Anna Samusionek zaliczyła wpadkę Żródło: instagram.com/anna_samusionek

Anna Samusionek zaliczyła niezłą wpadkę. Pokazała morsowanie w samym ręczniku. Zapomniała, że nie ma bielizny?

23 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Anna Samusionek pokazała morsowanie "na sucho". W samym ręczniku wyskoczyła przed dom i zaczęła obrzucać się śniegiem. W pewnym momencie odsłoniła zbyt wiele. Aktorka zapomniała o majtkach?

Anna Samusionek poszła śladem celebrytów i celebrytek, którzy w mediach społecznościowych dzielili się zdjęciami i nagraniami z morsowania. Popularne stało się już nie tylko wejście do lodowatej wody, ale też nacieranie się śniegiem. Aktorka z Na Wspólnej postanowiła wykorzystać drugi wariant, ale zaliczyła przy tym niezłą wpadkę.

Morsująca Anna Samusionek zapomniała majtek?

Na Instagramie gwiazdy Na Wspólnej pojawiło się krótkie nagranie z morsowania. Obfite opady śniegu podsunęły aktorce pomysł, by w samym ręczniku i zimowej czapce wyskoczyć przed dom i obrzucić się białym puchem.

Wyraźnie zmarznięta, ale i podekscytowana Samusionek razem z koleżanką energicznie biega w ogrodzie, aż w pewnej chwili... odsłoniła zbyt wiele.

Podczas pełnych emocji ekscesów ręcznik aktorki odwinął się ku górze, ujawniając tym samym, że ta zapomniała o założeniu bielizny. Trwało to jednak na tyle krótko, że jest to ledwo zauważalne.

52-letnia Beata Ścibakówna rozpaliła internautów do czerwoności. Odważna fotka z plaży trafiła do sieci52-letnia Beata Ścibakówna rozpaliła internautów do czerwoności. Odważna fotka z plaży trafiła do sieciCzytaj dalej

Morsowanie na sucho -7°C. Zamiast porannej kawy. Mega fun - podpisała celebrytka.

Fani komentują

Na szczęście internauci pozostawili wpadkę aktorki bez komentarza, a w swoich wypowiedziach skupili się jedynie na szalonym pomyśle.

Od razu robi się gorąco - zauważa obserwator

Szacun - dodaje fanka.

Podziwiam! Po stokroć podziwiam i zastanawiam się, jakie tu uczucie zetknąć się z takim szokiem termiczny, czy nie zostawia to żadnych ujemnych skutków? Może takie mordowanie na sucho (czy mokro) jest lepsze od szczepionki? Brawo za odwagę - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł