Jerzy Owsiak Żródło: eastnews & Jan Bielecki; eastnews & ROBYN BECK

Chuck Norris zwrócił się bezpośrednio do Jurka Owsiaka. Wszystko przez braci Collins

21 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Amerykański aktor Chuck Norris zwrócił się do prezesa WOŚP Jerzego Owsiaka. W krótkim nagraniu video aktor wyraził uznanie dla działań podejmowanych przez założyciela fundacji oraz jej pozostałych członków. Film opublikowano na łamach mediów społecznościowych Fundacji Braci Collins.

Jerzy Owsiak (Jurek Owsiak) to jednoczesny założyciel oraz prezes znanej na całą Polskę Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja działa od 1993 roku; tegoroczny finał WOŚP będzie 29 takim wydarzeniem z kolei. Wysiłki, jakie Jerzy Owsiak oraz tworzące fundację osoby wkładają w pomoc potrzebującym, docenił ostatnio popularny aktor Chuck Norris.

Chuck Norris przekazał Jerzemu Owsiakowi ważną wiadomość

Wobec dokonań kierowanej przez Jerzego Owsiaka fundacji podziwu nie krył nawet sam Chuck Norris. Aktor nagrał krótki filmik, który ukazał się na Instagramie na oficjalnym profilu Fundacji Braci Collins.

Grzegorz i Rafał Collins złożyli Chuckowi Norrisowi wizytę, której powodem była trwająca aukcja. Na 29 finale WOŚP jeden z jej uczestników zdobędzie bowiem replikę samochodu, jakim Chuck Norris jeździł podczas prac nad serialem “Strażnik Teksasu”.

Dodatkowo aktor dorzucił do aukcji coś tylko od siebie. Podczas finału WOŚP do zdobycia będzie zdjęcie Chucka Norrisa podpisane autografem, a także oryginalny scenariusz jednego z odcinków “Strażnika Teksasu”.

Artur Barciś w żałobie. Nie żyje bliska mu kobieta, wiele jej zawdzięczałArtur Barciś w żałobie. Nie żyje bliska mu kobieta, wiele jej zawdzięczałCzytaj dalej

To właśnie podczas spotkania aktor dowiedział się o działaniach WOŚP i założycielu fundacji, Jerzym Owsiaku. Postanowił przekazać prezesowi WOŚP oraz pozostałym działaczom kilka ciepłych słów; swoją wiadomość rozpoczął jednak od krótkiego powitania.

- Cześć Jurek i Wielka Orkiestro Świątecznej Pomocy - pozdrowił wszystkich pracowników WOŚPu Chuck Norris.

W dalszej części nagrania nie zabrakło słów uznania oraz życzeń. Jak powiedział Chuck Norris, działalność Jerzego Owsiaka i pozostałych pracowników oraz wolontariuszy fundacji jest nieoceniona.

- Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego! - powiedział aktor.

W 2021 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla potrzebujących pacjentów oddziału dziecięcej otolaryngologii i diagnostyki głowy. Datę finału wyznaczono na dzień 31 stycznia.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł