Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

__Dagmara Kaźmierska__ to bohaterka programu "Królowe życia". Dzięki udziałowi w produkcji zyskała rozpoznawalność oraz fanów. Poza udziałem w programie prowadzi butik w Kudowie Zdrój, a ponadto aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ma syna Conana. W przeszłości odisadywała wyrok w więzieniu. Została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie do prostytucji. Data urodzenia: 12 kwietnia 1975 r. Miejsce urodzenia: Kłodzko. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieski. Data urodzenia: 12 kwietnia 1975 r. Miejsce urodzenia: Kłodzko (Polska)

Dagmara Kaźmierska
21.04.2024 08:36 Fanka Kaźmierskiej kompletnie odpłynęła. Oto co zrobiła na cześć Dagmary. Serio?

Dagmara Kaźmierska może poszczycić się dużym gronem fanów. Jedna z jej wielbicielek przebiła jednak wszystkich. Nie do wiary, co zrobiła z sympatii do Królowej Życia. 

Dagmara Kaźmierska
20.04.2024 14:48 Rezygnacja z "TzG" to nie wszystko. Dagmara od początku przeczuwała najgorsze

Od kilku dni cały internet mówi o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami. Królowa życia wyjawiła jednak, że decyzja o odejściu to tylko wierzchołek góry lodowej. Już wcześniej bała się najgorszego. 

Dagmara Kaźmierska
19.04.2024 12:17 Bali się, że Dagmara Kaźmierska wygra "Taniec z Gwiazdami". To działo się za kulisami

Po oszałamiających występach w "Tańcu z Gwiazdami" Dagmara Kaźmierska postanowiła zrezygnować z dalszego udziału. Fani nie mogą uwierzyć w taką decyzję, tym bardziej że typowali ją na faworytkę całego programu. Miała szansę wygrać? Produkcja obawiała się jednego.

Dagmara Kaźmierska
19.04.2024 08:03 Dagmara Kaźmierska jednak w "Tańcu z Gwiazdami". Fani oszaleją z radości. Produkcja potwierdza

W czwartkowe popołudnie widzowie "Tańca z Gwiazdami" przeżyli szok po oświadczeniu Dagmary Kaźmierskiej. Uczestniczka zrezygnowała z udziału w programie z uwagi na pogarszające się zdrowie. Czy to jednak jej ostatni występ na parkiecie Polsatu? Jest spora szansa, że jeszcze nas zaskoczy.

Dagmara Kaźmierska
18.04.2024 18:21 Tylko u nas: Nie tak chciała to ogłosić! Kulisy rezygnacji Dagmary z "TzG"

Dagmara Kaźmierska zdecydowała o rezygnacji z „Tańca z gwiazdami”. Jakie był dokładne przyczyny jej odejścia? I kiedy podjęła tę decyzję? Udało się nam dowiedzieć o wszystkim ze szczegółami.

Edzia zarabia na sukcesie Dagmary!
18.04.2024 17:14 Edzia zarabia na sukcesie Dagmary! Za wywiad chce kosmiczne pieniądze! Uwzględnia płatność ratalną

Konflikt Dagmary i Edzi trwa już od dłuższego czasu. Teraz jednak nasilił się po złośliwych komentarzach Nowak-Nawary pod postami z tańcem Kaźmierskiej. Teraz okazuje się, że była przyjaciółka próbuje dorobić się na sukcesie Dagmary! Za wywiady żąda ogromnych kwot.

Dagmara Kaźmierska, Edzia
17.04.2024 09:18 "Szczeka tą jadaczką". Dagmara wyjaśnia Edzię raz na zawsze. Ujawniła gorzkie kulisy konfliktu

Dagmara Kaźmierska wiedzie ostatnio prym nie tylko z uwagi na występy w "Tańcu z Gwiazdami", ale także z uwagi na ostre opinie Edzi na temat jej udziału w programie. W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedziała, jak czuje się po krytyce byłej przyjaciółki. Od czego tak naprawdę rozpoczęły się ich waśnie?

Conan Kaźmierski
16.04.2024 22:46 Tylko u nas: Conan w "TzG". Dagmara już wie, jak tańczy jej syn. Ale będzie mu przykro!

Conan Kaźmierski w następnym odcinku „Tańca z gwiazdami” pojawi się na parkiecie. Ale jak tańczy? Dagmara Kaźmierska nieźle go obgadała przed naszymi kamerami. Będzie powód do wstydu?

Dagmara Kaźmierska / Edyta Nowak-Nawara
16.04.2024 19:21 W Dagmarze aż się zagotowało! Tylko dla nas pierwszy raz odpowiada na ostre ataki Edzi. Mówi o jej "smutnym życiu"

Dagmara Kaźmierska i Edyta „Edzia” Nowak-Nawara były najwierniejszymi przyjaciółmikami w „Królowych życiu”. Dlaczego teraz trwa między nimi konflikt, a inny atak w mediach staje się coraz ostrzejszy?

Dagmara Kaźmierska, Edzia
16.04.2024 11:15 To już prawdziwe starcie pomiędzy Edzią i Dagmarą. Nowak już może żałować swoich słów. "Niewdzięczna"

Po ostatnim odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" w mediach społecznościowych znów zrobiło się głośno za sprawą Edzi. Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej ostro skrytykowała jej udział w telewizyjnym show. Tym razem internauci nie puścili jej tego płazem. Rozpoczęła się mocna dyskusja.

Dagmara Kaźmierska
16.04.2024 10:21 Dagmara Kaźmierska o 50. urodzinach. Szykuje imprezę na bogato. Zdradziła nam szczegóły

Dagmara Kaźmierska została jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu "Taniec z Gwiazdami" z uwagi na ogromne wsparcie widzów. Niedawno celebrytka świętowała 49. urodziny. Wyznała nam, jak się czuje w tym wieku i co planuje na okrągłą rocznicę. Będzie po królewsku?

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
16.04.2024 09:16 Conan Kaźmierski zrobił scenę w środku nocy. Pokazał, na co go stać. Kolejny odcinek "TzG" będzie gorący

Conan Kaźmierski mimowolnie stał się jedną z gwiazd programu "Taniec z Gwiazdami". Jego ostatnie wybryki mocno odbiły się na Dagmarze Kaźmierskiej, która otrzymała najgorsze nowy w historii show. Teraz jej syn pokazał, na co go stać. W środku nocy zaczął tańczyć i śpiewać. Odziedziczył talent po mamie?

Sara Janicka i Krzysztof Szczepanik, Dagmara Kaźmierska
15.04.2024 19:23 Odpadli z "Tańca z gwiazdami". Zagłosują na Dagmarę? Padła jasna deklaracja, a po niej wyjaśnienie

Sara Janicka i Krzysztof Szczepanik skomentowali odpadnięcie z “Tańca z gwiazdami”. W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradzili, czy będą kibicować Dagmarze Kaźmierskiej, która według jurorów jest najsłabiej tańczącą uczestniczką. Odpowiedź Sary może zaskoczyć.

Dagmara Kaźmierska
15.04.2024 12:22 Dagmara Kaźmierska miała wypadek. Przeżyła dramat na parkiecie. Ból był nie do zniesienia

W sieci nie cichną komentarze na temat 7. odcinka “Tańca z gwiazdami”. teraz wyszło na jaw, że Dagmara Kaźmierska wyszła na parkiet z kontuzją! Co się stało?

Dagmara Kaźmierska/Edzia z "Królowych życia"
15.04.2024 11:21 Edzia nawet na chwilę nie odpuszcza Dagmarze. Już podsumowała ostatni odcinek "TzG"

W sieci ponownie wybuchała burza, po tym jak okazało się, że Dagmara Kaźmierska uzyskała awans do kolejnego odcinka “Tańca z gwiazdami”. Ta kwestię postanowiła ponownie skomentować Edzia z “Królowych życia”. Emocje między paniami sięgają zenitu. 

Dagmara Kaźmierska
14.04.2024 22:48 Toaleta Versace, klamki z klejnotami... W takim przepychu mieszka Dagmara! Złoto aż kapie

Dagmara Kaźmierska ostatnio miażdży konkurencję w „Tańcu z gwiazdami”. Czy jej mieszkanie jest równie gwiazdorskie, jak ona sama? Jak i gdzie mieszka Królowa Życia? Mozaika stylów i nadmiar to mało powiedziane, mamy zdjęcia.

Dagmara Kaźmierska
14.04.2024 10:46 Tak Kaźmierską nazywali w więzieniu. Za kratami nie było mowy o "królowej życia"

Dagmara Kaźmierska ma za sobą trudną przeszłość. W pewnym momencie swojego życia trafiła do więzienia. Po latach gwiazda “Królowych życia” wyjawiła, jak nazywano ją w zakładzie karnym.

Doda, Dagmara Kaźmierska
13.04.2024 12:45 Zaskakująca reakcja Dody na pytanie o atak Edzi na Dagmarę. Kojarzy się jej to tylko z jednym

Dagmara Kaźmierska nie schodzi z ust internautów za sprawą udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". Wokół jej występów nie brak krytyki, nawet od dawnych przyjaciół. Aferę pomiędzy "królową życia" a Edzią skomentowała nawet Doda. Sprawa od razu skojarzyła jej się z własnym konfliktem.

Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
12.04.2024 20:40 Tak ma na drugie imię syn Kaźmierskiej. To jeszcze oryginalniej niż Conan. Mąż królowej miał fantazję

Conan to imię o jakim marzyło niejedno dziecko dorastające w pierwszej połowie lat 90. Synowi Dagmary Kaźmierskiej poszczęściło się na tyle, by je nosić. Co ciekawe, 22-latek ma jeszcze drugie!

Które urodziny obchodzi Dagmara Kaźmierska?
12.04.2024 15:10 Kaźmierska świętuje urodziny. Które? Wpis Conana tylko wzmógł spekulacje na temat wieku gwiazdy

Dagmara Kaźmierska w piątek 12 kwietnia świętuje urodziny. Ile ma już wiosen za sobą? Na ten temat krążą w sieci różne teorie. Conan Kaźmierski złożył życzenia mamie w social mediach i dodał do pieca.

Dagmara Kaźmierska/Conan Kaźmierski
12.04.2024 14:56 Gdy Dagmara trafiła do więzienia, Conan miał zaledwie 8 lat. Jak radził sobie bez mamy?

Dagmara Kaźmierska dziś jest pierwszoligową gwiazdą telewizji. Jej przeszłość jednak nie była kolorowa. Odbyła karę w więzieniu i mocno przeżyła rozstanie z 8-letnim wówczas synem. Oto, co “Królowa życia” opowiedziała o tym trudnym dl nich obojga czasie.

Edzia z "Królowych życia" straciła dziecko
11.04.2024 17:43 Edzia z „Królowych życia” straciła dziecko. Miało piękne imię. Z tragedii pomogła podnieść się jej Dagmara

Konflikt Dagmary i Edzi z “Królowych życia” rośnie w siłę od kiedy była przyjaciółka Kaźmierskiej krytycznie oceniła jej udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Nie wszyscy wiedzą, że Edzia ma za sobą stratę dziecka. Cały czas wspierała ją wtedy Dagmara.

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami
10.04.2024 12:21 Kulisy interwencji ws. Conana. Pracownik Polsatu ujawnił nam, co Dagmara usłyszała od produkcji "TzG"

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" wywołał sporo emocji z uwagi na zachowanie syna Dagmary Kaźmierskiej. Conan po raz kolejny pojawił się na parkiecie, jednak tym razem nie zakończyło się na wręczeniu kwiatów. Mężczyzna odgryzł się Iwonie Pavlović za krytykę jego matki. Polsat zareagował!

Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. KAPiF; instagram.com/edzia_official_
08.04.2024 23:10 Kaźmierskiej puściły nerwy. Odpowiedziała na kąśliwy komentarz Edzi. Padły mocne słowa

Występy Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z gwiazdami” zostały ostro skrytykowane przez jej dawną przyjaciółkę z programu “Królowe życia”, Edytę Nowak-Nawarę. Gwiazda w ostrych słowach odpowiedziała na atak.

Dagmara Kaźmierska, Edzia
08.04.2024 13:07 Edzia miażdży występ Dagmary w "TzG". Były przyjaciółkami, a tak ją poniżyła. Cios prosto w serce

Niedzielny występ Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" budzi skrajne emocje. Internauci zaczęli węszyć spisek w awansowaniu celebrytki do następnych etapów. W sprawie wypowiedziała się nawet Edzia z "Królowych życia". Takie słowa mogą zaboleć. 

Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović
08.04.2024 11:11 Conan Kaźmierski tłumaczy się z pyskowania Pavlovic. Iwona nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy

Po niedzielnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zamiast o Dagmarze Kaźmierskiej wszyscy mówią o jej synu. Conan bez cienia zawahania się uderzył w Iwonę Pavlović po kolejnej krytyce mamy. Jego komentarz wywołał sprzeczne reakcje. Jak podsumował zachowanie? W rozmowie ze Światem Gwiazd odniósł się do kontrowersji.

Conan i Dagmara Kaźmierska
07.04.2024 09:22 Kaźmierska dała Conanowi prezent warty fortunę. "Jestem oszołomiony". Nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył

Dagmara Kaźmierska jest bardzo blisko ze swoim jedynym synem Conanem. Jak się okazuje, kupiła mu ostatnio bardzo drogi prezent! Conan był w ogromnym szoku, bo jego matka na prawdę się wykosztowała. 

Dagmara Kaźmierska
02.04.2024 16:35 Tylko Dagmara mogła zrobić coś TAKIEGO! Aż wstyd się przyznać. To przejdzie do historii "TzG"

Dagmara Kaźmierska znana jest z tego, że lubi zaskakiwać fanów i media. Tego wyznania jednak nikt się nie spodziewał. Słowa “Królowej życia” z pewnością zapiszą się na kartach historii “Tańca z gwiazdami”. Szczegóły.