Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dzielą ich 24 lata. Ciężarna Sołtysik szczerze o związku z Andrzejem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.05.2024 20:42

Dzielą ich 24 lata. Ciężarna Sołtysik szczerze o związku z Andrzejem

Patrycja Sołtysik
fot. Świat Gwiazd

Andrzej i Patrycja Sołtysik niedługo powitają na świecie drugie dziecko. Żona dziennikarza opowiedziała Światu Gwiazd o szczegółach ich związku i co myśli o dzielącej ich różnicy wieku. Szczegóły. 

Małżeństwo Andrzeja i Patrycji Sołtysików

Andrzej Sołtysik to popularny dziennikarz, który ma za sobą dwa związki małżeńskie. W 2015 roku po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu, a jego wybranką została Patrycja Czop. Ich związek początkowo wywołał sensację w mediach z powodu znacznej różnicy wieku między małżonkami. 

Wcześniej powitali oni już na świecie syna, Stanisława. Chłopiec przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. Jakiś czas temu Andrzej Sołtysik był gościem “Portalu Parentingowego”, gdzie opowiedział młodym gospodarzom kilka szczegółów na temat swojego synka. Zdradził m.in. jaka jest jego pasja. 

Obecnie „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”. Cały czas „Harry Potter” jest numerem jeden. Do tego stopnia, że po pierwsze widział wszystkie filmy, po drugie parę razy, po trzecie – jak już się teraz nauczył trochę czytać, to też czyta. I nie przeszkadza mu to, że widział film tysiąc razy - wyznał Sołtysik.

Ciężarna Patrycja Sołtysik wyznaje: "To nie był nasz czas". Przykre Andrzej Sołtysik znów zostanie ojcem. Żona dziennikarza pokazała zdjęcia z ciążowym brzuchem

Sołtysik po raz kolejny zostanie ojcem

Żona dziennikarza w sobotę 20 kwietnia opublikowała post na Instagramie, w którym ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się kolejnego dziecka. 

Kilka razy pisałam opis do tych zdjęć, a następnie go usuwałam … bo ciężko ubrać odpowiednio w słowa emocje i uczucia jakie towarzyszą nam od kilku miesięcy. Mieszanka ogromnej radości, miłości, wciąż niedowierzania i lęku, który nie zniknie pewnie do samego porodu. Okazuje się, że dziewięć lat po narodzinach Stasia naszą rodzinkę nareszcie uzupełni najbardziej wyczekiwany, wywalczony i już bardzo kochany przez starszego brata mały człowiek. Nasz prywatny Cud ( miłości i medycyny).
Czekamy maluszku! - napisała Patrycja Sołtysik. 

Kobieta nie kryła emocji, a wpis w mediach społecznościowych zakończyła, odnosząc się do poronień, których doświadczyła w przeszłości. 

Zwracam się z ogromną prośbą do portali plotkarskich aby nie pisały o drugiej ciąży, lecz o kolejnej - przekazała. 

Patrycja Sołtysik o różnicy wieku w małżeństwie

Patrycja Sołtysik niedawno była gościem Świata Gwiazd. W rozmowie z Moniką Maszkiewicz opowiedziała nie tylko o trudnościach, jakie miała z zajściem w ciążę, ale także o swoim związku z Andrzejem Sołtysikiem. 

Swego czasu media rozpisywały się o różnicy wieku między nimi, która wynosi 24 lata. Kobieta przyznała, że “różnica wieku jest odczuwalna, ale nie jest przeszkodą” Prowadząca dopytała gościa, co miała na myśli, mówiąc, że wzbraniała się przed uczuciem do obecnego męża.

Nie wyobrażałam sobie związku z mężczyzną w wieku mojego taty. Jakby tutaj, to nie była sytuacja, w której widziałam same plusy. Wręcz przeciwnie, a rozpoznawalność Andrzeja też była dla mnie przeszkodą, bo to budziło takie zainteresowanie i tak dalej. Po drugie, ja pierwszą żoną Andrzeja nie jestem, więc też ta jego droga niekoniecznie była czymś imponującym - odpowiedziała Patrycja Sołtysik.

I kontynuowała: 

Jemu też wydawało się, że w taki poważny związek już nie wejdzie, a ja z kolei, tak jak mówię też się wzbraniałam. Wydawało mi się, że na pewno to nie jest ten kandydat, a złożyło się inaczej i widocznie to jest ta prawdziwa miłość. 

Żona dziennikarza opowiedziała też o etapie życia Sołtysika, w którym się spotkali. 

W trudnym momencie życia Andrzeja się poznaliśmy, takiego zagubienia faktycznie też upadku alkoholowego, ale okazuje się, że wtedy i on zaczął swoje życie na nowo właśnie też w tej trzeźwości no i my się jakoś gdzieś tu dotarliśmy i tak jak też wiele razy już mówiłam, decyzja o dziecku była jak najbardziej świadomą i wiążącą decyzją w moim, naszym życiu, że nawet później ta decyzja o ślubie była już takim wynikiem tej sytuacji, ale ja też nie miałam takiego parcia, że muszę wziąć ślub, więc tu myślę, że się właśnie dobraliśmy - opowiadała. 

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej. 

Andrzej i Patrycja Sołtysik, fot. KAPiF
Andrzej i Patrycja Sołtysik, fot. KAPiF
Andrzej i Patrycja Sołtysik, fot. KAPiF
Andrzej i Patrycja Sołtysik, fot. KAPiF