Gogglebox - Dominik Abus pokazał ukochaną Żródło: Instagram.com/dominik_abus_oficjalnie

Dominik Abus z „Gogglebox” pokazał zdjęcie z ukochaną. Fani: „piękna kobieta”

24 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Dominik Abus to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych bohaterów programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Kilka dni temu mężczyzna pochwalił się nowym zdjęciem z ukochaną. Choć nie jest to ich pierwsza wspólna fotografia, internauci wciąż nie mogą wyjść z podziwu. Fani Dominika są wprost zachwyceni urodą Igi.

  • Dominik Abus zasłynął w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”
  • Mężczyzna występuje przed kamerami w towarzystwie Krzysztofa Radzikowskiego
  • Internauci są zachwyceni urodą jego życiowej partnerki
  • Dominik i Iga wychowują wspólnie troje dzieci

„Gogglebox. Przed telewizorem” to niekwestionowany hit TTV, który poszerzył listę polskich celebrytów. Dzięki komentowaniu programów telewizyjnych sławę zdobyły między innymi Sylwia Bomba i Agnieszka Kotońska. Sympatię widzów zyskał też Dominik Abus.

Dominik Abus z „Gogglebox” na zdjęciu z ukochaną

Dominik Abus występuje na ekranie od trzeciej edycji „Gogglebox. Przed telewizorem”. Udział w programie sprawił, że mężczyzna szybko stał się osobą publiczną. Dziś jego konto na Instagramie obserwuje ponad 280 tysięcy internautów.

Dominikowi najwyraźniej nie przeszkadza sława. Bohater programu TTV dba o stały kontakt z fanami, a przy okazji dzieli się z nimi ciekawostkami na temat swojego życia prywatnego. Kilka dni temu zamieścił w sieci zdjęcie, do którego pozuje wraz z ukochaną. Para postanowiła wybrać się na rodzinny spacer.

- Spacerkiem po Głownie – napisał Dominik na Instagramie.

Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie źrebaka na ranczu. Fani gratulująEmilia Korolczuk pokazała zdjęcie źrebaka na ranczu. Fani gratulująCzytaj dalej

Zdjęcie Dominika i Igi szybko dotarło do internautów, którzy nie szczędzili zakochanym komplementów. Szczególną uwagę zwrócili oni na partnerkę Dominika. Trzeba przyznać, że Iga może pochwalić się naprawdę zniewalającą urodą.

  • Co jak co, ale Iga jest prześliczna
  • Ależ ta kobieta jest piękna
  • Piękna kobieta – czytamy w komentarzach.

Dominik Abus – kim jest?

Dominik Abus zasłynął w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Mężczyzna występuje w nim w towarzystwie swojego wieloletniego przyjaciela, Krzysztofa Radzikowskiego. Obaj mężczyźni interesują się sportem. Dominika charakteryzuje wysportowana sylwetka i liczne tatuaże.

Poza kamerami Dominik wiedzie szczęśliwe życie prywatne. Bohater hitu TTV jest przedsiębiorcą, a także spełnia się w roli partnera i ojca. Wraz z ukochaną Igą wychowuje troje dzieci – dwóch synów z poprzedniego związku kobiety i wspólnego syna, który czasem pojawia się z tatą przed kamerą.

Dominik na każdym kroku podkreśla, że choć nie jest biologicznym ojcem dwóch starszych chłopców, bardzo ich kocha i traktuje jak własne dzieci. Mężczyzna często dzieli się rodzinnymi zdjęciami w sieci. Zobaczcie sami:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Plotek, Obcas.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł