Justyna Żyła Żródło: EAST NEWS

Dominika Tajner opowiedziała o relacjach Justyny i Piotra Żyły

14 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Nie od dziś wiadomo, że Justyna Żyła dobrze dogaduje się z Dominiką Tajner. Tego samego nie można jednak powiedzieć o relacji Justyny Żyły z jej byłym mężem, polskim skoczkiem. Po burzliwym rozstaniu, jakie nastąpiło w atmosferze medialnego szumu, obecnie sytuacja miała się jednak uspokoić, o czym w jednym z wywiadów przekonywała córka Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

  • Justyna Żyła zakończyła małżeństwo z polskim skoczkiem w 2018 roku
  • Ich rozstanie było wyjątkowo szumne
  • Dominika Tajner wyjawiła, że relacje byłych partnerów powoli zaczynają się układać

Justyna Żyła poślubiła słynnego polskiego skoczka, Piotra Żyłę, w 2006 roku. Z ich małżeństwa przyszło na świat dwoje dzieci, syn Jakub i córka Karolina. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, o czym internauci przekonali się w 2018 roku. Właśnie wtedy media powiadomiły o rozstaniu małżonków.

Małżeństwo Justyny Żyły nie przetrwało próby czasu. Para rozeszła się w burzliwej atmosferze

Wieści o rozwodzie dotarły do sieci w listopadzie 2018 roku - Piotr i Justyna Żyła od dawna nie żyli ponoć w zgodzie. Ta jednak, wydaje się, początkowo przyświecała sprawie rozwodowej.

Decyzja o oficjalnym rozstaniu zapadła za porozumieniem stron, bez orzekania o winie. Ex-partnerzy podzielili się opieką nad dziećmi i wiele wskazywało na to, że rozchodzą się w przyjaźni. Później sieć regularnie zaczęły obiegać jednak doniesienia o wzajemnych przepychankach Justyny Żyły i jej byłego partnera.

Justyna Żyła miała atakować byłego męża w social mediach. W jednym z opublikowanych wpisów zarzucała byłemu partnerowi, że odebrał samochód jej i dzieciom, którym musiała na co dzień zapewniać podwózkę do szkoły. Przy okazji nawiązała do nowej relacji skoczka z Marceliną Ziętek.

Maryla Rodowicz powiedziała, dlaczego nie ma partnera. „Randki przez sieć nie są dla mnie”Maryla Rodowicz powiedziała, dlaczego nie ma partnera. „Randki przez sieć nie są dla mnie”Czytaj dalej

- A jak to u Was, były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne, kiedy pytam go, ile za jego jaguara partnerka zapłaciła (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - skarżyła się Justyna Żyła.

Dominika Tajner uchyla rąbka tajemnicy. Celebrytka wyjawiła, jak układają się dziś relacje byłych małżonków

Echo internetowych przepychanek w małżeństwie Piotra i Justyny Żyły obecnie przycichło. Nadzieję na pokój daje także jedna z ostatnich wypowiedzi Dominiki Tajner. Córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego poznała Justynę Żyłę podczas realizacji programu “Taniec z gwiazdami”. Panie pozostają w dobrych stosunkach, dzięki czemu internauci mogą dowiedzieć się, co słychać u byłej żony skoczka.

Okazuje się, że Justyna Żyła i Dominika Tajner pozostają ze sobą w kontakcie. Córka prezesa PZN ma do przekazania dobre wieści - według niej relacje byłych małżonków powoli zaczynają się układać. Nie jest to może przyjaźń, ale zdaniem Dominiki Tajner jest nadzieja na to, że głośne kłótnie ex-partnerów przejdą do historii.

- Rozmawiałyśmy. Ja słyszałam, że bardzo dobrze te relacje się układają. Powolutku. To są zawsze emocje, jak się rozchodzisz. Szczególnie jak są dzieci. Mnie z Michałem dzieci nie łączą, więc mamy mniej pola do konfliktów. Natomiast chyba z tego, co wiem, to gdzieś nawet Justyna była widziana z nim na jednym stoku w trakcie zawodów swojej córeczki, więc chyba nie jest aż tak źle - relacjonowała Dominika Tajner.

Dodatkowo Dominika Tajner wyjawiła, że ona i Justyna Żyła chętnie rozmawiają przede wszystkim na tematy kulinarne. Tym samym panie nie nawiązują w pogawędkach do osoby Marceliny Ziętek, obecnej partnerki Piotra Żyły.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Plotek, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł