezbyt dobrze radził sobie z wychowywaniem dziewczynki, w końcu zawalczy o opiekę nad córką.

Tu właśnie pojawi się Marianna Janczarska, czyli serialowa pani psycholog o imieniu Dagmara. Zadaniem kobiety będzie ocenić, czy Kamil Gryc spełnia wszelkie wymagania i może opiekować się małą Polą. To od niej w głównej mierze będzie zależała decyzja sądu.

Bliźniaczka Marianny Janczarskiej wciąż przebywa w śpiączce

Marianna Janczarska i Ewa Błaszczyk od lat walczą o zdrowie drugiej z bliźniaczek – Oli Janczarskiej. W 2000 roku, dokładnie sto dni po śmierci swojego ojca, dziewczynka zakrztusiła się tabletką i zapadła w śpiączkę. Miała wówczas zaledwie sześć lat.

Wstrząśnięta losem swojej córki Ewa Błaszczyk postanowiła działać. Aktorka od lat prowadzi fundację „Akogo?”, której podopieczną jest jej córka, Ola. Dzięki niej wybudowano klinikę „Budzik” zajmującą się dziećmi z ciężkimi uszkodzeniami mózgu.

EN 01292037 0091 (1)

Marianna Janczarska i Ewa Błaszczyk (źródło: TRICOLORS/East News)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Krzysztof Cugowski nie pojawił się na festiwalu w Sopocie. Powód zdumiewa

  • Znani aktorzy odchodzą z TVP. Wiadomo, czym zajmą się teraz

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

Źródło: Fakt, Filmweb

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >