Doda zapowiada wakacje bez telefonu Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 17.09.2020 Premiera nowej plyty Cleo - superNova n/z: RABCZEWSKA DOROTA DODA

Doda na zmysłowym zdjęciu zapowiada wakacje bez telefonu. Chciała wbić szpilę Majdanom?

23 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Doda kolejny raz podbiła media społecznościowe. Artystka dodała zdjęcie w kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych, zapowiadając tym samym, że spędzi wakacje bez telefonu. „Za tydzień się odezwę” - napisała. Zdaniem wielu internautów wpis wokalistki jest wyraźną odpowiedzią na wakacyjne pamiątki Majdanów.

Znana z ciętych komentarzy Doda znów dała o sobie znać. Na instagramowym profilu artystki pojawiło się bowiem zdjęcie opatrzone wymownym komentarzem. Fani dopatrują się w nim drugiego dna.

Doda: normalni ludzie potrafią spędzać wakacje bez telefonu

Media społecznościowe to jedno z najważniejszych narzędzi, dzięki którym celebryci pozostają w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Niektórzy korzystają z nich częściej, inni robią to rzadziej. Choć Doda z pewnością należy do drugiej grupy, jej każdy wpis potrafi wywołać sporo emocji.

Wakacyjny kapelusz, okulary przeciwsłoneczne i bikini – to jedne z tych elementów, które od razu rzucają się w oczy wszystkim oglądającym najnowsze zdjęcie Dody. Artystka nie chwali się jednak urlopem. Wręcz przeciwnie – informuje swoich fanów, że na czas wypoczynku nie będzie aktywna w social mediach.

- Ok bitches. Teraz pokaże Wam jak normalni ludzie, nieuzależnieni od atencji potrafią spędzać wakacje. BEZ PRZYKLEJONEGO TELEFONU DO RĘKI i TRUMAN SHOW na instastory. Za tydzień się odezwę - czytamy na Instagramie.

Mariusz Czajka nie miał za co pochować matki. Teraz wraca na plan uwielbianego serialuMariusz Czajka nie miał za co pochować matki. Teraz wraca na plan uwielbianego serialuCzytaj dalej

Wystarczyło kilka chwil, by na profilu Dody pojawiła się lawina komentarzy. Choć wielu internautów zwracało uwagę wyłącznie na wyraźnie powiększone usta wokalistki, część z nich odniosła się także zamieszczonego tekstu. Jak stwierdzili obserwatorzy, wakacje bez telefonu to z pewnością odpowiedź na wakacyjną sielankę rodziny Majdanów.

Egzotyczne wakacje Majdanów

Nie tak dawno media społecznościowe zasypały zdjęcia z rodzinnych wakacji byłego męża Dody. Radosław Majdan wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan i synami wypoczywają w słonecznym Meksyku. W przeciwieństwie do Dody nie kryją przed światem pamiątek z urlopu.

- Dzień dobry świecie! Jak się macie? - napisała pod jednym ze zdjęć wypoczęta Rozenek-Majdan.

Na zdjęciach publikowanych przez prezenterkę fani mogą dostrzec całą jej rodzinę. Małgosia, Radek, Tadeusz, Stanisław i Henryk beztrosko spędzają czas na plaży, spacerach oraz na aktywnych ćwiczeniach fizycznych, takich jak indywidualne zajęcia jogi.

- Fajna rodzinka - komentują internauci.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Eska, Onet, Instagram

Następny artykuł