Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Krawczyk opowiedziała o rodzinnej tradycji. Wzruszające słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.12.2021 01:00

Ewa Krawczyk opowiedziała o rodzinnej tradycji. Wzruszające słowa

Krzysztof Krawczyk
TRICOLORS/East News

Boże Narodzenie zbliża się coraz większymi krokami. Będą to pierwsze święta bez legendy polskiej muzyki Krzysztofa Krawczyka, który zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Ewa Krawczyk podzieliła się wzruszającym wyznaniem na temat rodzinnej tradycji wybitnego wokalisty.

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą pełne wzruszeń i wspomnień, a to z powodu odejścia w tym roku wielu legendarnych polskich artystów. Jedną z takich postaci jest bez wątpienia wybitny piosenkarz Krzysztof Krawczyk. Wdowa po znanym artyście Ewa podzieliła się z fanami wzruszającym wyznaniem na temat wokalisty.

Wzruszające wyznanie Ewy na temat Krzysztofa Krawczyka

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą pierwszymi, jakie Ewa Krawczyk spędzi bez swojego ukochanego męża Krzysztofa. Gwiazdor był osobą głęboko wierzącą, a obchody grudniowych świąt sprawiały mu wiele radości. Wokalista przez wiele lat uświęcał Boże Narodzenie swoim wykonem kolęd i pastorałek. Do roku 2011 pojawiło się aż 15 płyt z kolędami autorstwa Krzysztofa Krawczyka.

Wdowa po zmarłym artyście wyznała, która kolęda była jego ulubioną. Co ciekawe, wiąże się z tym pewna osobista historia gwiazdora i jego ukochanej.

-Kiedy byłam ciężko chora i leżałam w szpitalu, Krzysztof bardzo dużo się modlił, bym szybko wyzdrowiała. W tym czasie nagrywał w studio kolędę »Lulajże Jezuniu, moja perełko«. Ta kolęda była jego osobistą i ulubioną. Bardzo się wzruszał przy jej śpiewaniu. Ta kolęda zawsze mu przypominała, że wyszłam z tego — wyznała w rozmowie z tabloidem "Super Express" Ewa Krawczyk

Żona Krzysztofa Krawczyka o ich tradycjach świątecznych

Wdowa po zmarłym wokaliście podzieliła się także wieloma tradycjami, jakie obowiązywały w ich rodzinie. Ewa Krawczyk zdradziła, że bardzo ważnym punktem każdych świąt Bożego Narodzenia w ich domu było wspólne śpiewanie kolęd. Kobieta zdradziła także, że jedyna utalentowaną osobą w ich rodzinie był właśnie Krzysztof Krawczyk, ale tego dnia nikt nie zwracał uwagi na fałsze.

-To była nasza tradycja. Ponieważ śpiewaliśmy na pasterce, to była nasza rodzinna próba generalna. Kolędy śpiewało się co roku z tekstami w rękach. Nie mam muzykalnej rodziny, wręcz wszyscy lubią fałszować. Krzysztof przymykał na to oko, mówił: "Dziewczyny ja dziś nie słyszę tego fałszu. Moje uszy to przeżyją" - wyznała ukochana Krzysztofa Krawczyka Ewa

Kolędy w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka możecie posłuchać tutaj:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Niebywałe, wzruszony Mikołaj Roznerski właśnie przekazał radosną nowinę. Fani oszaleli 2. Wypadek na Ranczu Laszki. Fani wstrzymali oddech, co się stało? 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: YouTube, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].