Swiatgwiazd.pl
Esmeralda Godlewska została umieszczona w klinice psychiatrycznej

PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Esmeralda Godlewska znajduje się w klinice psychiatrycznej

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Kilka dni temu sieć obiegła bardzo niepokojąca informacja o śmierci Esmeraldy Godlewskiej. Na szczęście okazała się fałszywa, jednak w dalszym ciągu sytuacja nie jest radosna. Celebrytka znajduje się w fatalnym stanie psychicznym, co może mieć związek m.i

  • Esmeralda Godlewska poinformowała o swojej śmierci

  • Informacja okazała się fałszywa

  • Celebrytka trafiła do kliniki psychiatrycznej

Esmeralda Godlewska od jakiegoś czasu informowała o swoich problemach natury psychicznej, jednak sprawy posunęły się na tyle daleko, że gwiazda potrzebowała fachowej pomocy psychiatrycznej.

Esmeralda Godlewska trafiła do kliniki psychiatrycznej

Cała sytuacja związana z celebrytką rozpoczęła się kilka dni temu, kiedy to zaczęła publikować kilka informacji dotyczących sekretów innych celebrytek, a następnie swojego stanu psychicznego. Niedługo po tym w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiła się informacja, że nie żyje.

Godlewska prawdopodobnie umieściła go sama, jednak kilka godzin później wszystko zostało naprostowane przez jej siostrę Magdalenę, która opublikowała na InstaStories nagranie z interwencji policjantów w mieszkaniu Esmeraldy.

W tym całym zamieszaniu w dalszym ciągu istniały powody do obaw. Magdalena Godlewska poinformowała, że siostra wymaga natychmiastowej pomocy specjalistycznej i opublikowany nekrolog jest "krzykiem o pomoc".

Esmeralda Godlewska informowała, że chce stanąć na nogi i zająć się wychowywaniem swojego synka. Dziś Magdalena poinformowała, że jej siostra trafiła do kliniki psychiatrycznej i jest pod dobrą opieką.

- Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, by poradzić sobie z wszystkimi ciężkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu - napisała celebrytka.

Przy okazji poprosiła wszystkich fanów, zarówno swoich, jak i siostry o uszanowanie ich prywatności i niewysyłanie wiadomości prywatnych, dopytujących o stan zdrowia celebrytki, gdyż to są ich kwestie rodzinne.

Magdalena Godlewska: "Tak działa szatan właśnie"

Zamieszanie związane z siostrą Magdaleny Godlewskiej skłoniło ją do głębszych przemyśleń i postanowiła opublikować na InstaStories fragment pisma świętego, dopisując własne przemyślenia:

- To jest nadal moja siostra, którą bardzo kocham [...] Tak działa szatan właśnie, ja i tak nie wyrzeknę się Boga - napisała Magdalena. Mamy nadzieję, że Esmeralda Godlewska jak najszybciej wróci do zdrowia.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >