Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Ewa Krawczyk

Ewa Krawczyk

__Ewa Krawczyk__ - żona piosenkarza Krzysztofa Krawczyka. Tworzyli małżeństwo od 1985 roku aż do śmierci artysty, czyli 5 kwietnia 2021 roku. Przez wiele lat występowała razem z mężem na scenie, śpiewając w jego chórkach. Ponadto spełniała się w roli road menadżerki Krzysztofa. Krawczykowie nie doczekali się wspólnych biologicznych dzieci, natomiast adoptowali trzy córki - Sylwię, Katarzynę i Beatę. Ewa Krawczyk urodziła się 1960 roku jako Ewa Trelko. Kolor włosów: czarny. Kolor oczu: zielony.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk
23.12.2023 09:17 Ewa Krawczyk nasłała bandziora na Krzysztofa juniora? Aż włos się jeży po tym, co ujawnił jego przyjaciel

Po wstrząsającej tragedii, która dotknęła rodzinę Krawczyków, okazało się, że syn Krzysztofa z poprzedniego związku i jego żona Ewa są w konflikcie. Przyjaciel zmarłego w ostatniej rozmowie wyjawił, co złego planowała Ewa przed laty względem pasierba. Będziecie w szoku!

Ewa Krawczyk pokazała, jak przyozdobiła grób męża, fot. KAPiF
22.12.2023 20:41 „U mojego Krzysia już świątecznie”. Tak Ewa Krawczyk przystroiła grób męża. Stanęło na nim kilka choinek

To już trzecie święta Bożego Narodzenia, które Ewa Krawczyk spędzi bez swojego ukochanego Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po piosenkarzu pochwaliła się, w jaki sposób przyozdobiła grób artysty.

Ewa Krawczyk uderza w Krzysztofa Juniora
08.12.2023 17:51 Ewa Krawczyk boleśnie uderza w Krzysztofa Juniora. Okrutne słowa wdowy skomentował Marian Lichtman

Ewa Krawczyk w nowym wywiadzie ponownie uderzyła w Krzysztofa Juniora. Nie powinna tego mówić publicznie o synu zmarłego Krzysztofa Krawczyka? Jak jej słowa skomentował Marian Lichtman? 

Ewa Krawczyk
08.09.2023 12:54 Poruszający gest Ewy Krawczyk. To pojawi się na grobie Krzysztofa Krawczyka w dniu jego urodzin

Krzysztof Krawczyk obchodziłby 8 września swoje 77. urodziny. Niestety mija już dwa lata od kiedy musieliśmy pożegnać legendarnego artystę. Ewa Krawczyk nadal regularnie odwiedza jego grób. W czasie uroczystości postanowiła wyjątkowo go przystroić.

Ewa Krawczyk
11.06.2023 13:20 Tylko u nas: Ewa Krawczyk szczerze o występie Trubadurów i Krawczyka Juniora. "Nie znam tego zespołu"

Na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wystąpił zespół Trubadurzy. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby na scenie nie towarzyszył im Krzysztof Krawczyk Junior. Zapytaliśmy Ewę Krawczyk, co czuje na wieść, że w symboliczny sposób zastąpił on w składzie grupy swojego zmarłego ojca. Jej odpowiedź może was zaskoczyć. Grupa powstała w 1963 roku, założył ją Sławomir Kowalewski wraz z Krzysztofem Krawczykiem. Później do licznego zespołu dołączył też Marian Lichtman. W kolejnych latach skład zmieniał się wielokrotnie, a sam Krawczyk zdecydował się w końcu na karierę solową

Ewa Krawczyk
20.04.2023 18:39 Ewa Krawczyk w rozmowie ze Światem Gwiazd odpowiada na atak Krawczyka juniora. "Jest to chory człowiek"

Ewa Krawczyk wydała w marcu tego roku książkę „Sława zniesławia”. Wywiad-rzeka z nią i Andrzejem Kosmalą, opowiada o życiu Krzysztofa Krawczyka. Porusza też tematy, które okazały się niezwykle trudne dla syna muzyka. Ten zamieścił w mediach społecznościowych niezwykle gniewny wpis. My postanowiliśmy porozmawiać z samą Ewą i poprosiliśmy ją o komentarz w tej sprawie.Choć spór pomiędzy żoną i synem Krawczyka ciągnie się już bardzo długo, ostatnio na nowo rozgorzał w całkiem nowej kwestii, a zarzewiem stała się wspomniana książka. Junior oskarża Ewę o „kłamstwa i pomówienia”. Jak odniosła się do tego sama zainteresowana?

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk junior
18.04.2023 13:48 Ewa Krawczyk ciepło myśli o synu Krzysztofa. Wykupiła mu kwaterę na cmentarzu: "To miejsce jest dla niego"

Relacja Ewy Krawczyka i Krzysztofa Krawczyka juniora wciąż pozostaje napięta. Wdowa po zmarłym muzyku postanowiła jednak sprawić swojemu pasierbowi pewną niespodziankę. Czy 50-latek ucieszy się z takiego “prezentu”? Syn Krzysztofa Krawczyka walczy o prawo do części spadku po swoim ojcu. Swoich praw do majątku po piosenkarzu nie zamierza jednak wyzbywać się wdowa. Czy ten konflikt kiedykolwiek się zakończy? 

Krzysztof Krawczyk
05.04.2023 19:02 Ewa Krawczyk o śmierci męża i nadchodzących świętach. "W moim przypadku czas nie leczy ran"

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku, w Poniedziałek Wielkanocny. Święta były dla zmarłego artysty niezwykle ważne, dlatego postanowiliśmy porozmawiać z jego żoną. Ewa Krawczyk opowiedziała nam o emocjach, towarzyszących drugiej rocznicy śmierci męża, a także co zwykli robić w tym okresie w przeszłości.Muzyk nigdy nie krył, że wiara jest istotnym elementem jego życia. W rozmowie ze Światem Gwiazd jego żona dzieli się szczegółami, dotyczącymi obchodów Wielkanocy. Ewa postanowiła kontynuować wszystkie świąteczne zwyczaje, które były ważne dla jej męża.

Ewa i Krzysztof Krawczyk
13.02.2023 13:58 Ewa Krawczyk wspomina ukochanego męża. Tylko nam opowiedziała, jak spędzali Walentynki

Walentynki obchodzone są przez wiele gwiazdorskich par. Wśród nich możemy wymienić Ewę i Krzysztofa Krawczyków, którzy swego czasu, mimo licznych obowiązków i tras koncertowych, zawsze starali się znaleźć czas na celebrowanie swojej miłości. Ewa i Krzysztof Krawczykowie spędzili razem blisko cztery dekady. Rozłączyła ich niespodziewana śmierć muzyka. Na przestrzeni wspólnie spędzonych lat dużo koncertowali, również w Walentynki. Mimo występów starali się znaleźć chwilę dla siebie.

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk, Marian Lichtman
14.10.2022 14:47 Marian Lichtman uderzył w Ewę Krawczyk. Przykre słowa ujawniające, co myśli

Wielkimi krokami zbliża się rozprawa sądowa pomiędzy Ewą Krawczyk a synem artysty, Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Tym razem to Marian Lichtam, który pomaga mężczyźnie, rozpoczął konflikt z żoną zmarłego piosenkarza. Zarzuca jej kłamstwo.Od śmierci muzyka minął już ponad rok, jednak jego fani nadal nie zapominają o twórczości i regularnie odwiedzają grób w Grotnikach. Podobnie jak Ewa Krawczyk, która opiekuję się pomnikiem artysty. Niedawno była świadkiem nagannego zachowania, które opisała w mediach społecznościowych. Wieloletni przyjaciel zmarłego muzyka, Marian Lichtman, nie wierzy jednak w jej wersję wydarzeń.

Ewa Krawczyk EA
14.09.2022 17:33 Ewa Krawczyk trafiła pod opiekę specjalistów. Pracuje nad swoimi emocjami

5 kwietnia 2021 roku, w Poniedziałek Wielkanocny zmarł jeden z najwybitniejszych polskich piosenkarzy. Krzysztof Krawczyk zmarł we własnym domu w wieku 74 lat. Żona artysty, Ewa Krawczyk, po dziś dzień przeżywa śmierć swojego ukochanego. Wyznała, że nie może odnaleźć się w życiu i korzysta z pomocy specjalistów. Ewa Krawczyk we wstrząsającym wyznaniu opowiedziała, jak wyglądało jej życie po stracie męża. Mimo upływu czasu wciąż nie doszła do siebie i niemalże każdego dnia odwiedza swojego ukochanego na cmentarzu.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior EA
09.06.2022 18:28 Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior znów spotkają się w sądzie. Tabloid przekazał szczegóły

Relacja pomiędzy Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem Juniorem nigdy nie należała do najłatwiejszych. Okazuje się, że ten duet może niedługo spotkać się w sądzie, by bliżej przyjrzeć się ostatniej woli popularnego muzyka.Choć od śmierci Krzysztofa Krawczyka minął już rok, kwestia spadkowa jego majątku nadal nie jest jasna dla najbliższych muzyka, żony oraz syna. Pomiędzy tą dwójką nie zawsze dobrze się układało, a testament artysty tylko pogorszył sprawę.Według ostatniej woli majątek po mężczyźnie ma otrzymać Ewa Krawczyk, jednak syn muzyka będzie starał się udowodnić w sądzie niezgodność spisanego testamentu. Jak podaje "Super Express", niedługo możemy usłyszeć o rozprawie na temat majątku artysty.

Krawczyk1
03.06.2022 18:02 Ewa Krawczyk podjęła decyzję ws. domu. Szykują się wielkie zmiany

Ewa i Krzysztof Krawczyk mieszkali razem w domu w Grotnikach przez ponad 30 lat. Gdy wokalista zmarł, jego żona po miesiącach żałoby podjęła decyzję o generalnym remoncie. Planuje odnowić wnętrza i uporządkować pamiątki."Przez lata uzbierało się setki nagród, statuetek, dyplomów, które otrzymywał Krzysztof. Teraz Ewa chce je pięknie wyeksponować" - zdradził portalowi "Fakt" menadżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala. Mężczyzna dodał, że na Ewę czeka największe wyzwanie w ogrodzie.

Ewa Krawczyk EA
04.04.2022 17:09 Ewa Krawczyk wciąż tęskni za mężem. Gdy odwiedza jego grób, zawsze robi jedną rzecz

Niedługo minie rok od śmierci uwielbianego artysty, Krzysztofa Krawczyka. Jego żona, Ewa Krawczyk, nadal regularnie odwiedza grób męża, składając na nim czuły gest.5 kwietnia będziemy obchodzić pierwszą rocznicę śmierci wybitnego piosenkarza polskiej sceny muzycznej, Krzysztofa Krawczyka. Odejście muzyka wstrząsnęło branżą oraz jego wielbicielami, którzy do dziś nie rozstają się z jego twórczością. Jutrzejsza data zapisała się w pamięci milionom miłośników polskiej muzyki, a także bliskim przyjaciołom i rodzinie muzyka. Żona wokalisty, Ewa Krawczyk, nadal regularnie odwiedza miejsce spoczynku ukochanego, przekazując mu niezwykłe gesty miłości.

Czarne PILNE
24.03.2022 09:49 Apel Ewy Krawczyk po demonstracji antyszczepionkowców

Ewa Krawczyk ma ostatnio na głowie całe zamieszanie związane z podziałem majątku i świadczeń po swoim mężu. Na tym jednak nie koniec, ponieważ okazuje się, że wizerunek wielkiego wokalisty wykorzystano do celów, z którymi on sam by się nigdy nie utożsamiał.Co się stało? Plakaty ze zdjęciami Krzysztofa Krawczyka pojawiły się bowiem na transparentach antyszczepionkowców, którzy organizowali swój marsz w Poznaniu. Wdowa po artyście, delikatnie mówiąc, nie jest z tego faktu zadowolona.

ewa krawczyk EA
14.02.2022 01:00 Ewa Krawczyk wspomina romantyczne chwile z mężem. Jak świętowali Walentynki?

Tegoroczne walentynki będą dla Ewy Krawczyk ciężkim doświadczeniem. Jest to pierwsze święto zakochanych, które kobieta spędzi bez swojego ukochanego męża. W ostatnim wywiadzie żona piosenkarza wyjawiła szczegóły ich związku. Okazało się, że Krzysztof Krawczyk wielką wagę przykładał do walentynek.Dzisiejsze walentynki mogą być trudnym dniem dla wszystkich, którzy zmagają się ze stratą ukochanej osoby. W takiej sytuacji jest właśnie Ewa Krawczyk, który po raz pierwszy spędzi 14 lutego bez zmarłego męża. Jak Krzysztof Krawczyk i jego żona świętowali ten dzień?

Ewa Krawczyk
21.01.2022 01:00 Ewa Krawczyk chce napisać książkę. Przypadkiem odnalazła niebywałe pamiątki po mężu

Ewa Krawczyk w ostatnim czasie ma sporo zmartwień na głowie, bo nie dość, że wciąż rozstrzyga prawną batalię o majątek swojego męża, to jeszcze broni jego wizerunku. Pomimo tego nie porzuca ambitnych planów.Okazuje się bowiem, że wdowa po wybitnym wokaliście chce napisać o nim książkę. Już poczyniła do tego stosowne przygotowania.

Ewa Krawczyk
15.01.2022 01:00 Krzysztof Junior odrzuca chęć pojednania z Ewą Krawczyk

Spór pomiędzy bliskimi zmarłego piosenkarza, Krzysztofa Krawczyka, w ostatnich dniach mógł przybrać pozytywny obrót. Żona artysty, Ewa Krawczyk, bezspornie oddała należną część renty pasierbowi, Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi. Ten jednak nadal nie zamierza odpuścić kobiecie wyrządzonych krzywd.Ewa Krawczyk ostatnio wykazała chęć złagodzenia konfliktu z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Kwestia wypłaty renty rodzinnej po zmarłym piosenkarzu została wyjaśniona w naszym tekście. Kobieta ucieszyła się, gdy pasierb otrzymał należną mu część renty rodzinnej.

Krzysztof Krawczyk
14.01.2022 01:00 Problemy przybranej córki Krzysztofa Krawczyka. Postanowiła sprzedać dom

Po śmierci muzyka, Krzysztofa Krawczyka, ciemne chmury zebrały się nad głowami pozostałych członków rodziny. W poważnych tarapatach jest przybrana córka artysty, Sylwia Urbańczyk. Została zmuszona do sprzedaży luksusowej rezydencji.Chórzystka Krzysztofa Krawczyka przez problemy finansowe musiała wystawić swoją rezydencję do sprzedaży.Brak możliwości koncertowania przyparł Sylwię Urbańczyk do muru. Dochody kobiety oraz jej męża były ściśle związane ze współpracą z piosenkarzem Krzysztofem Krawczykiem. Sylwia Urbańczyk koncertowała ze zmarłym artystą w roli chórzystki, natomiast jej mąż odpowiadał za bezpieczny przewóz wokalisty.

Ewa Krawczyk
12.01.2022 01:00 Ewa Krawczyk potwierdza, że straciła połowę renty

Ewa Krawczyk otrzymała tylko połowę renty po zmarłym mężu — Krzysztofie Krawczyku. Pozostała kwota trafiła do pasierba kobiety. Ona sama potwierdza, że nie ma żalu do całej sytuacji.Syn zmarłego piosenkarza, Krzysztof Krawczyk Junior, otrzymał połowę renty po ojcu na podstawie wystosowanego przez niego wniosku do ZUS-u. Ewa Krawczyk nie jest zła na przedstawioną decyzję Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, ponieważ prawnie kwota renty rodzinnej przysługuje również synowi zmarłego artysty. - Dowiedziałam się, że pieniądze z renty należą się Krzysztofowi juniorowi. Skoro jest to zgodne z prawem, to ja tego nie neguję - skomentowała dla Faktu Ewa Krawczyk.

Ewa Krawczyk
24.12.2021 01:00 Ewa Krawczyk w smutnych słowach. To pierwsze święta bez męża

Ewa Krawczyk ma przed sobą prawdziwe wyzwanie. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą pierwszymi, które wdowa po Krzysztofie Krawczyku spędzi bez ukochanego męża. Kobieta już teraz wie, że to będą najsmutniejsze chwile w jej życiu.Ewa Krawczyk przeżyje pierwsze święta bez swojego ukochanego męża. Żona Krzysztofa Krawczyka wyznała, jak planuje spędzić tegoroczne Boże Narodzenie i wspomina, jak wyglądały rodzinne święta w jej domu.

Krzysztof Krawczyk
13.12.2021 01:00 Ewa Krawczyk opowiedziała o rodzinnej tradycji. Wzruszające słowa

Boże Narodzenie zbliża się coraz większymi krokami. Będą to pierwsze święta bez legendy polskiej muzyki Krzysztofa Krawczyka, który zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Ewa Krawczyk podzieliła się wzruszającym wyznaniem na temat rodzinnej tradycji wybitnego wokalisty.Nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą pełne wzruszeń i wspomnień, a to z powodu odejścia w tym roku wielu legendarnych polskich artystów. Jedną z takich postaci jest bez wątpienia wybitny piosenkarz Krzysztof Krawczyk. Wdowa po znanym artyście Ewa podzieliła się z fanami wzruszającym wyznaniem na temat wokalisty.

Ewa Krawczyk
10.12.2021 01:00 Pierwsze Boże Narodzenie bez Krzysztofa Krawczyka. Ewa nie zaśpiewa kolęd z ukochanym mężem

Zbliżające się święta będą dla Ewy Krawczyk niezwykłym przeżyciem – po raz pierwszy od ponad 30 lat nie spędzi ich bowiem w towarzystwie ukochanego męża. W rozmowie z "Super Expressem" wdowa po artyście postanowiła opowiedzieć, jak wyglądały bożonarodzeniowe tradycje w ich domu. Zdradziła także, która z kolęd była ulubionym utworem Krzysztofa Krawczyka.

Ewa Krawczyk
29.10.2021 02:00 Ewa Krawczyk opowiedziała, jak radzi sobie po śmierci męża. Zdradziła, co trzyma w swoim domu

Ewa Krawczyk zdobyła się na ciężkie wyznanie. W rozmowie z "Super Expressem" wyjawiła, jak wygląda życie po śmierci jej ukochanego męża Krzysztofa Krawczyka. Zakochani byli małżeństwem przez 40 lat. Mimo upływającego czasu wdowa wciąż nie pogodziła się ze śmiercią piosenkarza. Ewa Krawczyk w trudnym wywiadzie wyjawiła, że wciąż trzyma w domu wszystkie rzeczy swojego zmarłego męża Krzysztofa Krawczyka. Kobieta dodała, że mimo odejścia wokalisty wciąż czuje jego bliską obecność.

Ewa Krawczyk
27.09.2021 02:00 Grażyna Krawczyk w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Ewy Krawczyk

Niestety, pomimo swojej śmierci Krzysztof Krawczyk nie może liczyć na wieczny spokój. Wciąż rozwiązuje się kwestia jego majątku i testamentu, w którym rzekomo został pominięty jego syn.Teraz w tej sprawie wypowiedziała się pierwsza żona zmarłego piosenkarza, Grażyna Krawczyk, której słowa tylko dolewają oliwy do ognia.

Ewa Krawczyk
16.09.2021 02:00 Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Ewa Krawczyk opowiedziała jak radzi sobie po wielkim ciosie, jakim była śmierć męża. Niespodziewanie z pomocą przyszła jej modlitwa i kościół.Ewa Krawczyk od tygodni nie kryje się ze swoim złym samopoczuciem. Teraz szczerze opowiedziała w jakich miejscach może liczyć na ukojenie swojego bólu - między innymi w kościele.

Ewa Krawczyk Krzysztof Krawczyk
12.09.2021 02:00 Ewa Krawczyk o relacji Krzysztofa Krawczyka z Andrzejem Kosmalą: "wyciągałam kabel"

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala udzielili szczerego wywiadu, w którym opowiedzieli o niuansach swoich relacji. Okazuje się, że nie zawsze między nimi było kolorowo.Ewa Krawczyk szczerze opowiedziała co myśli o Andrzeju Kosmali. Dziś się przyjaźnią, ale nie od początku była przekonana do menadżera męża. Momentami bywało drastycznie.

Ewa Krawczyk
11.09.2021 02:00 Biskup skomentował strój Ewy Krawczyk. "Rodzaj niezrozumienia istoty chrześcijaństwa"

Ewa Krawczyk pożegnała na początku kwietnia swojego ukochanego męża i wielkiego artystę Krzysztofa Krawczyka. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Wdowa pogrążona jest w żałobie. W dniu urodzin Krzysztofa 8 września zamówiła mszę świętą w jego intencji. Artysta skończyłyby wtedy 75 lat. Biskup Antoni Długosz w rozmowie z Faktem wypowiedział się na temat stroju, jaki miała pani Ewa na mszy. Ewa Krawczyk w wielu wywiadach po śmierci męża przyznała, że bardzo źle radzi sobie z jego odejściem. Jak przyznała, gdyby nie pomoc lekarzy, byłoby z nią o wiele gorzej. Na szczęście wdowa może też liczyć na wsparcie rodziny i bliskiego przyjaciela Krzysztofa, jego wieloletniego menadżera Andrzeja Kosmali.

  • 1
  • 2