Dorota Naruszewicz Żródło: eastnews & TRICOLORS

Dorota Naruszewicz potwierdziła informacje o końcu związku

12 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

W mediach społecznościowych Doroty Naruszewicz pojawiło się oficjalne oświadczenie. Aktorka poinformowała o poważnej zmianie, jaka ostatnio zaszła w jej życiu osobistym. Po wielu latach małżeństwa Dorota Naruszewicz rozwiodła się z Tomaszem Żórawskim.

  • Dorota Naruszewicz przekazała fanom ważną wiadomość
  • Parę miesięcy temu aktorka zakończyła małżeństwo z Tomaszem Żórawskim
  • Sekcję komentarzy zalały słowa otuchy i wsparcia

Kariera Doroty Naruszewicz rozwinęła się dzięki jej pracy na planie serialu “Klan”. W 2019 roku aktorka zaskoczyła fanów pojawieniem się w produkcji “Korona królów”. Wielu internautów najbardziej interesowało jednak życie prywatne gwiazdy - ostatnio Dorota Naruszewicz zaskoczyła ich nagłym wyznaniem o rozstaniu z małżonkiem.

Dorota Naruszewicz wydała oficjalne oświadczenie

W czwartek 11 marca Dorota Naruszewicz przekazała fanom zaskakujące informacje. Choć, jak zaznaczyła, rzadko dzieli się w sieci życiem prywatnym, w tej sytuacji postanowiła zrobić wyjątek. Oświadczenie aktorki pojawiło się na jej oficjalnym profilu na Instagramie.

Dorota Naruszewicz obwieściła, że do historii przeszedł jej wieloletni związek z prawnikiem Tomaszem Żórawskim. Para pobrała się w 2005 roku; po ślubie aktorka zostawiła życie w Polsce za sobą i spróbowała szczęścia w Stanach Zjednoczonych. Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci, córek Niny i Nelly.

W życiu Doroty Naruszewicz zamknął się pewien długi rozdział. Po 24 latach związku para zakończyła relację rozwodem. Aktorka postanowiła powiedzieć parę słów na temat swojej obecnej sytuacji osobistej z powodu licznych doniesień oraz pytań ze strony mediów. Okazuje się, że małżonkowie rozstali się już parę miesięcy temu.

Magdalena Ogórek skomentowała fryzurę Roberta BiedroniaMagdalena Ogórek skomentowała fryzurę Roberta BiedroniaCzytaj dalej

- Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami, ale z powodu pojawiających się coraz częściej pytań, zwłaszcza od kilku godzin... Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód. Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami - czytamy na Instagramie gwiazdy serialu “Korona królów”.

Dorota Naruszewicz zapewniała, że jej relacje z byłym małżonkiem są wolne od sporów. Aktorka, jak napisała w social mediach, z nadzieją i nową energią spogląda teraz w przyszłość.

- Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem, wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca! - obwieściła światu Dorota Naruszewicz.

Fani tłumnie okazali wsparcie

Instagramowy profil Doroty Naruszewicz zrzesza grono ponad 13 tys. obserwujących. Pod najnowszym postem z ważną nowiną natychmiast pojawiło się mnóstwo wyrazów wsparcia i życzeń powodzenia. Internauci nie kryli również zdziwienia z powodu tego, iż wieść o rozwodzie aktorce udało się tak długo utrzymywać w tajemnicy przed prasą.

- Powodzenia na nowej, może lepszej, drodze. Cudownie wyglądasz - napisał jeden z komentujących.

- A jednak można coś ukryć przed prasą. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - dodała internautka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł