Swiatgwiazd.pl
Ewa Krawczyk

TRICOLORS/East News

Ewa Krawczyk na odsłonięciu muralu. Żona piosenkarza znowu się uśmiecha

5 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

W Opolu został odsłonięty poruszający mural, uwieczniający Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po artyście nie kryła wzruszenia - pierwszy raz od dawna na jej twarzy pojawił się uśmiech.

Ewa Krawczyk w ostatnich miesiącach była załamana po śmierci Krzysztofa. Niedawno jednak doszło do miłego wydarzenia, które poprawiło jej humor - w Opolu został odsłonięty mural uwieczniający artystę.

Ewa Krawczyk po śmierci męża

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Odejście jednego z najbardziej uznanych polskich wokalistów po spędzeniu kilku dni w szpitalu, wiele osób wprowadziło w wielki szok. Dodatkowo kilka tygodni później toczyła się medialna batalia o spadek po muzyku między jego synem a wdową.

Ewa Krawczyk nie kryła rozpaczy po tym jak straciła męża. Do ostatnich chwil wspierała go w trudnych momentach, towarzyszyła mu w szpitalu do ostatnich chwil. Często w wywiadach opowiadała jak trudno jej jest po śmierci Krzysztofa - zdarza jej się wciąż przeglądać jego rzeczy czy spać w jego koszuli.

Wspominała także ostatnie słowa męża. Choć do ostatnich chwil wierzyła w poprawę sytuacji, to jakby w formie pożegnania Krzysztof Krawczyk powiedział do niej pod koniec życia "moja laleczko kochana". Wtedy nie chciała wierzyć, że tak się z nią żegna, dziś jednak wspomina te słowa ze łzami w oczach.

Niedawno w Opolu były menadżer i przyjaciel zmarłego oraz burmistrz miasta zdecydowali się upamiętnić wielkiego artystę i odsłonili mural. Ewa Krawczyk nie kryła wzruszenia.

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska o powrocie do telewizji i reakcji rodziców. ''Zawsze dawali mi ogrom wolności''

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ewa Krawczyk na odsłonięciu murala z Krzysztofem Krawczykiem

W Opolu trwa właśnie najsłynniejszy polski festiwal muzyczny. Organizatorzy zdecydowali się jednak uczcić nie tylko wykonujących artystów, ale także upamiętnić jednego z największych polskich artystów - Krzysztofa Krawczyka. Burmistrz miasta zdecydował się umieścić w mieście mural upamiętniający wokalistę.

Na uroczystym odsłonięciu pojawił się burmistrz miasta, Arkadiusz Wiśniewski, przyjaciel i menadżer zmarłego piosenkarza, Andrzej Kosmala, oraz wdowa, Ewa Krawczyk. Dzieło jest autorstwa znanego grafika, Bruno Neuhamera, który między innymi jest odpowiedzialny za mural z Korą. Wykonane jest z niezwykłą dbałością, ale i fantazją.

Ewa Krawczyk nie kryła wzruszenia podczas odsłonięcia muralu. Spostrzegawczy świadkowie dostrzegli, że wdowa pierwszy raz od śmierci męża się uśmiechnęła. Najwidoczniej, mimo że bardzo brakuje jej ukochanego, takie momenty potrafią ją rozczulić.

Podoba wam się mural?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Były uczestnik „Top Model” trafił do szpitala. „Boję się”

  • Polska dziennikarka straciła ciążę. Zrozpaczona zaapelowała do internautów

  • Kinga Preis wyznała, jak traktowano ją w szkole aktorskiej. „To był naprawdę trudny czas”

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >