Swiatgwiazd.pl
Dorota Szelągowska

TRICOLORS/East News

Dorota Szelągowska zabrała głos w sprawie ustawy anty-TVN

31 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Dorota Szelągowska nie mogła pozostać obojętna. Na swoim Instagramie opublikowała wymowną grafikę, odnosząc się do projektu nowelizacji ustawy, która może zostać wykorzystana przeciwko TVN.

  • Kariera Doroty Szelągowskiej

  • Ustawa przeciwko TVN

  • Dorota Szelągowska opublikowała wymowną grafikę

Po raz pierwszy polski show-biznes usłyszał o Szelągowskiej w 1998 roku, gdy to jako 18-latka została prowadzącą programu młodzieżowego na TVP "Rower Błażeja". Była również felietonistką magazynów takich jak: "Pani", "Olivia" czy "Malemen". A to był dopiero początek.

Kariera Doroty Szelągowskiej

Swego czasu Szelągowska prowadziła również "Pytanie na śniadanie". W końcu jednak zaczęła angażować się w nowe projekty o tematyce wnętrzarskiej, co niewątpliwie przyniosło jej największą rozpoznawalność.

Gdy w 2014 roku przeszła do TVN, zaczęła prowadzić "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Weekendowe metamorfozy Doroty" i "Wielkanocne metamorfozy Doroty", a także "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Domowe rewolucje".

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko zdradził, jak zachowuje się za kulisami telewizji. Niewiarygodne

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To jednak tylko część formatów, których Dorota została gospodynią. Dzięki nim zyskała niebywałą popularność i uznanie w oczach widzów. Fanów, którzy śledzą ją na Instagramie, przyzwyczaiła również do tego, że niechętnie opowiada o życiu prywatnym.

Szelągowska stara się też omijać publiczne skandale i raczej nie ma w zwyczaju wypowiadać się na tematy polityczne, co zresztą praktykuje wiele gwiazd. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek, odnosząc się do projektu ustawy "anty-TVN".

Wymowna grafika bawi i niepokoi

Przypomnijmy, że TVN24 nadal czeka na przedłużenie przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji koncesji, która wygasa 26 września. Kilka tygodni temu w medialnym świecie aż zawrzało, gdy okazało się, że sejmowa komisja kultury i środków przekazu przyjęła projekt ustawy o radiofonii i telewizji, która może być wykorzystana przeciwko TVN.

Pracownikom stacji informacja zmroziła krew w żyłach. Chociaż większość nie zdecydowała się na publiczne skomentowanie sprawy, wiele gwiazd natychmiast zareagowało, stając w obronie "wolnych mediów".

Dopiero po dłuższym czasie o krótki komentarz pokusiła się również Dorota Szelągowska, która opublikowała na swoim InstaStory bardzo wymowną grafikę. Obrazek przedstawia rozmowę kobiety i mężczyzny siedzących przed telewizorem.

- Wiesz, jak się będzie nazywać ostatni program w TVN? - pyta mężczyzna.

- "Jarek cię urządzi" - odpowiada kobieta.

Szelągowska zapewne chciała w ten sposób nawiązać do projektu ustawy, a wymieniony w dialogu "Jarek" najpewniej ma być Jarosławem Kaczyńskim, prezesem partii PiS. Choć ilustracja niewątpliwie bawi do łez, wielu również niepokoi, bowiem mówi o spełnieniu się najczarniejszego scenariusza ze stacją TVN w roli głównej.

Dorota Szelągowska

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Gwiazda "M jak miłość" jest w ciąży. Pochwaliła się zdjęciami z brzuszkiem

  • Grażyna Torbicka zapowiedziała ważne wydarzenie. W końcu się udało

  • Zmiana zasad dla publiczności „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Chodzi o bezpieczeństwo

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >