Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit pod maską tlenową. Wydała komunikat w sprawie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.09.2022 09:06

Dominika Gwit pod maską tlenową. Wydała komunikat w sprawie

Dominika Gwit
fot. Instagram/dominikagwit

Dominika Gwit zmartwiła fanów najnowszym nagraniem, które ukazało się na jej profilu na Instagramie. Aktorka znana z filmu "Galerianki" pozuje na filmiku z założoną maską tlenową. Ciężarna gwiazda już wcześniej informowała internautów o swoich problemach zdrowotnych. Teraz tłumaczy, co jej dokładnie dolega.

Sympatyczna aktorka i jej mąż Wojciech Dunaszewski spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda nie ukrywa, że ciąża była jednym z jej największych marzeń, a małżeństwo bardzo długo starało się o powiększenie rodziny. Dumna mama jest teraz niezwykle aktywna w swoich social mediach, gdzie na bieżąco informuje fanów o swojej codzienności i tym, jak wygląda oczekiwanie na przyjście na świat malucha.

Jakiś czas temu Dominika Gwit zdecydowała się nawet na ogłoszenie płci swojej pociechy. Zrobiła to w bardzo efektowny i interesujący sposób (więcej TUTAJ). Teraz jednak jej fanom nie jest aż tak do śmiechu. Aktorka zamieściła na Instagramie nagranie w masce tlenowej.

Dominika Gwit w masce tlenowej

Gwiazda zmartwiła swoich wielbicieli najnowszym filmikiem, jaki pojawił się na jej InstaStory. Aktorka pozuje na nim z założoną na twarz maseczką tlenową. Internauci drżą o zdrowie przyszłej mamy, zwłaszcza że Dominika Gwit już wcześniej informowała w sieci o swoich problemach zdrowotnych. Zmagała się ona z niepłodnością, wywołaną zaburzeniami immunologicznymi.

-Od czerech lat się poważnie leczę na swoje immunologiczne choroby, m.in. na niepłodność, która z tych immunologicznych, bardzo ciężkich chorób, które mam, wynika. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty - opowiedziała Dominika Gwit na swoim profilu na Instagramie.

Dominika Gwit choruje na chroniczne zapalenie zatok

Wygląda jednak na to, że stan aktorka nie ma zbyt wiele wspólnego z jej zaburzeniami, a założenie maski tlenowej spowodowane było kłopotami z chronicznym zapaleniem zatok, na które cierpi aktorka. Gwiazda zdradziła, że ciągnie się to u niej od dłuższego czasu, a ona sama konsultowała swój stan zdrowia z lekarzami.

-Słuchajcie, każdy, absolutnie każdy, kto cierpi na chroniczne zapalenie zatok, dokładnie wie, kiedy przychodzi jesień. Wrzesień równa się zapalenie zatok i ciągnie się to do marca, bo czemu nie? I właśnie dzisiaj rano się z dzidziorem obudzili i wszystko zawalone. Spokojnie, spokojnie, myślałam o tym już od wielu miesięcy i przebyłam wiele rozmów z lekarzami. Jestem więc przygotowana. Nie ma tragedii, więc mam nadzieję, że jakoś to wyprowadzę - uspokajała internautów Dominika Gwit.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć aktorce zdrowia, sił i dobrego samopoczucia, które na pewno przydadzą jej się podczas oczekiwania na malucha w zbliżającym się okresie jesienno-zimowym.

Zobacz zdjęcia:

Dominika Gwit ig
fot. Instagram/dominikagwit
Dominika Gwit ig2
fot. Instagram/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Lara Gessler odsłoniła brzuch dwa tygodnie po porodzie. Ania Lewandowska by się nie powstydziła

  2. Elżbieta II do końca pragnęła tylko jednego. Wyszło, jak brzmiało jej ostatnie życzenie, dotyczy księcia Harry'ego

  3. Edyta Górniak wyjawiła, co myśli nt. Kościoła. Te słowa nie wszystkim mogą się spodobać

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.