Michelle Obama Żródło: eastnews & NICHOLAS KAMM

Media rozpisują się o fryzurze Michelle Obamy z zaprzysiężenia Joe Bidena. Już jest hitem sieci

21 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Michelle Obama błysnęła podczas inauguracji nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wiele osób zachwyca się fryzurą byłej pierwszej damy. Posypały się pochlebne komentarze internautów, pojawiły się głosy, że spektakularna fryzura przejdzie do historii.

Postać Michelle Obamy przybliżyło całemu światu zaprzysiężenie jej męża, Baracka Obamy, na 44 prezydenta Stanów Zjednoczonych. Amerykańska prawniczka sprawowała funkcję “Pierwszej Damy” w latach 2009-2017. Jak się okazuje, Michelle Obama wciąż nie daje o sobie zapomnieć; ostatnio przyczyniła się do tego fryzura, jaką zaprezentowała podczas uroczystej inauguracji Joe Bidena.

Fryzura Michelle Obamy zachwyciła internautów

Uroczystości związane z inauguracją Joe Bidena zostały, z uwagi na pandemię, mocno ograniczone; na wydarzeniu nie zabrakło jednak ważnych osobistości, w tym Michelle Obamy i jej męża, Lady Gagi czy Jennifer Lopez. Uwagę fotografów w dużej mierze skradła właśnie była “Pierwsza Dama”.

Po opublikowaniu pierwszych zdjęć i nagrań w Internecie aż zawrzało od komentarzy. Choć część komentujących rozpisywała się o stylizacji Michelle Obamy, najbardziej chwalono jej uczesanie.

Media zdążyły już okrzyknąć fryzurę Michelle Obamy “dziełem sztuki”. Włosy byłej “Pierwszej Damy” układały się tego dnia w pokaźne loki, do których utrwalenia stylista z pewnością potrzebował potężnych ilości mocnego lakieru.

Wszyscy wróżyli mu wielką karierę. Zmarł niespodziewanie w wieku 25 latWszyscy wróżyli mu wielką karierę. Zmarł niespodziewanie w wieku 25 latCzytaj dalej

Niektórzy internauci zwrócili uwagę na to, że Michelle Obama nie występowała w tak zjawiskowym uczesaniu, gdy pełniła funkcję “Pierwszej Damy”. Tym razem jednak, jak widać na zdjęciach, każdy kosmyk jej włosów był starannie wpasowany we właściwe miejsce.

Były już prezydent USA Donald Trump nie uczestniczył w inauguracji nowej głowy państwa. Swoje wsparcie okazali jednak inni czołowi politycy tego kraju.

Na uroczystości stawili się George W. Bush, Laura Bush, Bill Clinton oraz Hillary Clinton. Joe Bidena naturalnie cały czas wspierała również jego żona - Jill Biden.

Na tak ważnym wydarzeniu w życiu Joe Bidena nie zabrakło także pozostałych członków jego rodziny. Wzruszone dzieci i wnuki nowego prezydenta USA byli obecni na inauguracji.

Zdjęcia pieczołowicie wystylizowanej Michelle Obamy obiegły Internet w zawrotnym tempie. Wiele osób docenia także ciemną stylizację, którą widać na poniższym zdjęciu, pochodzącym z agencji EastNews (autorem fotografii jest JIM LO SCALZO).

Michelle Obama 1

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl

Następny artykuł