Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak żegna Melanię Trump

Piotr Molecki/East News

Niepocieszona wygraną Joe Bidena Edyta Górniak żegna Melanię Trump

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Tym razem Edyta Górniak przeszła samą siebie. W opublikowanym na Instagramie poście pożegnała Melanię Trump. Cekinowa kreacja i flagi USA to nie wszystko, o co pokusiła się znana wokalistka.

Edyta Górniak przyzwyczaiła fanów do tego, że nie stroni od dosadnego wyrażania własnego zdania i dzielenia się na forum publicznym nierzadko odmiennymi poglądami. Ostatnio artystka szczerze zdawała się przeżywać wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, a gdy ogłoszono wynik, nie kryła, że liczyła na ponowną wygraną Donalda Trumpa. Teraz postanowiła pożegnać uwielbianego prezydenta USA i jego żonę.

Nie tego się spodziewała.

Stało się. Styczeń 2021 roku to przełomowy moment dla Amerykanów, którzy właśnie powitali nowego prezydenta. Krótko przed zaprzysiężeniem w obywatelach USA tliły się skrajne emocje, a jak się okazuje, nie zabrakło ich również u "diwy" polskiej sceny muzycznej. 

Nie jest tajemnicą, że Górniak była wielką zwolenniczką administracji Donalda Trumpa i do samego końca trzymała za niego kciuki. Ostatecznie jednak wygrał Joe Biden, a artystka nie zamierzała ukrywać, że nie wzbudziło to w niej zbytniego optymizmu.

Mimo to wszystko wskazuje na to, że nie odmówiła sobie obejrzenia oficjalnego zaprzysiężenia Bidena, a z tej okazji zdecydowała się nawet na opublikowanie pożegnalnego posta skierowanego do Melanii Trump.

Zasmucona Edyta Górniak żegna Melanię Trump

Jak przytacza Pudelek, na swoim Instagramie "Edzia" opublikowała archiwalne nagranie, na którym to balladę Lady Gagi I'll never love again. Wystrojona w cekinową suknię ustawiła się na tle flagi amerykańskiej i polskiej i w swoim stylu pożegnała Melanię Trump.

Post opatrzyła hashtagiem #flotus45, którym oznaczano na Instagramie 45. Pierwszą Damę Stanów Zjednoczonych. Edyta dodała też emotikonę w kształcie złamanego serca, podkreślając tym swoje niezadowolenie i wielki smutek.

Gdyby Lady Gaga dowiedziała się o wyczynach Górniak, mogłaby nie być do końca zadowolona. Zagraniczna gwiazda określa się jako zagorzała przeciwniczka Trumpa, a w czasie wyporów aktywnie wspierała Joe Bidena. Co więcej, podczas zaprzysiężenia to ona odśpiewała hymn.

Najwyraźniej Górniak spodziewała się, że film może wywołać skrajne emocje, bowiem chwilę po jego opublikowaniu zmieniła ustawienia swojego profilu i filmik widoczny jest jedynie dla osób, które obserwują jej konto. 

Edyta oznaczyła też na nagraniu Melanię Trump, zapewne mając nadzieję, że poruszające pożegnanie dotrze do byłej już Pierwszej Damy.

instagram.com/edytagorniak

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Anna Lewandowska pokazała babcię. Ależ podobne

  • Gwiazda Polsatu odsłoniła ciało i zaapelowała do fanek. "Ideałów nie ma"

  • 84-letni ulubieniec Polaków usunięty z listy szczepień, Jan Wróblewski nie wytrzymał

Źródło: Pudelek

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >