Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit ogłosiła płeć dziecka. Zrobiła to w nietypowy sposób
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.09.2022 12:41

Dominika Gwit ogłosiła płeć dziecka. Zrobiła to w nietypowy sposób

Dominika Gwit
fot.instagram.com/dominikagwit/

Po wielu tygodniach oczekiwania Dominika Gwit nareszcie ujawniła płeć swojego dziecka. Internauci dowiedzieli się o tym dzięki wyjątkowemu nagraniu. Aktorka zadbała, by napięcie rosło aż do ostatniej chwili.

Obserwatorzy Dominiki Gwit już od miesiąca mogą śledzić jej przygotowania do roli mamy. Niedawno w mediach społecznościowych pojawił się filmik, który ujawnił płeć pierwszego dziecka. Rodzice za kilka miesięcy poznają malutkiego synka.

Dominika Gwit oczekuje chłopca

Aktorka z chęcią dzieli się z internautami szczegółami życia prywatnego. Ostatnio regularnie relacjonuje przygotowania do przyjścia na świat nowego członka rodziny. W tajemniczym filmiku przyszła mama zdradziła, że wraz z mężem spodziewają się syna.

W wideo opublikowanym w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak Dominika Gwit z zaskoczeniem reaguje na niespodziankę w salonie. Kartonowe pudełko przyozdobione różowymi i błękitnymi kokardami skrywało tajemnice płci pierwszego dziecka.

Aktorka z zainteresowaniem zajrzała do środka, by po chwili pokazać obserwatorom duży balon wypełniony mniejszymi o jasnoniebieskim kolorze. Dodatkowo na ozdobie widniał napis "To chłopiec". Rozanielona Dominika Gwit wykonała radosny taniec po zobaczeniu wiadomości.

Dominika Gwit długo czekała na dziecko

Aktorka radosne wieści przekazała internautom na początku sierpnia, gdy udostępniła zdjęcie z mężem i pierwszymi zdjęciami USG. Już wtedy pisała, że wraz z ukochanym długo czekała na pojawienie się w ich życiu maluszka.

Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. [...] Za kilka miesięcy będziemy we troje — pisała radośnie Dominika Gwit.

Od tego momentu media społecznościowe aktorki wypełniły się przygotowaniami na nadejście najmłodszego członka rodziny. Przyszła mama nie kryje ekscytacji i chętnie rozmawia z internautami na temat pierwszych miesięcy ciąży. Teraz możemy oczekiwać na kolejne wskazówki odnośnie imienia chłopczyka.

Dominika Gwit i Wojciech Danuszewski
Dominika Gwit i Wojciech Danuszewski, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kolejna para odpadła z "Tańca z gwiazdami". Widzowie wyrzucili znaną Polkę: "Żegnamy się naprawdę godnie"

  2. Jurorzy oszaleli, w końcu dali cztery dziesiątki. W "Tańcu z gwiazdami" na parkiecie aż iskrzyło

  3. Księżna Diana została upokorzona na własnym ślubie. Ona i Karol w tłumie szukali tylko jednej twarzy

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].