Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit poczuła wiosnę. Pochwaliła się zdjęciem w różowej sukience
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 14.03.2022 01:00

Dominika Gwit poczuła wiosnę. Pochwaliła się zdjęciem w różowej sukience

Dominika Gwit
instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit nie zamierzała czekać i już teraz zaprosiła wiosnę do swojego domu i garderoby. Aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym, cała w uśmiechu, pozowała w lekkiej, różowej sukience. Posypały się komplementy od zachwyconych fanów.

Dominika Gwit to niezwykle aktywna użytkowniczka Instagrama, a jej profil obserwują w tej chwili aż 153 tysiące internautów. Mimo iż nie wszystkie jej role były całkowicie pozytywne, z każdego wpisu aktorki bije niezwykła energia i ciepła atmosfera. Dziś fani mogli zobaczyć swoją idolkę w wyjątkowo radosnych barwach.

Dominika Gwit na Instagramie. Fani nie szczędzą pochwał

Kiedy w 2009 roku ukazał się głośny film "Galerianki", mało kto słyszał o Dominice Gwit. Aktorka wcieliła się w rolę hardej i niezbyt sympatycznej Kai, szkolnej koleżanki głównej bohaterki. Mimo iż widzowie mogli nie pałać sympatią do tej postaci, występ został doceniony, a w połączeniu z odbieranym wykształceniem aktorskim, zaowocował bardzo obiecującą karierą.

Na przestrzeni lat mogliśmy oglądać gwiazdę w kilku produkcjach, m.in. w "Gierku" czy "Singielce", ale także na deskach Teatru Muzycznego w rodzinnym mieście artystki — Gdyni, a od 2017 roku także na scenie "Fabryki Marzeń".

Choć to właśnie aktorski debiut w głośnych "Galeriankach" przyniósł Dominice sławę, gwiazda a odgrywana przez nią bohaterka to dwie zupełnie różne osoby. Widać to m.in. na Instagramie, gdzie aktorka regularnie publikuje swoje wpisy, a każdy z nich emanuje ciepłem i pozytywną energią, która udziela się także fanom.

Internauci chwalą nie tylko kolejne przemiany, zachodzące w wyglądzie artystki. Dominika Gwit na każdej z fotografii wydaje się rozkwitać. Nie uchodzi uwadze fanów, że z twarzy gwiazdy nie schodzi promienny uśmiech. Zdradziła też ostatnio, że występy sceniczne od dziecka były jej największym marzeniem, i marzenie to spełnia, m.in. organizując własny stand-up: "Dystans, albo wszyscy umrzemy".

Wiosenna Dominika Gwit zachwyciła internautów

Wiele kobiet na Instagramie przyznaje, że czerpie inspirację z życia i postawy aktorki. 33-letnia Dominika Gwit spełnia się jako artystka i dziennikarka, a przede wszystkim — jako kobieta.

Podziwiam Panią za pozytywne podejście do życia i mega dystans do siebie. Jest Pani inspiracją dla wielu kobiet. Pozdrawiam – czytamy pod jednym ze wpisów.

Dystans i radość życia są motywem przewodnim w mediach społecznościowych gwiazdy "Galerianek". Także teraz, na półmetku zimy, Dominika Gwit pokazuje, że nie zamierza zwlekać i już teraz zaprasza wiosnę do siebie, pozując w lekkich sukienkach.

Dziś na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie, chwaląc się pogodnym nastrojem, ale też — delikatną, różową sukienką w groszki. Trzymając bukiet tulipanów, gwiazda w swoim stylu życzyła wszystkim fankom udanego tygodnia i przypomniała, że już za kilka dni wiosna.

– Za kilka dni będzie już astronomiczna wiosna [...] i to jest najpiękniejsza informacja, bo po każdej zimie przychodzi wiosna i po każdej nocy przychodzi dzień. Myślę, że tego powinniśmy się trzymać i wszyscy iść razem w stronę światła – oznajmiła w relacji.

Internauci nie pozostali dłużni:

– Droga Dominiko, przebijasz te wszystkie insta-influo-coś tam. Wyglądasz pięknie. Kwitniesz. Wyglądasz wspaniale. A wiosnę to Ty tu rozsiewacz.

– Na tym zdjęciu to Ty jesteś wiosną – czytamy pod zdjęciem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Smutny dzień dla rodziny Gesslerów. Lara dodała przykry wpis, dziś miał obchodzić urodziny 2. Fani wściekli się na Idę Nowakowską. Niebywałe, z kim zobaczyli ją na mieście 3. Kasia Cichopek przerwała milczenie. Nagle zwróciła się do fanów, nieźle się zdziwią

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zapraszamy na nasz Instagram