Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani wypowiedzieli się o odpadnięciu Krzysztofa Rutkowskiego z "Tańca z Gwiazdami"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 07.09.2022 12:44

Fani wypowiedzieli się o odpadnięciu Krzysztofa Rutkowskiego z "Tańca z Gwiazdami"

Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski EA
fot. TRICOLORS/East News

Widzowie programu "Taniec z Gwiazdami" bez ogródek wyrażają swoje zdanie w mediach społecznościowych. Nie było inaczej, kiedy z programem pożegnali się Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Padło wiele krytycznych słów oraz podejrzeń związanych z rzekomym konfliktem z Iwoną Pavlović.

Udział Krzysztofa Rutkowskiego w tanecznym show od samego początku budził skrajne emocje. Fani ochoczo wyczekiwali jego występów, z kolei znaleźli się i krytycy tańca detektywa. Ostatecznie gwiazdor pożegnał się z programem w 2. odcinku.

Krzysztof Rutkowski odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Widzowie są bezlitośni

Obecnie trwająca edycja "Tańca z Gwiazdami" od samego początku budziła wiele, skrajnych emocji. Początkowo w mediach pojawiało się wiele spekulacji dotyczących rzekomych uczestników, które ostatecznie okazały się fałszywe. Niedługo później głośnych echem w mediach odbił się fakt, że w programie weźmie udział para jednopłciowa.

Z czasem, kiedy zaprezentowano widzom Polsatu pełną listę uczestników, z największą ilością komentarzy spotkał się Krzysztof Rutkowski, który wystąpił w programie u boku Sylwii Madeńskiej, zwyciężczyni programu "Love Island". Po emisji pierwszego odcinka w sieci mnożyły się głosy, że odejście Łukasza Płoszajskiego było niesprawiedliwe. Informacje na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Ostatecznie Krzysztof Rutkowski odpadł z programu w 2. odcinku najnowszej serii. Informacja ta nie przeszła bez echa, a na oficjalnym profilu "Tańca z Gwiazdami" mnożą się komentarze widzów. Część z nich twierdzi, że za werdyktem może stać konflikt z jurorką, Iwoną Pavlović

— Nareszcie i tak o jeden odcinek za dużo tego niby tańca

— I bardzo dobrze. I co Rutkowski, obrażałeś Pavlović i za karę odpadałeś.

— Bardzo dobra wiadomość. Całe szczęście, że w tej edycji jeden z najgorszych uczestników opuścił TzG.

— Nareszcie, sprawiedliwa decyzja — piszą internauci.

Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie komentarze są skrajnie negatywne. Znaleźli się i tacy widzowie, którzy przyznali, że oglądali program tylko ze względu na udział Krzysztofa Rutkowskiego. — Szczerze tylko dla niego to oglądałam. — Pierwszy raz od lat, może 10 dziś to włączyłam ze względu tylko na tę parę.... No szkoda, szkoda, bez Sylwii i partnera, był fun, za tydzień nie oglądam na pewno — czytamy w komentarzach.

Warto wspomnieć, że w pierwszym odcinku z programem pożegnał się aktor Łukasz Płoszajski, który wystąpił w show mimo kontuzji stopy. Jego odejście spotkało się z masą komentarzy przepełnionych wsparciem i miłymi słowami. Fani artysty wciąż nie mogą się pogodzić z jego odejściem, a w komentarzach aż huczy, by przywrócić jego udział.

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski, fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski, fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Książę William nie chciał spotkać się z bratem? Książę Harry na marginesie

  2. Agnieszka Chylińska miała kolizję. Managerka wydała oświadczenie

  3. Jak zrobić pumpkin spice latte w domu? Tiktokerka podzieliła się przepisem na kawę jak ze Starbucksa

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].