Filip Chajzer Żródło: East News / TRICOLORS

Filip Chajzer dodał wzruszający wpis z okazji urodzin taty. Wspomina przeszłość

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Do tej pory głównie kojarzony był ze swoim sławnym ojcem Zygmuntem Chajzerem. Jednak od dłuższego już czasu Filip wyrobił sobie własną markę. Tym razem prezenter nie mógł się powstrzymać i wyjawił, czym zajmował się jego tata w młodości.

  • Filip Chajzer opublikował wpis na swoim Instagramie, w którym złożył swojemu ojcu życzenia z okazji urodzin.
  • Przy okazji prezenter zdradził, czym zajmował się pan Zygmunt w przeszłości.
  • Internauci nie kryli zachwytu zdjęciem Zygmunta Chajzera.

Filip Chajzer znany jest szerszej publiczności z prowadzenia programu Dzień dobry TVN. Jednak, jak wiadomo, jego dorobek jest dużo większy. Filip bez wątpienia poszedł w ślady swojego ojca, który również od lat stale obecny jest w mediach. Z okazji 67. urodzin Zygmunta Chajzera Filip postanowił opowiedzieć o nim nieco więcej.

Filip Chajzer zdradził, czym zajmował się jego ojciec

Filip Chajzer opublikował wpis na swoim Instagramie, w którym złożył swojemu ojcu życzenia z okazji urodzin. Jak napisał o Zygmuncie, mało kto potrafi spełniać marzenia tak, jak on.

- Zanim zaśpiewamy wieczorem 100 lat, życzę żebyś przed tą setką spełnił wszystkie, które jeszcze są niezrealizowane, a potem się pomyśli co dalej - napisał pod zdjęciem Zygmunta Chajzera sprzed 40 lat.

Filip wyznał także, czym w przeszłości zajmował się pan Zygmunt. Okazuje się, że poza pracą w radiu, znany prezenter był też sportowcem.

Joanna Koroniewska dodała zdjęcie córki. Fani widzą podobieństwo do babciJoanna Koroniewska dodała zdjęcie córki. Fani widzą podobieństwo do babciCzytaj dalej

Jak czytamy we wpisie, Zygmunt Chajzer grał niegdyś w siatkówkę. Co ciekawe, osiągał w tej dyscyplinie niemałe sukcesy.

Pan Zygmunt jeszcze w czasie studiów był zawodnikiem AZS AWF oraz ASZ Uniwersytetu Warszawskiego. Co więcej, wcześniej był także reprezentantem Polski juniorów.

Komentarze internautów

Obserwatorzy Filipa nie ukrywali sympatii, jaką darzą zarówno jego, jak i jego ojca. W komentarzach również dołączyli się do życzeń.

Wiele internautów zwróciło uwagę na urodę Zygmunta Chajzera, pisząc, że, jak widać po fotografii, był on tak przystojny, że mógłby grać Supermena.

Co więcej, jedna z obserwatorek dopatrzył się u pana Zygmunta podobieństwa do jednego z najsławniejszych światowych aktorów.

- Jak nic Sylvester Stallone - napisała internautka. Zgadzacie się z jej opinią?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Se.pl, Fakt.pl, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł