Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Dominika Gwit właśnie urodziła. Niedługo dołączą do niej inne gwiazdy, numer 6 zostanie mamą czwarty raz
19.01.2023 19:50

Dominika Gwit właśnie urodziła. Niedługo dołączą do niej inne gwiazdy, numer 6 zostanie mamą czwarty raz

Początek 2023 roku będzie udanym czasem dla wielu gwiazd, które spodziewają się narodzin dziecka. W mediach społecznościowych dzielą się z obserwatorami kulisami przygotowań od sesji zdjęciowych z okrągłym brzuszkiem, po wybór dekoracji do pokoiku niemowlęcia. Oto gwiazdy, które już niedługo powitają w ramionach długo wyczekiwane dzieci.

Małgorzata Gorol, Dominika Gwit, Olga Bołądź
fot. KAPiF

Slajd 1 z 6

Dominika Gwit

Dominika Gwit wraz z mężem doczekała się 18 stycznia 2023 roku przyjścia na świat swojego pierwszego wspólnego dziecka. W mediach społecznościowych już od jakiegoś czasu przekazywała internautom szczegóły swojego samopoczucia i przygotowania do porodu.

Aktorka wyznała internautom płeć dziecka, jednak imię pozostało przed nimi skryte, podobnie jak wizerunek malca. Choć świeżo upieczona mama podzieliła się zdjęciami z dzieckiem w mediach społecznościowych, jego twarz była zasłonięta przez rękę lub czapeczkę.

Slajd 2 z 6

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska wraz z mężem oczekuje już drugiego dziecka. W 2021 roku powitali na świecie synka, Falco, a w ubiegłym roku powiadomili o kolejnej ciąży. Michał Wiśniewski już po raz szósty zostanie ojcem.

Radosnymi nowinami małżeństwo podzieliło się przy pomocy mediów społecznościowych, zbierając gratulacje od internautów. Wybranka muzyka z poprzednich związków również doczekała się dzieci. Obecnie jest już w szóstej ciąży. Wspólnie para tworzy prawdziwie wielodzietną rodzinę.

Slajd 3 z 6

Małgorzata Gorol

Gwiazda filmu "Śubuk" nowiny o ciąży przez długi czas trzymała w tajemnicy przed internautami i mediami. Pierwszy raz z mocno zaokrąglonym brzuchem pokazała się dopiero podczas premiery. Przed fotografami pozowała, uwydatniając swój błogosławiony stan.

Od tego momentu dumnie pokazuje ciążowy brzuszek w mediach społecznościowych. Sesje zdjęciowe wskazują na to, że już niedługo aktorka będzie mogła przytulić dziecko w ramionach.

Slajd 4 z 6

Olga Bołądź

Aktorka rzadko zdradza obserwatorom mediów społecznościowych nowiny na temat prywatnego życia. Podobnie było z informacją o ciąży. Na jej instagramowym profilu nie znajdziemy szczegółów dotyczących przygotowania się do nowej roli.

Z zaokrąglonym brzuszkiem pokazała się na jednym z medialnych eventów stacji telewizyjnej Polsat. To pierwsze dziecko, którego spodziewa się z obecnym partnerem. Ze związku z Maxem Ryanem doczekała się syna, Brunona.

Slajd 5 z 6

Katarzyna Smolińska

Katarzyna Smolińska jest jedną z gwiazd, które zyskały popularność po udziale w programie "Top Model". Modelka była wielkim odkryciem premierowej edycji telewizyjnego show i pomimo przegranej zyskała rzeszę wiernych obserwatorów.

To właśnie oni mogą obserwować jej przygotowania do roli matki. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się kadrami z odważnych sesji zdjęciowych ukazujących zaokrąglony brzuszek. Modelka spodziewa się chłopca.

Slajd 6 z 6

Blake Lively

Ciążowa gorączka zapanowała również wśród gwiazd Hollywood. Coraz bliżej rozwiązania jest słynna aktorka, Blake Lively. Wraz z Ryanem Reynoldsem spodziewa się już czwartej córeczki. Starsze z dzieci: 7-letnia James, 5-letnia Inez i 2-letnia Betty unikają mediów społecznościowych oraz medialnych wydarzeń rodziców.

Para jednak z radością oczekuje narodzin nowej pociechy i nie ukrywa, że chciałaby stworzyć liczną rodzinę.

Tagi: