Beata Ścibakówna w bikini Żródło: instagram.com/beata_scibakowna_official

52-letnia Beata Ścibakówna rozpaliła internautów do czerwoności. Odważna fotka z plaży trafiła do sieci

23 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Beata Ścibakówna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z wakacji. Fotka prosto z plaży, do którego zapozowała w samym bikini, rozpaliła wyobraźnię internautów.

Aktorka Beata Ścibakówna dołączyła do szerokiego grona gwiazd, które postanowiły uciec od polskiej zimy i wyjechać na rajskie wakacje. Barbara Kurdej-Szatan wypoczywała na Zanzibarze, Małgorzata Rozenek w Meksyku, Blanka Lipińska na Malediwach, a to tylko niektóre z nazwisk rodzimego show-biznesu, które uciekły od otaczających mrozów.

Na przyjście wiosny nie zamierza czekać również Ścibakówna, która jednak nie zdradziła, jaki dokładnie cel swojej podróży obrała. Nie odmówiła sobie natomiast wakacyjnej fotki i to w samym bikini.

Beata Ścibakówna wypoczywa na leżaki w czerwonym bikini

Aktorka teatralna, serialowa i filmowa w kwietniu tego roku skończy 53 lata. Mimo wieku Ścibakówna nie stroni od dzielenia się na Instagramie odważniejszymi zdjęciami, na których prezentuje swoje zwariowane życie czy perfekcyjną sylwetkę.

Ostatnio gwiazda wyjechała na krótki urlop, na którym może odpocząć od codziennego zgiełku, nabrać wiatru w żagle i cieszyć się spokojem na plaży. Niewielki przedsmak tego właśnie wrzuciła do sieci.

Chwile grozy na planie programu. Kamera zarejestrowała niebezpieczny upadek prezenterki, nagranie w sieciChwile grozy na planie programu. Kamera zarejestrowała niebezpieczny upadek prezenterki, nagranie w sieciCzytaj dalej

Skąpana w słońcu aktorka, w czerwonym odsłaniającym niemal całe ciało bikini, zapozowała prosto z leżaka eksponując doskonałą figurę. Trzeba przyznać, że takiej sylwetki niejedna kobieta może jej pozazdrościć.

Czarne przegrywa, kolor wygrywa - skwitowała.

Nie trzeba było długo czekać, by post zalała fala komplementów. Internauci są pod ogromnym wrażeniem otwarci Ścibakówny, a w szczególności - niesamowitego ciała.

Ma Pani bardzo zgrabne nogi, w ogóle jest Pani bardzo zgrabna. Miłego weekendu Pani życzę - zachwala jedna z internautek.

Nie jedna 20-stka chciałaby tak wyglądać- podkreśla kolejna.

Śliczne nóżki - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł