Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Dziś o 11:30 odeszła". Dorota Naruszewicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.01.2024 15:17

"Dziś o 11:30 odeszła". Dorota Naruszewicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę

Dorota Naruszewicz
Dorota Naruszewicz, fot. KAPiF

Dorota Naruszewicz to aktorka kojarzona z roli Beaty Lubicz w “Klanie”. Prywatnie aktorka przeżywa bardzo trudne chwile. Prawie trzy lata temu rozwiodła się z mężem po kilkudziesięciu latach małżeństwa. Teraz natomiast podzieliła się wiadomością o stracie bardzo bliskiej osoby.

Kariera Doroty Naruszewicz

Dorota Naruszewicz to popularna polska aktorka. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła od roli w “Panu Tadeuszu” Wcielała się tam w Ewę Stolnikównę. Serca widzów skradła jednak jako Beata Lubicz w “Klanie”. To właśnie ta rola przyniosła jej największą rozpoznawalność. 

W “Klanie” aktorka występowała przez ponad czternaście lat. Od 2019 roku fani oglądają ją w serialu TVP “Korona Królów”. Naruszewicz wciela się tam w księżną Juliannę Twerską. Niestety, ale życie prywatne jej ostatnio nie oszczędza. 

Dorota Naruszewicz potwierdziła informacje o końcu związku Dorota Naruszewicz opowiedziała o czasie spędzonym poza planem

Rozwód z Tomaszem Żórawskim

11 marca 2022 roku Dorota Naruszewicz podzieliła się z fanami przykrą informacją. Zawiadomiła, że rozwiodła się ze swoim mężem Tomaszem Żórawskim. Sakramentalne “TAK” powiedzieli sobie w 2005 roku. Swoje wspólne życie ułożyli w Stanach Zjednoczonych. Razem mają dwie córki Ninę i Nelly

Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami, ale z powodu pojawiających się coraz częściej pytań, zwłaszcza od kilku godzin... Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód. Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami – napisała wtedy Naruszewicz na swoich mediach społecznościowych.

Wyjawiła jednak, że optymistycznie stara się patrzeć na nowy etap w swoim życiu.

 Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem, wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca! – podsumowała Dorota.

Życie rzuca jej kolejne kłody pod nogi. Gwiazda przekazała smutne wieści. 

Dorota Naruszewicz w żałobie. Nie żyje matka aktorki

Ostatnio Dorota Naruszewicz podzieliła się z fanami na Facebooku ogromną stratą, jaka ją dotknęła. Wstawiła zdjęcie swojej mamy i napisała:

Dziś o 11:30 odeszła moja Mama. Śliczne jest to zdjęcie.

29 grudnia 2023 roku zmarła mama Doroty. W 2017 roku zdiagnozowano u niej chorobę Alzheimera. 

Mam poczucie, że całe jej życie znajduje się w moich rękach. Gdyby była zdrowa, to nasza relacja byłaby piękna, ale zupełnie inna, Choroba sprawiła, że bardzo się do siebie zbliżyłyśmy. Mam do niej dużo cierpliwości i ciepła – mówiła po diagnozie Dorota Naruszewicz “Dobremu Tygodniowi”.

Dorota Naruszewicz wspominała, że najcięższe chwile nastąpiły podczas pandemii koronawirusa. Aktorka nie mogła wówczas widywać się z matką, ponieważ ośrodek, w którym przebywała chora kobieta, nie pozwalał na przyjmowanie gości.

Dorota Naruszewicz, fot. KAPiF
Dorota Naruszewicz, fot. KAPiF
Dorota Naruszewicz, fot. KAPiF
Dorota Naruszewicz, fot. KAPiF
Dorota Naruszewicz, fot. KAPiF
Dorota Naruszewicz, fot. KAPiF