Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Były uczestnik „Top Model” trafił do szpitala. „Boję się”
Alicja Czepli
Alicja Czepli 25.08.2021 02:00

Były uczestnik „Top Model” trafił do szpitala. „Boję się”

Doda rozwód
Pawel Wodzynski/East News

Były uczestnik "Top Model", Michał Baryza, uległ poważnemu wypadkowi. Podzielił się przemyśleniami prosto z łóżka szpitalnego, nie kryje przerażenia.

  • Michał Baryza jest znaną postacią z TVN

  • Poza modelingiem zajmuje się także sportem

  • Niedawno uległ poważnemu wypadkowi

Niebezpieczny wypadek byłego uczestnika "Top Model". Michał Baryza czeka na operację w szpitalu. Sytuacja jest dramatyczna.

Wypadek uczestnika "Top Model"

Michał Baryza lata temu był jednym z uczestników popularnego programu "Top Model". W programie zaszedł do finału, szybko udało mu się zebrać niemałe grono fanów. Wrażenie na wielu robiła jego smukła, lecz wysportowana sylwetka.

Nic dziwnego zatem, że poza modelingiem Baryza dużo czasu spędza na aktywności fizycznej. Sport jest jedną z jego największych pasji, która jak widać bardzo mu pomogła w świecie show-biznesu. Nie tylko w "Top Model" - niedawno rozpoczął zdjęcia do nowego programu.

Uczestnik TVN weźmie udział w programie "Ninja Warrior", w którym będzie mógł popisać się swoimi sportowymi umiejętnościami. Wyznał, że udział w tym formacie jest dla niego bardzo ważny, zadedykował go swojej ukochanej babci. Kobieta zawsze w niego wierzyła i wspierała go w trudnych momentach.

Niedawno jednak na planie doszło do tragicznego zdarzenia i Michał Baryza wylądował w szpitalu. Wszystko opisał w Internecie, wraz z drastycznymi szczegółami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Uczestnik "Top Model" w szpitalu

Okazuje się, że Michał Baryza uległ poważnej kontuzji podczas nagrań do programu "Ninja Warrior". Miało tam dojść do uszkodzenia jego przepukliny pachwinowej. Ten poważny problem natychmiast zatrzymał nagrywki i wymagał koniecznej interwencji lekarza.

Uraz okazał się na tyle poważny, że konieczna będzie operacja. Model nie krył przerażenia, wyznał że od dawna tego typu zabiegi i igły budzą w nim duży dyskomfort. Stara się jednak zachować dobrą minę do złej gry, otaczają go bowiem wspierający ludzie.

- Teraz niestety czas trafić na stół operacyjny. Mimo, że jestem dużym chłopcem to boje się operacji. (...) Słyszałem w ostatnim czasie: „Pan się nie boi, wszystko będzie dobrze!” Wierzę Wam na słowo chłopaki❤️ - napisał we wpisie. Modelowi życzymy dużo siły i zdrowia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Top Model