Swiatgwiazd.pl
Anna Przybylska - jak rodzina obchodzi Dzień Babci

Instagram.com aniablond

Siostra Anny Przybylskiej pokazała wzruszające zdjęcie. Tak Oliwia Bieniuk obchodzi Dzień Babci

22 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

Anna Przybylska była jedną z ulubienic Polaków. Dziś fani akorki skupiają uwagę na jej córce, Oliwii Bieniuk. W mediach społecznościowych Agnieszki Kubery, cioci dziewczyny, pojawiło się wzruszające zdjęcie z obchodów Dnia Babci.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak rodzina obchodziła Dzień Babci

  • Jak Oliwia Bieniuk przeżyła śmierć mamy

  • Jaką rolę w życiu wnucząt odgrywa mama Anny Przybylskiej

Anna Przybylska była bez wątpienia jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Niestety, przedwczesna śmierć spowodowana nowotworem trzustki zaskoczyła bliskich i fanów artystki. Wiele z nich obserwuje teraz Oliwię Bieniuk, córkę zmarłej gwiazdy, dopatrując się w niej ogromnego podobieństwa do mamy oraz trzymając kciuki za rozwój jej kariery.

Nastolatka, choć ciężko przeżyła odejście matki, stara się cieszyć życiem. Dowodzi tego najnowsze zdjęcie, jakie pokazała siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera. Widać na nim, jak roześmiana rodzina obchodzi Dzień Babci.

Siostra Anny Przybylskiej pokazała, jak rodzina obchodziła Dzień Babci

W czwartek 21 stycznia wszyscy obchodzili Dzień Babci. Z tej okazji wielu celebrytów zdecydowało zamieścić w swoich mediach mediach społecznościowych zdjęcia z tymi wyjątkowymi osobami. Ogromne poruszenie wywołała między innymi fotografia udostępniona przez Małgorzatę Kożuchowską, na której od razu było widać uderzające podobieństwo obu pań.

Huczne obchody tego święta odbyły się także w rodzinie Oliwii Bieniuk. Agnieszka Kubera udostępniła zdjęcie, na którym matka Anny Przybylskiej siedzi otoczona przez wszystkie swoje wnuczęta: Oliwię, Szymona i Jasia. Zebrali się przy stole zastawionym do jedzenia. W oczy rzuca się wysoki biały tort ozdobiony czerwonymi kwiatami i butelki szampana. Wszyscy są roześmiani i wyglądają szczęśliwych. Scena z pewnością wzruszyła wiele osób.

- Najszczęśliwsza babcia ever - napisała pod postem autorka.

Źródło: Instagram.com Agnieszka Kubera

Babcie zazwyczaj są bardzo ważnymi osobami w życiu wnuków. Tak było zwłaszcza w tym przypadku, bowiem nagła śmierć Anny Przybylskiej z pewnością odcisnęła swoje piętno na jej dzieciach.

- Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało. Teraz czuję, że dorastałam wolniej niż reszta moich rówieśników. Oni mieli już inne problemy niż moje, a ja czułam się ciągle dzieckiem - wspominała Oliwia w wywiadzie z portalem Viva.

Krystyna Przybylska starała się zastąpić wnukom mamę, jak tylko mogła. Wspierała tym samym Jarosława Bieniuka, na barkach którego spoczęło samotne wychowanie trojga dzieci. Rodzina stanęła przed trudnym wyzwaniem, jednak dzięki miłości i wzajemnym wsparciu doskonale sobie radzą.

- Jak tylko mogę, staram się uczestniczyć w wychowaniu wnuków. (...) Oliwka, jak razem leżymy wieczorem w łóżku, potrafi się przytulić i powiedzieć: "Babciu, ja ciebie tak kocham, tak pachniesz moją mamą" - wyznała w jednym z wywiadów.

Wiele osób zauważa, że pociechy Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka są bardzo podobne do mamy. Na Instagramie Oliwii Bieniuk niemal pod każdym zdjęciem można znaleźć liczne komentarze chwalące jej urodę czy wyliczające, w czym nastolatka przypomina piękną aktorkę. Podobieństwo widzi także babcia dzieci.

- To niesamowite, jak bardzo są podobne. Zwłaszcza chłopcy - wypisz wymaluj Ania. A kiedy śpią, to Anię przypomina wszystko - wyznała w wywaidzie dla "Wysokich obcasów".

Choć pamięć o chorobie i śmierci Anny Przybylskiej nadal towarzyszy tak jej bliskim, jak i fanom, wszyscy starają się żyć dalej oraz cieszyć się tym, co mają. Jak widać, rodzina bardzo się kocha, a tragedia jeszcze umocniła ich więzi.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

undefined

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >