Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit spodziewa się dziecka. Pokazała urocze zdjęcie z mężem
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.08.2022 09:10

Dominika Gwit spodziewa się dziecka. Pokazała urocze zdjęcie z mężem

Dominika Gwit z mężem
fot. instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski podzielili się ze światem niezwykle radosną informacją. Para wkrótce zostanie rodzicami. 34-latka pochwaliła się swoim błogosławionym stanem za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda opublikowała wydruk badania USG, potwierdzający ciążę.

Wielka radość w życiu Dominiki Gwit i Wojciecha Danuszewskiego. Para przez wiele lat starała się o dziecko. Ich marzenia właśnie się ziściły. Sieć zalewają kolejne gratulacje i życzenia.

Dominika Gwit jest w ciąży

Dominika Gwit wraz z mężem poinformowali, że wkrótce zostaną rodzicami. Gwiazda wyjawiła, że wraz z Wojciechem przez wiele lat starali się o dziecko. Przyszli rodzice nie kryją swojej radości.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat — napisała Dominika Gwit.

Gwiazda zamieściła również zdjęcie wykonane w jednej z warszawskich klinik. Małżeństwo z uśmiechami na twarzach pozuje do zdjęcia, a Dominika dodatkowo trzyma w rękach wydruk badania USG. Internauci zasypali przyszłych rodziców masą gratulacji i życzeń, wśród których nie zabrakło ciepłych słów od znanych osobistości.

Kochani jak wiecie… Cieszę się bardzo i cieszę się, że już powiedzieliście oficjalnie… — napisał Michał Piróg.

— Och wspaniale. Gratuluję — skomentowała Olga Frycz.

Dominika Gwit o ciąży

Gwiazda nie ukrywała, że chciałaby zostać mamą. Zaledwie trzy miesiące po zaślubinach, do których doszło 7 lipca 2018 roku, poinformowała, że nie chce zwlekać z macierzyństwem. Dodała także, że do roli mamy chciałaby się odpowiednio przygotować. Zarówno pod względem psychicznym, fizyczny i zawodowym.

Oczywiście chcemy mieć dziecko i mam nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej. Na razie musimy ochłonąć po ślubie, podróży poślubnej i już zdążyliśmy wrócić do pracy. Należę do osób, które wszystko planują, gdy tylko mogą to zrobić. Więc jeśli chodzi o dziecko, to chcę najpierw przygotować się emocjonalnie, psychicznie i zawodowo i dopiero wtedy chcę zajść w ciążę. Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać dziesięć lat, chciałabym szybciej — powiedziała Dominika Gwit w rozmowie z Vivą. Dominika od lat tworzy szczęśliwy związek z Wojciechem Dunaszewskim, który spełnia się zawodowo jako montażysta telewizyjny. Para poznała się w 2016 roku podczas premiery spektaklu "2" w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. 22 czerwca 2017 Wojtek poprosił swoją ukochaną o rękę, a 7 lipca 2018 odbył się ich ślub.

Zobacz zdjęcia:

Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit z mężem
Dominika Gwit z mężem, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To koniec polskiej gwiazdy, poinformowała o odejściu. Wskazała tylko jeden powód

  2. Maria Czubaszek dwa razy próbowała odebrać sobie życie. Prawdziwą przyczynę śmierci ujawniono po latach

  3. Gwiazdy oszalały na punkcie nowego trendu. Paznokcie "glazed donut" to hit tego lata, pasuje na każdą okazję Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: viva.pl