Swiatgwiazd.pl
TVP

East News / AGENCJA SE

Dziś TVP wyemituje widowisko muzyczne na cześć Krzysztofa Krawczyka. Wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Dziś wieczorem na kanale TVP szykuje się wielkie wydarzenie. Stacja chce uczcić zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Zostanie wyemitowany koncert, na którym wystąpią najbardziej znane muzyczne osobowości. Pamiętam Ciebie z tamtych lat - The best of Krzysztof Krawczyk odbędzie się Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu.

  • Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Chociaż muzyk już od dłuższego czasu nie czuł się najlepiej, nikt nie spodziewał się tak tragicznego zakończenia.

  • Pamięć o zmarłym muzyku jest wciąż żywa i coraz bardziej rozkwita. Jego grób odwiedzają rzesze fanów.

  • Telewizja Publiczna postanowiła upamiętnić Krawczyka. W niedzielę 30 maja w Opolu odbędzie się koncert The best of Krzysztof Krawczyk, na którym wystąpią największe polskie gwiazdy.

TVP po raz kolejny zamierza upamiętnić zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Niedzielny koncert z pewnością będzie wielkim wydarzeniem, które zachwyci fanów zmarłego wokalisty. Obsada gwiazd, które zaprezentują piosenki Krawczyka, robi wrażenie.

Koncert The best of Krzysztof Krawczyk na antenie TVP

Krzysztof Krawczyk był niekwestionowaną legendą polskiej sceny muzycznej. Jego piosenki do dzisiaj pozostają hitami, których słucha zarówno starsze, jak i młodsze pokolenie. Chociaż wciąż w sercach wielu Polaków pozostaje ogromny smutek i żal, warto dzisiejszego wieczoru posłuchać jego utworów z radością.

Telewizja Publiczna zorganizowała specjalny koncert, którym chce upamiętnić zmarłego muzyka. Wydarzenie będzie transmitowane z Amfiteatru Tysiąclecia w Opolu. Gwiazdy, które uświetnią uroczystość to ścisła polska czołówka.

Utwory Krawczyka zaprezentują m.in.: Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Sylwia Grzeszczak, Roxana Węgiel, Rafał Brzozowski, Piotr Kupicha, Andrzej Krzywy, Norbi, Łukasz Zagrobelny, zespół Pectus.

Kora

70. rocznica urodzin Kory zostanie upamiętniona symbolicznym odsłonięciem muralu. "To jest sztuka"

CZYTAJ DALEJ

Wśród gwiazd pojawi się również Paulla, która przez dłuższy czas była nieobecna na polskiej scenie. W wywiadzie z Newseria Lifestyle zdradziła, że występ w Opolu ma dla niej szczególnie znaczenie i tym bardziej bardzo ją stresuje.

Paulla zaśpiewa dwie piosenki Krawczyka

- Bardzo się cieszę, że będę mogła wystąpić, ale od razu przyznaję, że również bardzo się stresuję, bo to jednak duża odpowiedzialność. W końcu śpiewam piosenki legendy polskiej muzyki - mówiła w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Przypomnijmy, że piosenkarka zaraz po śmierci Krawczyka opublikowała w sieci swoją interpretację utworu To, co dał nam świat. W ten sposób chciała złożyć hołd zmarłemu i wyrazić żal, jaki odczuła po jego odejściu.

W wywiadzie Paulla przyznała, że aktualnie w jej życiu zawodowym bardzo dużo się dzieje. Gwiazda ma za sobą intensywny czas. To dlatego obawia się, że jej przygotowanie do koncertu może nie być wystarczające. Jednak, jak podkreśliła, zrobi wszystko, by zaprezentować piosenki Krzysztofa jak najlepiej.

Jakie piosenki zaśpiewa Paulla? Tego niestety nie chciała zdradzić redakcji portalu. Pozostaje nam przekonać się już dzisiejszego wieczoru. Kto z Was zasiądzie przed telewizorem?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Halina Mlynkova

Imprezy

Halina Mlynkova na koncercie upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka wyglądała pięknie. Podkreśliła ciążowy brzuszek

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk koncert

Imprezy

Kosmala poinformował, że TVP zaprosiło na koncert gwiazdy, które nagrywały z Krawczykiem. Internauta był niepocieszony

Czytaj więcej >
krawczyk junior

Imprezy

Krzysztof Krawczyk junior zabrał głos po koncercie na na cześć ojca. "Jestem załamany"

Czytaj więcej >
fot. materiały prasowe

Imprezy

Alexxis Ola z kolekcją swimwear dla marki DresKod

Czytaj więcej >

Imprezy

„7 metrów dla Ziemi” – nowy ekologiczny format Rafała Gębury

Czytaj więcej >