Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit i jej mąż zostali rodzicami. Co wiemy o imieniu dla pierwszej pociechy aktorki?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 19.01.2023 13:51

Dominika Gwit i jej mąż zostali rodzicami. Co wiemy o imieniu dla pierwszej pociechy aktorki?

Dominika Gwit (70)
instagram.com/dominikagwit

Media właśnie obiegła wiadomość, na którą czekały setki fanów. Dominika Gwit urodziła. W mediach sypią się gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców, a my zdradzamy, co wiemy na temat małego potomka gwiazdy. Szczególne zainteresowanie wzbudza imię chłopczyka, aktorka trzymała swój wybór w tajemnicy.

4 lata starań, walka z chorobami immunologicznymi, potem magiczny moment, w którym gwiazda nareszcie ogłosiła światu swoje szczęście i miesiące przygotowań, skrupulatnie relacjonowanych w mediach społecznościowych. Teraz, nareszcie, przyszło rozwiązanie.

Dominika Gwit została mamą! W mediach huczy, a my zdradzamy, co wiadomo o dziecku

Kiedy gwiazda "Galerianek" i uwielbiana standuperka ogłosiła w mediach, że spodziewa się dziecka, fani nie posiadali się z radości. Zwłaszcza, że w tym przypadku rzeczywiście można było mówić o cudzie. Dominika Gwit, zmagająca się ze schorzeniami immunologicznymi niejednokrotnie słyszała, że nie będzie mogła zajść w ciążę.

Odkąd jednak gruchnęła radosna informacja, profil aktorki zamienił się w rodzaj bloga, na którym relacjonowała przygotowania, dzieliła się radami i prosiła o nowe, pozostając w stałym kontakcie z wielbicielami.

Na bieżąco wiedzieliśmy, jak się czuje, co robi, życzyliśmy jej powrotu do zdrowia gdy chorowała i wraz z nią zachwycaliśmy się metodycznie kompletowaną wyprawką, zwłaszcza kiedy wyszło na jaw, że spodziewa się... chłopczyka.

Prawda wyszła na jaw we wrześniu, kiedy na jednym z nagrań artystka z zajrzała do tajemniczego pudełka, by po chwili pokazać wszystkim wielki balon wypełniony mniejszymi — wszystkie miały wymowną, błękitną barwę.

Dominika Gwit urodziła chłopca. Co wiemy o imieniu?

Jednocześnie, pytana przez internautów, Dominika Gwit zaznaczała, że nie zamierza tworzyć kolejnego "polskiego royal baby". Bardzo szybko zapowiedziała, że wraz z mężem, Wojtkiem podjęli decyzję o niepokazywaniu synka w mediach.

Każdy robi tak, jak czuje. My z mężem nie chcemy pokazywać twarzy dziecka w mediach społecznościowych. Z różnych względów – wyjaśniła.

Zapewniła, że będzie dalej dzielić się wieściami "z pierwszej ręki", jednak prywatności dziecka zamierza strzec, dopóki samo nie będzie mogło decydować o wejściu (lub nie) do świata show-biznesu. Przyszli rodzice nie chcieli nawet ujawniać jego imienia.

Natomiast podczas jednego z licznych Q&A gwiazda dała drobną wskazówkę. Zapytana przez fankę, zdradziła, że wybrali dla dziecka tradycyjne, polskie imię. Od tego momentu wiele mogło się co prawda zmienić, jednak patrząc na konsekwencję w decyzjach na temat dziecka mamy pewność, że w najbliższej przyszłości na pewno nie uzyskamy pełnej odpowiedzi.

Odpowiadając na inne pytanie, Dominika ujawniła, że zamierzają ochrzcić dziecko, ponieważ oboje są ludźmi wierzącymi.

Teraz zaś maleńki potomek zawitał już na świat i jesteśmy przekonani, że został powitany z solidną porcją miłości i radości. Wiemy, że nie możemy liczyć na zdjęcia, jednak mamy nadzieję, że już wkrótce poznamy więcej faktów z pierwszych dni ekscytującej przygody, jaką jest macierzyństwo.

Dokładnie 19 stycznia 2023 roku na Instagramie Dominiki pojawiła się seria zdjęć z maleństwem.

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata — napisała w poście świeżo upieczona mama.

Zobacz zdjęcia:

Dominika Gwit (74)
fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit (73)
fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit (72)
fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit (71)
fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].