Swiatgwiazd.pl
Ewa Szabatin odsłoniła ciało

instagram.com/ewaszabatin

Ewa Szabatin odsłoniła ciało i zaapelowała do fanek. "Ideałów nie ma"

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Ewa Szabatin postanowiła pokazać obserwatorkom, jak może różnić się obraz z Instagrama od rzeczywistości. Odsłoniła swoje ciało i zwróciła się do internautek z bardzo ważną prośbą.

Ewa Szabatin, polska tancerka aktorka niezawodowa i projektantka mody, od dawna pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie z obserwatorami dzieli się najciekawszymi epizodami ze swojego życia. Gwiazda skrupulatnie jednak dobiera informacje, którymi decyduje się podzielić i nierzadko zabiera głos w ważnej dla niej sprawie. Tym razem zaapelowała do wszystkich fanek.

Ewa Szabatin 

Dla obserwatorów aktorki nie jest zaskoczeniem, że ta bardzo dba o swoją sprawność fizyczną i dietę. Na Instagramie Ewy pojawiło się już wiele postów poświęconych treningom i zdrowemu odżywianiu.

Ostatnio gwiazda opublikowała kolaż dwóch zdjęć. Na obu widać ją dokładnie w tym samym bikini, a jak podkreśliła ona sama, fotki zostały zrobione w odstępie zaledwie kilku minut, ale wbrew wyobrażeniom, diametralnie się od siebie różnią. 

Na pierwszym zdjęciu Szabatin z dumą eksponuje doskonale wyrzeźbiony brzuch, smukłe nogi i wcięcie w talii, o którym marzy wiele kobiet. Na drugim jest już lekko zgarbiona, widać delikatny brzuszek, a nogi wydają się nieco krótsze, niż na fotografii obok.

To samo ciało inne ustawienie‼️ Dziewczyny! Raz na jakiś czas staram się Wam tutaj pokazywać, że życie różni się od tego co często widzicie na profilach różnych osób. Bo zdjęcia wrzucane na IG bardzo często są przerabiane, używane są filtry itp. Że wiele zależy od tego jak się ustawicie do zdjęcia, jakie jest światło, czy wciągnięcie brzuch, czy go rozluźnicie, czy się uśmiechniecie, czy zrobicie kwaśną minę! - napisała pod zdjęciem.

Nie da się zaprzeczyć, że dzisiejszym światem rządzi Internet i social media, a przedstawiany w sieci przez celebrytów i celebrytki obraz bywa czasem wyidealizowanym obrazem, który sympatycy złudnie postrzegają, jako rzeczyswistość.

Ważny apel aktorki

Szabatin postanowiła zaapelować do obserwatorek, by przesadnie nie przejmowały się swoim wyglądem, a w szczególności, by nie starały się naśladować instagramowych gwiazd.

Wasze Ciało zmienia się cały czas w zależności od hormonów, od tego co wieczorem zjadłyście, od tego czy jesteście wyspane, czy zatrzymała się woda w organizmie w nocy, czy jesteście przed miesiączką - podkreśliła gwiazda - Kochajcie siebie, akceptujecie się i swoje ciało. Nie przejmujcie się, jeśli nie jest idealne. Ideałów nie ma! Chyba że po zastosowaniu photoshopa! - dodała.

Post błyskawicznie spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów, którzy zaczęli podziwiać aktorkę za jej odwagę, a także komplementować jej sylwetkę.

Wygląda Pani fantastycznie na każdym. Wspaniałe ciało, jest Pani ogromna motywacją - pisze obserwatorka.

Cudowna kobieta - dodaje kolejna.

Uważam, że dla dobra wielu dziewczyn, szczególnie młodych - to jest bardzo ważne! - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >