Edyta Górniak żegna Melanię Trump Żródło: Piotr Molecki/East News

Niepocieszona wygraną Joe Bidena Edyta Górniak żegna Melanię Trump

21 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Tym razem Edyta Górniak przeszła samą siebie. W opublikowanym na Instagramie poście pożegnała Melanię Trump. Cekinowa kreacja i flagi USA to nie wszystko, o co pokusiła się znana wokalistka.

Edyta Górniak przyzwyczaiła fanów do tego, że nie stroni od dosadnego wyrażania własnego zdania i dzielenia się na forum publicznym nierzadko odmiennymi poglądami. Ostatnio artystka szczerze zdawała się przeżywać wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, a gdy ogłoszono wynik, nie kryła, że liczyła na ponowną wygraną Donalda Trumpa. Teraz postanowiła pożegnać uwielbianego prezydenta USA i jego żonę.

Nie tego się spodziewała.

Stało się. Styczeń 2021 roku to przełomowy moment dla Amerykanów, którzy właśnie powitali nowego prezydenta. Krótko przed zaprzysiężeniem w obywatelach USA tliły się skrajne emocje, a jak się okazuje, nie zabrakło ich również u "diwy" polskiej sceny muzycznej.

Nie jest tajemnicą, że Górniak była wielką zwolenniczką administracji Donalda Trumpa i do samego końca trzymała za niego kciuki. Ostatecznie jednak wygrał Joe Biden, a artystka nie zamierzała ukrywać, że nie wzbudziło to w niej zbytniego optymizmu.

Mimo to wszystko wskazuje na to, że nie odmówiła sobie obejrzenia oficjalnego zaprzysiężenia Bidena, a z tej okazji zdecydowała się nawet na opublikowanie pożegnalnego posta skierowanego do Melanii Trump.

Magda Gessler znalazła wyjątkowy sposób na zabawę z wnuczką. Nagranie trafiło do sieciMagda Gessler znalazła wyjątkowy sposób na zabawę z wnuczką. Nagranie trafiło do sieciCzytaj dalej

Zasmucona Edyta Górniak żegna Melanię Trump

Jak przytacza Pudelek, na swoim Instagramie "Edzia" opublikowała archiwalne nagranie, na którym to balladę Lady Gagi I'll never love again. Wystrojona w cekinową suknię ustawiła się na tle flagi amerykańskiej i polskiej i w swoim stylu pożegnała Melanię Trump.

Post opatrzyła hashtagiem #flotus45, którym oznaczano na Instagramie 45. Pierwszą Damę Stanów Zjednoczonych. Edyta dodała też emotikonę w kształcie złamanego serca, podkreślając tym swoje niezadowolenie i wielki smutek.

Gdyby Lady Gaga dowiedziała się o wyczynach Górniak, mogłaby nie być do końca zadowolona. Zagraniczna gwiazda określa się jako zagorzała przeciwniczka Trumpa, a w czasie wyporów aktywnie wspierała Joe Bidena. Co więcej, podczas zaprzysiężenia to ona odśpiewała hymn.

Najwyraźniej Górniak spodziewała się, że film może wywołać skrajne emocje, bowiem chwilę po jego opublikowaniu zmieniła ustawienia swojego profilu i filmik widoczny jest jedynie dla osób, które obserwują jej konto.

Edyta oznaczyła też na nagraniu Melanię Trump, zapewne mając nadzieję, że poruszające pożegnanie dotrze do byłej już Pierwszej Damy.

Obrazy Świat gwiazd

Obrazy Świat gwiazd

instagram.com/edytagorniak

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek

Następny artykuł