Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Dawid Narożny pokazał rodzinną sesję
Barbara Bujar
Barbara Bujar 10.03.2021 01:00

Dawid Narożny pokazał rodzinną sesję

Dawid Narożny pokazał rodzinną sesję
Instagram.com/dawidnarozny
  • Dawid Narożny zamieścił w sieci efekt rodzinnej sesji

  • Na uroczych zdjęciach wokaliście towarzyszą Joanna, Gabrysia i Marcel

  • „Małe szczęścia” – napisał Narożny pod fotografią

Choć Magdalena i Dawid Narożni rozwiedli się w sierpniu 2019 roku, w sieci wciąż jest o nich głośno. Niestety, często nie za sprawą osiągnięć muzycznych, a z powodu publicznych zaczepek. Przypomnijmy, że zaledwie kilkanaście dni temu wokalista disco-polo straszył byłą żonę komornikiem. Przy okazji dogryzł też jej nowemu partnerowi.

- Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć – mówił na InstaStory.

Była żona Dawida Narożnego skomentowała jego zaczepki

Słowa o komorniku szybko obiegły internet i zwróciły uwagę tabloidów. W jednym z wywiadów Magdalena Narożna zdradziła jednak, że nie ma zamiaru przejmować się wypowiedziami swojego byłego męża. Jak stwierdziła, Dawidowi zależy jedynie na rozgłosie, dlatego ona nie będzie mu w tym pomagać.

- Albo się ma tę klasę, albo się nie ma – dodała w wywiadzie dla serwisu Jastrząb Post (więcej TUTAJ).

Dawid Narożny wbija kolejną szpilę?

Choć od ostatniego zatargu byłych małżonków minęło zaledwie kilkanaście dni, ich nazwisko znów obiegło media. Tym razem muzyk nie powiedział ani nie napisał jednak żadnego niemiłego komentarza. Wręcz przeciwnie – wyraźnie zadowolony pochwalił się zdjęciami z rodzinnej sesji fotograficznej.

Na udostępnionych zdjęciach Dawidowi Narożnemu towarzyszą najbliżsi – nowa ukochana Joanna oraz najmłodszy członek rodziny Marcel. W sesji wzięła udział także córka wokalisty Gabrysia, której tez doczekał się ze związku z Magdaleną. Wszyscy wyglądają na bardzo szczęśliwych.

- Małe szczęścia (…) #mojewszystko (…) – napisał Narożny na Instagramie.

Internauci, którzy przyzwyczaili się już do zaczepek pod adresem Magdaleny Narożnej, zastanawiają się, czy publikacja rodzinnych zdjęć nie była kolejnym atakiem wokalisty mającym wyprowadzić z równowagi jego byłą żonę. Fani obserwujący profil muzyka nie ukrywają jednak, że efekty sesji są naprawdę urocze.

- Gabrysia i Marcel bardzo podobni. Jesteście super rodzinką. Pozdrawiam – pisze jedna z internautek.

- Cudowni – dodaje kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Jastrząb Post