Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Andrzej Sołtysik

Andrzej Sołtysik

Andrzej Sołtysik
02.05.2024 21:20 Ciężarna Patrycja Sołtysik wyznaje: "To nie był nasz czas". Przykre

Andrzej i Patrycja Sołtysik są razem od ponad dekady. Niedawno żona dziennikarza poinformowała, że jest w kolejnej ciąży. W najnowszym wpisie wspomina o rozdzierająco smutnym fakcie.

Żona Sołtysika w ciąży
20.04.2024 21:12 Andrzej Sołtysik znów zostanie ojcem. Żona dziennikarza pokazała zdjęcia z ciążowym brzuchem

Andrzej Sołtysik i jego żona Patrycja właśnie poinformowali, że już niedługo powitają na świecie swoje drugie wspólne dziecko. Poznajcie szczegóły!

Andrzej Sołtysik
07.04.2024 22:37 Andrzej Sołtysik pierwszy raz rozgadał się o synku! "Jest złośliwym dzieckiem". Wyjaśnił, skąd bierze ta cecha

Andrzej Sołtysik po raz pierwszy został ojcem dziewięć lat temu. Co wiadomo o jego synu? Nigdy nie zgadniecie, kto jest muzycznym idolem Stanisława.

Teresa Lipowska
13.03.2024 00:44 TYLKO U NAS: Teresa Lipowska tylko machnęła ręką po pytaniu o Kasię Cichopek. Krótko podsumowała jej zwolnienie z "PnŚ"

Teresa Lipowska w „M jak miłość” potrzebowała czasu, żeby zaakceptować Kingę Zduńską, czyli Kasię Cichopek. A jak jest w prawdziwym życiu? Czy wspierała koleżankę po jej zwolnieniu z „Pytania na śniadanie”?

Andrzej Sołtysik
11.02.2024 11:38 Andrzej Sołtysik pierwszy raz o zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN". Niesłychane, jak go potraktowano. "Dotarłem do dna"

Andrzej Sołtysik przeżyła traumę po zwolnieniu z “Dzień Dobry TVN”. Od samego początku był związany ze stacją. Co się z nim działo przez kilka miesięcy? Nowe władze TVN zadały mu cios prosto w serce. O wszystkim opowiedział.

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik
15.01.2024 20:09 TYLKO U NAS: Andrzej Sołtysik spotkał się z Anną Kalczyńską! Tak ją uratował przed tragedią

Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska przez lata tworzyli telewizyjny duet. Teraz doszło między nimi do spotkania, ale jego początek był bardzo dramatyczny. Dziennikarz musiał pilnie pomóc swojej koleżance. Mamy zdjęcia! Wiemy, dokąd się udali później.

Andrzej Sołtysik
20.11.2023 10:43 TYLKO U NAS: Andrzej Sołtysik ma nową pracę. Dołączy do wydawnictwa Iberion i Świata Gwiazd

Andrzej Sołtysik po kilku latach pracy w “Dzień Dobry TVN” pożegnał się z posadą prowadzącego podczas grupowego zwolnienia. Na ekranie pojawiał się wspólnie z Anną Kalczyńską. Teraz ma nową posadę. U nas wszystkie szczegóły. 

Andrzej Sołtysik, Patrycja Sołtysik
02.06.2023 17:26 Patrycja i Andrzej Sołtysik nie poślą dziecka do komunii. Mają ku temu twarde powody

Andrzej Sołtysik i jego żona Patrycja są szczęśliwymi rodzicami syna Stanisława. Ukochana gospodarza “Dzień dobry TVN” powiadomiła niedawno, że nie posyłają dziecka na lekcje religii. Zrezygnowali też z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.Powód podjętej przez Andrzeja Sołtysika i jego żonę decyzji wydaje się mieć duże uzasadnienie. Kobieta podkreśla, że małżeństwo nie mogło pogodzić się z pewną kwestią, którą w pewnym momencie demonizować zaczął Kościół.

Sołtysik
15.02.2022 01:00 Andrzej Sołtysik nie może adoptować dziecka. Powód jest bardzo przykry

Andrzej Sołtysik, choć często pokazuje się w telewizji z racji swojego zawodu, raczej nie powinien być określany mianem celebryty. Bardzo dba bowiem o swoją prywatność i dobro rodziny. Jej założenie przyszło mu zresztą z dużym trudem. Kolejne problemy pojawiły się przy chęci jej powiększenia.Aktor boryka się bowiem z poważnym problemem, a do tego z pewnych względów nie spełnia adopcyjnych wymogów proceduralnych.

Andrzej i Patrycja Sołtysik
08.08.2021 02:00 Żona Andrzeja Sołtysika opowiedziała o zagrożonej ciąży. Dziś jeszcze bardziej docenia macierzyństwo

Andrzej Sołtysik to znany dziennikarz, prezenter telewizyjny i były rzecznik prasowy stacji TVN. Prywatnie - szczęśliwy mąż Patrycji i ojciec ich syna - Stasia. Patrycja Sołtysik podzieliła się na Instagramie wzruszającą historią z okresu ciąży, która była zagrożona.Patrycja Sołtysik zaszła w ciążę w 2014 rokuCiąża partnerki dziennikarza była zagrożonaPatrycja przygotowała dla syna wzruszający prezent i zapoczątkowała piękną tradycjęNiedawno pisaliśmy o przykrej wpadce, jaką miał Andrzej Sołtysik podczas prowadzenia programu "Dzień dobry wakacje". Tym razem jednak w mediach jest głośno o znanej parze ze zdecydowanie bardziej przyjemnego powodu. Patrycja Sołtysik pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych szóstymi urodzinami ich syna, Stanisława Wiktora. Wyznała też, jak stresujący był sam okres ciąży.