Familiada Żródło: eastnews & TRICOLORS

Rozbrajająca wpadka w "Familiadzie". Karol Strasburger zapytał o "stworzenie ze szczypcami" [WIDEO]

14 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

W najnowszym odcinku popularnej “Familiady” uczestnik znów przegrał walkę o spokój ze stresem. Mężczyzna zaliczył wpadkę, udzielając nieprawidłowej odpowiedzi na zapytanie prowadzącego. Karol Strasburger poprosił o podanie nazwy “stworzenia ze szczypcami”. Myśli uczestnika “Familiady” popędziły złym torem, w wyniku czego zamiast żywej istoty, wymienił przedmiot codziennego użytku.

  • “Familiada” utrzymuje się na antenie TVP od przeszło 20 lat
  • W towarzystwie kamer uczestnikom niekiedy trudno zachować zimną krew
  • Presja czasu robi swoje - uczestnicy nierzadko udzielają nieprawidłowych odpowiedzi

Mimo upływu lat “Familiada” cieszy się niesłabnącą popularnością. Oparty na zagranicznym formacie “Family Feud” teleturniej utrzymuje się na antenie TVP2 od 1994 roku. W każdym odcinku telewidzowie obserwują zmagania dwóch drużyn, starających się podążać tropem skojarzeń, na jakie wpadli wcześniej ankietowani. By zdobyć upragnioną nagrodę, najpierw nierzadko muszą stoczyć zaciętą batalię ze stresem.

Uczestnik “Familiady” podążył niewłaściwym tropem

O tym, że przed kamerą niekiedy trudno zachować zimną krew i jasność umysłu przekonał się na własnej skórze uczestnik najnowszego odcinka “Familiady”. Swoje robi także szybko upływający w teleturnieju, ograniczony czas. Tym razem mężczyzna nie zdołał udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie.

Prowadzący teleturniej “Familiada” poprosił uczestnika o podanie nazwy “stworzenia ze szczypcami”. Po chwili zastanowienia reprezentant jednej z drużyn podążył niewłaściwym tropem, stawiając na “nożyczki”. Nikogo w studiu nie zaskoczyło to, że odpowiedź nie pojawiła się na tablicy.

Konkurent postawił natomiast na “raka”. Jak się okazało, właśnie ta odpowiedź była najwyżej punktowana. Wśród pozostałych punktowanych odpowiedzi znalazły się tacy przedstawiciele królestwa zwierząt jak: krab, skorpion, homar czy szczypawka.

Doda spędza walentynki bez męża. Opublikowała wymowny wpis o złamanych sercachDoda spędza walentynki bez męża. Opublikowała wymowny wpis o złamanych sercachCzytaj dalej

Ostatecznie zarówno sam uczestnik, jak i Karol Strasburger nie odmówili sobie uśmiechu. Presja czasu i towarzystwo kamer robi swoje, czego żywym dowodem jest grono innych uczestników, którzy także dali się zwariować i wpadli w pułapkę stresu.

W “Familiadzie” nie brakuje słownych wpadek

Nie mniej popularna okazała się wpadka uczestniczek z odcinka “Familiady” wyemitowanego pod koniec stycznia 2021 roku. Trudności sprawiało wówczas pytanie dotyczące tematyki biblijnej. Co warto zaznaczyć, stresowa sytuacja odbyła się w trakcie finału, gdy uczestnicy starają się o jak największą wygraną.

Karol Strasburger poprosił o podanie kogoś lub czegoś, co kojarzy się z biblijnym rajem Eden. Pierwsze skojarzenie uczestniczki niestety nie było trafne - postawiła na “Jezusa”. Choć jego postać tematycznie pasuje do zagadnienia, w tym przypadku okazała się błędna.

- Adam by się przydał, tu chłopa brakuje; za Adama można by pewnie zgarnąć ze trzydzieści punktów - podpowiedział po udzieleniu odpowiedzi prowadzący teleturniej “Familiada”, Karol Strasburger.

W tym przypadku do punktowanych odpowiedzi z pewnością zaliczała się natomiast Ewa. Prawdopodobnie uczestniczka otrzymałaby punkty, stawiając na kusiciela węża.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, RMF Maxx

Następny artykuł