Donald Tusk Żródło: East News

Donald Tusk pokazał, jak spędza 64. urodziny. Zdjęcie rozbawiło internautów

22 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Donald Tusk jest polskim politykiem, który był przewodniczącym Rady Europejskiej w latach 2014-2019. Od 2007 do 2014 roku był premierem Polski. Znany jest także jako współzałożyciel Platformy Obywatelskiej. Polityk wstawił na swój Instagram zdjęcie, którym rozbawił internautów. Tak właśnie spędził swoje 64 urodziny.

Donald Tusk jest zaangażowany w polską politykę od początku lat 90., założył kilka partii politycznych i sprawował urząd wyborczy niemal nieprzerwanie od 1991 roku. Okazuje się, że polityk jest także zaangażowany w świat social mediów, dzięki któremu kontaktuje się ze swoimi obserwatorami.

Donald Tusk rozbawił internautów

Donald Tusk bardzo często pokazuje zdjęcia, na których spędza czas ze swoimi wnukami. Jak widać, znany polityk bardzo dobrze odnajduje się w roli dziadka.

Ostatnio były premier podzielił się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, które wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Na fotografii, którą umieścił na swoim Instagramie widać, jak spędza czas ze swoim wnukiem na placu zabaw.

Polityk podpisał zdjęcie żartobliwie: Kiedy chcesz ponownie wdrapać się na sam szczyt, ale młodzi blokują ci drogę...

Marek Kondrat ma 38 lat młodszą żonę. Poznał ją, gdy była dzieckiemMarek Kondrat ma 38 lat młodszą żonę. Poznał ją, gdy była dzieckiemCzytaj dalej

Pod wpisem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli widocznie rozbawieni żartem byłego premiera.

- Uwielbiam Pana poczucie humoru - czytamy w komentarzach.

Urodziny Tuska

Okazuje się, że w dniu, w którym Tusk pochwalił się zdjęciem z wnukiem, obchodził swoje urodziny. Najwyraźniej jego obserwatorzy doskonale zdawali sobie z tego sprawę.

Wiele internautów złożyło politykowi życzenia. Jeden z Instagramerów przyznał nawet, że ewidentnie wielu Polakom brakuje takiej normalności i codzienności, jaką zaprezentował na zdjęciu polityk.

- Panie Premierze, wszystkiego, co najlepsze. Takiej normalności nam brakuje - czytamy.

Z pewnością wszyscy coraz bardziej odczuwamy negatywne skutki pandemii i lockdownu. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli w pełni korzystać z uroków wiosny i czuć się bezpiecznie, spędzając czas z bliskimi.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Instagram, Wikipedia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł