Swiatgwiazd.pl
D Tajner EN

TRICOLORS/East News

Dominika Tajner wypowiedziała się o tym, jakim ojcem jest Michał Wiśniewski

3 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych osobistości na polskiej scenie muzycznej. Ekscentryczny wokalista zaczynał karierę w zespole Ich Troje. Jednak dziś działa raczej solo. Nie można tego powiedzieć o jego życiu uczuciowym.

  • Michał Wiśniewski to 49-letni wokalista

  • Michał niedawno ożenił się po raz piąty

  • Jego była żona, Dominika Tajner, utrzymuje z nim poprawne relacje

Serce nie sługa, jak mówi popularne przysłowie. Wie coś o tym Michał Wiśniewski, który poza muzyką pasjonuje się także pięknymi kobietami. Piosenkarz rozpoczął nowe życie u boku piątej żony. Niekiedy zdarza mu się być na jednej imprezie w towarzystwie dwóch byłych! Jak daje radę ze swoją gromadką dzieci?

Michał Wiśniewski - życie prywatne

Niewiele jest osób w Polsce, które nie kojarzą Michała Wiśniewskiego, chociażby za sprawą jego kultowych, czerwonych włosów. Zaczynał jako wokalista zespołu Ich Troje, z którymi wydał wiele hitów, a nawet wystąpił na Eurowizji w 2003 i 2006 roku. Jednak jego fani zapamiętają najbardziej jego romantyczną duszę.

W latach 1996-2001 jego żoną była Magda Femme, z którą ukrywał swój związek ze względu na promocję wizerunkową w latach świetności zespołu Ich Troje. W tym samym roku, w którym rozstał się z Femme, wziął ślub cywilny z Mandaryną, a ich ślub kościelny rok później był nadawany w telewizji. Z Martą Mandrykiewicz doczekał się dwójki dzieci: syna Xawiera Michała i córki Fabienne Marty. Podobnie jak z Magdą Femme, związek z Mandaryną trwał 5 lat.

W 2006 roku chwilę po rozwodzie, związał się z Anną Świątczak, z którą ma dwie córeczki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Co ciekawe, ten związek również trwał 5 lat, i choć zaczął się hucznie, bo ślubem kościelnym w Las Vegas, to zakończył się przykrym rozwodem w 2011 roku.

pjimage (3)

Paweł Deląg jest w związku z modelką. Dzieli ich 25 lat różnicy

CZYTAJ DALEJ

Rok później poślubił Dominikę Tajner, z którą wychowywał syna Maksymiliana z jej poprzedniego małżeństwa. Michał bardzo dbał, by wszystkie jego dzieci dorastały w domu, gdzie obecne jest wyznanie chrześcijańskie. Z Dominiką był nieco dłużej, bo papiery rozwodowe podpisali dopiero w 2019 roku, czyli po 7 latach.

4 miesiące później oświadczył się poznanej w internecie Poli, z którą wziął ślub kilka chwil po zaręczynach. Razem z kobietą mają syna, Falco Amadeusa, który przyszedł na świat na początku 2021 roku. Kobieta ma czwórkę dzieci z poprzedniego małżeństwa (tak jak Michał w momencie, gdy się poznali).

Dominika Tajner o Michale Wiśniewskim

Okazuje się, że pomimo tak wielu turbulencji sercowych Michałowi Wiśniewskiemu udaje się zachowywać zdrowe relacje ze wszystkimi byłymi małżonkami. W końcu chodzi o wspólne wychowywanie dzieci. Co sądzi o nim zatem Dominika Tajner, z którą nie doczekał się wspólnego potomka?

Jastrząb Post zapytał byłą żonę wokalisty, czy coś wie na temat kolejnego dziecka z Polą Wiśniewską, na co kobieta odpowiedziała, że nie wie i nie chce zabierać głosu w tej sprawie. Dociekliwy dziennikarz podszedł Dominikę z drugiej strony i spytał, czy Michał poradziłby sobie znów w roli ojca, na co ta śmiało odpowiedziała:

- Pewnie tak. Dziesiątego? Ale pewnie by się odnalazł, bo tatą jest dobrym.

Życzymy, aby jego związek z Polą trwał jak najdłużej, a okazała gromadka dzieci dorastała w wolnej od rozwodowych turbulencji atmosferze.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >