Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hakiel stanął na zakazie pod presją Dagmary. Gdy wysiadła, zrobiła scenę, a wszystko przez… Tyle ryzykować dla takiej rzeczy?!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.03.2024 14:57

Hakiel stanął na zakazie pod presją Dagmary. Gdy wysiadła, zrobiła scenę, a wszystko przez… Tyle ryzykować dla takiej rzeczy?!

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel przyłapani przez paparazzi, fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel wykorzystują każdą wolną chwilę do przygotowań do nowego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Jeden z treningów zakończył się zaskakującymi scenami, którego świadkiem byli paparazzi. Niesłychane, do czego doszło między celebrytką i tancerzem.

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami". Jak ocenia ją jury?

Była gwiazda "Królowych życia" została jedną z uczestniczek wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Do tej pory widzieliśmy ją już w eleganckim walcu wiedeńskim, rytmicznej cha-chy, ognistym tangu, a także zmysłowej (choć określonej przez Ewę Kasprzyk jako "wulgarnej") rumbie. 

Pomimo chęci Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel nie mogą liczyć na przychylność jurorów. W każdym z czterech odcinków tanecznego programu znaleźli się na końcu tabeli punktowej. 

Wiarę w celebrytkę mają jednak fani, którzy co tydzień oddają na nią masę głosów. Dzięki temu zaszła ona dalej w konkursie od m.in.: Filipa Chajzera, Beaty Olgi Kowalskiej czy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Ja nie sądziłam, że Filip odpadnie. Ale ja tych ludzi wszystkich tak polubiłam, że czy odpada Filip czy ktokolwiek inny, mi będzie tak samo przykro. To nie jest fajne, że ktoś odpada - mówiła nam po ostatnim odcinku.

Program jednak nie zwalnia i następny odcinek będzie emitowany w wielkanocny wieczór, 31 marca. Uczestnicy robią wszystko, by pozostać w "Tańcu z Gwiazdami" jak najdłużej.

Fryzjer namówił Dagmarę Kaźmierską na szaleństwo. Wielkanocna niespodzianka od Królowej życia tuż przed odcinkiem "TzG" Syn Dagmary Kaźmierskiej pokazał zdjęcia z USG. Ale wieści od Conana! Gratulacjom nie ma końca

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel gotowi do odcinka "Tańca z Gwiazdami"? Trening zakończony aferą

Jednym z najgłośniejszych duetów 27. edycji "Tańca z Gwiazdami" jest właśnie Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Oboje nie schodzą z ust portali płotkarskich, a kulisy ich współpracy przy telewizyjnym show wzbudzają sporo emocji.

Choć jeszcze niedawno wydawało się, że celebrytka luźno podchodzi do tanecznej rywalizacji, ostatnie doniesienia potwierdzają, że zabrała się za ostry trening. Do kolejnej odsłony programu zostało tylko kilka dni, a nawet świąteczna atmosfera nie uchroni jednej z par przed eliminacją.

Dagmara Kaźmierska nie należy do gwiazd, które ujawniają kulis choreografii w mediach społecznościowych przed wielkim występem. Dla widzów niespodzianką jest nawet to, jak będzie wyglądała celebrytka. Mimo zachowania nutki tajemnicy przyłapano ją na opuszczeniu studia w towarzystwie Marcina Hakiela i jego narzeczonej po jednym z treningów.

Cała trójka wsiadła do auta tancerzy, by po chwili rozegrać sceny jak z filmu. Reporterzy "Faktu" opisali groteskową sytuację. Szczegóły poniżej.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel przyłapani przez paparazzi, fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel przyłapani przez paparazzi. Sceny jak z telenoweli

O prywatnych relacjach Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela mówi się dużo. Jedni dostrzegają ich zabawne przekomarzania, a inni sądzą, że choreograf może mieć za złe produkcji o dobór partnerki. W końcu po długiej przerwie chciałby w wielkim stylu wrócić do "Tańca z Gwiazdami". Sam po ostatnim występie przyznał, że to pierwszy raz, gdy jego partnerka stosowała się do wyznaczonych jej kroków.

Hakiel mówi tak: "Ja nie wiem jakie "królowa" zabawki z piaskownicy wyciągnie. Ona zawsze zatańczy coś innego" - mówiła Dagmara po ostatnim występie.

Świadkami relacji gwiazdorskiego duetu byli paparazzi, którzy przyłapali ich po jednym z treningów. Marcin Hakiel zdążył ledwo wyjechać z parkingu, gdy Dagmara Kaźmierska kazała zatrzymać auto. 

Choreograf od razu usłuchał jej prośby i przystanął… zaraz przy znaku zakazu. "Królowa życia" od razu wyskoczyła z samochodu i otworzyła bagażnik. Mogłoby się wydawać, że tak pilna sprawa zakończy się nieoczekiwanym finałem, i faktycznie. 

Dziennikarze "Faktu" pokazali, jak krótkie przeszukiwania toreb doprowadziły do wyjęcia przez Dagmarę Kaźmierską opakowania z kanapką. Po szybkiej akcji wróciła do pojazdu. Najwyraźniej królowa życia ryzykowała ukaranie mandatem dla zaspokojenia głodu.

Wygląda na to, że trening musiał kosztować ją sporo energii. Efekty przygotowań zobaczymy w wielkanocnym odcinku "Tańca z Gwiazdami", 31 marca, o godzinie 20:00 w Polsacie.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel przyłapani przez paparazzi, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel przyłapani przez paparazzi, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel przyłapani przez paparazzi, fot. KAPiF

Źródło: Fakt