Edyta Pazura pokazała, jak mieszka Żródło: TRICOLORS/East News

Edyta Pazura pokazała, jak mieszka

10 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Edyta Pazura aktywnie udziela się w social mediach. Żona Cezarego Pazury chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami cennymi wskazówkami dotyczącymi urządzania wnętrz. Niedawno pochwaliła się zdjęciem swojego salonu. Internauci nie kryją zachwytu, zwracają uwagę na drzewko oliwne i... oryginalną lampę.

Edyta Pazura kolejny raz zachwyciła swoich fanów. Żona sławnego aktora od dłuższego czasu poświęca się macierzyństwu. Bycie mamą nie jest jednak jej jedynym zadaniem. Edyta mnóstwo czasu spędza także na urządzaniu wnętrz. Swoimi pomysłami dzieli się na blogu „Just Keep Living”.

Jak mieszka Edyta Pazura?

Najnowszy artykuł na blogu Edyty Pazury poświęcony będzie dekoracji salonu. Jego treść dostępna będzie już w niedzielę, o czym żona Cezarego Pazury poinformowała w zapowiedzi na Instagramie. Swój wpis opatrzyła zdjęciem własnego, przepięknie urządzonego salonu.

- Przed Wami zapowiedź niedzielnego artykułu na blogu Just Keep Living. Salon z moją ulubioną lampą Petite Friture Vertigo w roli głównej – napisała.

Lampa, o której wspomniała Edyta Pazura, rzeczywiście zwraca uwagę. Jej abażur ma bowiem kształt ogromnego kapelusza, obok którego nie można przejść obojętnie. Ciekawą konstrukcję zauważyli także internauci, którzy w komentarzach zachwycali się eleganckim pomieszczeniem.

Kuracjuszki tańczą w finale Kuracjuszki tańczą w finale "Sanatorium miłości"Czytaj dalej

- Jak się Pani znudzi ta lampa, to ja z chęcią odkupię – żartowała jedna z obserwatorek.

- Lampa dla prawdziwej damy! Czaderska – napisała kolejna.

- Salon z duszą. Fajny. Przytulny – padł następny z komentarzy.

Obok lampy, której cena według ustaleń serwisu Kozaczek osiąga wartość od 3 do 4 tysięcy złotych, w salonie Edyty Pazury znajduje się także drewniany stół, a przy nim stoi kanapa. Całość wykonana jest w odcieniach, bieli, beżu i szarości. Uwagę zwraca także cudowne drzewko oliwne.

Kim z wykształcenia jest Edyta Pazura?

Edyta Pazura zyskała popularność, kiedy wyszła za cenionego aktora filmowego i teatralnego, Cezarego Pazurę. Nie każdy wie, że wiele lat temu ukończyła ona studia magisterskie z zarządzania i doradztwa gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia z obszaru zarządzania w sektorze medialnym na Akademii Leona Koźmińskiego. Dziś prowadzi bloga, do którego trzy lata temu zapałała ogromną miłością.

- Po tym jak sama zaaranżowałam swój dom, moim wielkim zamiłowaniem stało się projektowanie wnętrz. (…) Od trzech lat pracuję w swoim zawodzie jako menadżer, tworząc z moim Mężem nie tylko zgrane małżeństwo, ale i duet w życiu zawodowym. Przy wszystkich tych rozmaitych aktywnościach, niezmiennie od kilku lat, najważniejszą dla mnie rolą jest po prostu bycie MAMĄ – pisze o sobie Edyta Pazura.

Edyta Pazura z mężemCezary Pazura i Edyta Pazura na uroczystej premierze filmu „Futro z misia” w 2019 roku (Źródło: TRICOLORS/East News)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Kozaczek, Instagram, justkeepliving.pl

Następny artykuł