Sanatorium miłości Żródło: eastnews & Jan Bielecki

Zarobki uczestników "Sanatorium miłości"

11 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Nie jest tajemnicą, iż osoby występujące w telewizji otrzymują za upublicznianie swego wizerunku zapłatę - dotyczy to również uczestników show “Sanatorium miłości”. Do informacji na temat wypłacanych im kwot dotarł serwis Pomponik. Jak podaje portal, za każdy odcinek kuracjusze mogą liczyć na zastrzyk gotówki nieco wykraczający poza 1 tys. złotych.

  • Wiemy, ile zarabiają uczestnicy “Sanatorium miłości”
  • Podczas gdy prowadząca może liczyć na kilka tys. złotych za odcinek, wypłaty dla kuracjuszy to nieco ponad 1 tys. złotych
  • Seniorzy mają jednak przywilej do korzystania z licznych atrakcji na terenie sanatorium
  • TVP otworzyło nabór do 4. edycji show

“Sanatorium miłości” to jeden z największych hitów TVP ostatnich lat. Show powstał na fali popularności programu “Rolnik szuka żony”. Podczas gdy w “Rolniku” szczęścia w miłości szukają osoby prowadzące gospodarstwa, w “Sanatorium miłości” w pary próbuje połączyć się tuzin seniorów. Oprócz gorącego uczucia za udział w programie uczestnicy mogą zgarnąć również pewną sumkę.

Pieniądze w “Sanatorium miłości”

Gdy telewizyjna produkcja zyskuje tak zaskakującą popularność, jaką cieszy się program “Sanatorium miłości”, w sieci natychmiast rozpoczyna się poszukiwanie głodnych informacji internautów, którzy ochoczo chłoną ploteczki zza kulis i tworzą fanowskie “teorie spiskowe”. Naprzeciw potrzebom entuzjastów “Sanatorium miłości” wyszedł ostatnio serwis Pomponik. Pracownicy redakcji mieli dowiedzieć się, jakie kwoty wpadają do kieszeni uczestników i prowadzącej reality show za każdy zrealizowany odcinek.

Naturalnie na najlepszą wypłatę może w tym przypadku liczyć uwielbiana przez wielu telewidzów prowadząca “Sanatorium miłości”. Za każdy odcinek show Marta Manowska ma zgarniać ładną sumkę od 8 do 10 tys. złotych. Biorący udział w programie seniorzy o takiej wypłacanej za epizod kwocie mogą co najwyżej podumać.

Okazuje się, że za każdy nakręcony odcinek bankowe konta bohaterów “Sanatorium miłości” zasila 1,5 tys. złotych. To, czy podana suma jest odpowiednio duża, czy raczej zbyt niska, pozostaje kwestią sporną. Warto zwrócić jednak uwagę na dodatkowe korzyści, z jakich mogą czerpać garściami kuracjusze.

Marzena Kipiel-Sztuka zmaga się z depresjąMarzena Kipiel-Sztuka zmaga się z depresjąCzytaj dalej

Do dyspozycji 12 uczestników “Sanatorium miłości” pozostaje bowiem miejsce pobytu, które obfituje w sprawdzone sposoby na relaks, zabiegi oraz atrakcje towarzyskie. Dodatkowo seniorzy nie muszą martwić się o wyżywienie. Naturalnie do tego wszystkiego, przy odrobinie szczęścia, istnieje szansa na trafienie serca strzałą Kupidyna.

Warunki wynagrodzenia za udział w “Sanatorium miłości” wyraźnie określa regulamin programu. Dla własnego dobra przed wysłaniem zgłoszenia powinien zapoznać się z nim każdy chętny na taką atrakcję senior. Warto o tym wspomnieć, ponieważ 3. edycja show może dobiegła już końca, ale niebawem ruszą przygotowania do następnej.

“Sanatorium miłości” powróci na ekrany już niebawem

Wiadomo już, że zaszczytne tytuły króla oraz królowych turnusu w 3. edycji “Sanatorium miłości” otrzymali Zdzisław, Halina oraz Jadwiga. Na tym zapał producentów do show najwyraźniej się nie kończy. TVP ogłosiło nabór uczestników do kolejnej edycji programu.

Telewizja Polska przyjmuje zgłoszenia od osób po 60. roku życia do 13 sierpnia 2021 roku. Data premiery 4. edycji show pozostaje nieznana. Niewykluczone, że zagości na antenie w jesiennej ramówce TVP.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Onet, Radio Zet

Następny artykuł