Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mikołaj Roznerski przekazał radosną wiadomość. "Dziękuję"
Wiola Piróg
Wiola Piróg 14.12.2021 01:00

Mikołaj Roznerski przekazał radosną wiadomość. "Dziękuję"

Roznerski
fot. instagram.com/mroznerski/

Mikołaj Roznerski przekazał właśnie radosną wiadomość. Aktor został nominowany do prestiżowej nagrody: Telekamery. Podziękował także za takie wyróżnienie i zachęcił fanów do oddania na niego głosu.

Mikołaj Roznerski jest polskim aktorem, który rozpoznawalność zdobył m.in grając w popularnym, polskim serialu "M jak Miłość". Ma za sobą także role w filmach takich jak: "Porady na zdrady", "Pech to nie grzech" czy "Diablo. Wyścig o wszystko". Aktor wielokrotnie był doceniany. Jest laureatem Nagrody im. Andrzeja Nardellego, Złotej Telekamery oraz trzykrotnym laureatem nagrody najpopularniejszego aktora Telekamer Tele Tygodnia. A właśnie poinformował o otrzymaniu kolejnej nominacji.

Mikołaj Roznerski nominowany do Telekamer

Mikołaj Roznerski w relacji na Instagramie udostępnił zdjęcie z gali wręczenia Telekamer Teletygodnia, podczas której został trzykrotnie nagrodzony i z radością pochwalił się, że po raz kolejny został nominowany do tej prestiżowej nagrody.

- Uwaga! Ale czad. Dostałem nominację do Telekamery w kategorii „Aktor 25-lecia”. Dziękuję „Tele Tydzień” jest mi ogromnie miło - napisał Mikołaj Roznerski.

Mikołaj Roznerski zaprasza do oddania na niego głosu

Mikołaj Roznerski skromnie zwrócił uwagę na to, że nominacje do Telekamer otrzymali sami wybitni aktorzy, dlatego nie liczy na zwycięstwo. O wygraną będzie konkurował z takimi artystami jak: Piotr Adamczyk, Marek Kondrat, Cezary Pazura czy Maciej Stuhr. - Wprawdzie są nominowani sami mistrzowie. Więc nie mam szans. Ale jakbyście mieli ochotę oddać głos na moją osobę, to zapraszam - dodał.

Zobacz zdjęcia:

Mikołaj Roznerski

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz

2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza

3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].