Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominik Abus z "Gogglebox" pokazał zdjęcie z ukochaną. Fani: "piękna kobieta"
Barbara Bujar
Barbara Bujar 24.03.2022 09:16

Dominik Abus z "Gogglebox" pokazał zdjęcie z ukochaną. Fani: "piękna kobieta"

Gogglebox - Dominik Abus pokazał ukochaną
Instagram.com/dominik_abus_oficjalnie
  • Dominik Abus zasłynął w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”

  • Mężczyzna występuje przed kamerami w towarzystwie Krzysztofa Radzikowskiego

  • Internauci są zachwyceni urodą jego życiowej partnerki

  • Dominik i Iga wychowują wspólnie troje dzieci

„Gogglebox. Przed telewizorem” to niekwestionowany hit TTV, który poszerzył listę polskich celebrytów. Dzięki komentowaniu programów telewizyjnych sławę zdobyły między innymi Sylwia Bomba i Agnieszka Kotońska. Sympatię widzów zyskał też Dominik Abus.

Dominik Abus z „Gogglebox” na zdjęciu z ukochaną

Dominik Abus występuje na ekranie od trzeciej edycji „Gogglebox. Przed telewizorem”. Udział w programie sprawił, że mężczyzna szybko stał się osobą publiczną. Dziś jego konto na Instagramie obserwuje ponad 280 tysięcy internautów.

Dominikowi najwyraźniej nie przeszkadza sława. Bohater programu TTV dba o stały kontakt z fanami, a przy okazji dzieli się z nimi ciekawostkami na temat swojego życia prywatnego. Kilka dni temu zamieścił w sieci zdjęcie, do którego pozuje wraz z ukochaną. Para postanowiła wybrać się na rodzinny spacer.

- Spacerkiem po Głownie – napisał Dominik na Instagramie.

Zdjęcie Dominika i Igi szybko dotarło do internautów, którzy nie szczędzili zakochanym komplementów. Szczególną uwagę zwrócili oni na partnerkę Dominika. Trzeba przyznać, że Iga może pochwalić się naprawdę zniewalającą urodą.

  • Co jak co, ale Iga jest prześliczna

  • Ależ ta kobieta jest piękna

  • Piękna kobieta – czytamy w komentarzach.

Dominik Abus – kim jest?

Dominik Abus zasłynął w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Mężczyzna występuje w nim w towarzystwie swojego wieloletniego przyjaciela, Krzysztofa Radzikowskiego. Obaj mężczyźni interesują się sportem. Dominika charakteryzuje wysportowana sylwetka i liczne tatuaże.

Poza kamerami Dominik wiedzie szczęśliwe życie prywatne. Bohater hitu TTV jest przedsiębiorcą, a także spełnia się w roli partnera i ojca. Wraz z ukochaną Igą wychowuje troje dzieci – dwóch synów z poprzedniego związku kobiety i wspólnego syna, który czasem pojawia się z tatą przed kamerą.

Dominik na każdym kroku podkreśla, że choć nie jest biologicznym ojcem dwóch starszych chłopców, bardzo ich kocha i traktuje jak własne dzieci. Mężczyzna często dzieli się rodzinnymi zdjęciami w sieci. Zobaczcie sami:

``

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Plotek, Obcas.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]