Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lara Gessler wspomina ojca w dniu jego urodzin. "Dziś mi Ciebie tak strasznie brak"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.03.2022 01:00

Lara Gessler wspomina ojca w dniu jego urodzin. "Dziś mi Ciebie tak strasznie brak"

Lara Gessler
fot. Instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler zamieściła na Instagramie wzruszający wpis na temat swojego zmarłego ojca. Restaurator obchodziłby dziś 64. urodziny. Córka wspomniała o wspólnie spędzonych chwilach.

Znany restaurator odszedł w zeszłym roku z powodu komplikacji pooperacyjnych. O śmierci ojca powiadomiła jego córka, wstawiając czarno-białe zdjęcie i oświadczenie w mediach społecznościowych. Autorka książek kulinarnych bardzo przeżyła tragedię ze względu na silne przywiązanie do mężczyzny.

W urodziny restauratora jego córka udostępniła wspólne zdjęcie na Instagramie ze wzruszającym wpisem. Kobieta bardzo tęskni za ukochanym ojcem.

Lara Gessler wspomina ojca w rocznicę urodzin

Polska restauratorka jest córką znanej pary, Magdy i Piotra Gesslerów. Sama prowadzi cukiernię "Słodki Słony", a także ma na swoim koncie kilka kulinarnych pozycji książkowych jak "Słodki zielnik" czy "Orzechy i pestki". Z okazji urodzin oddała hołd ojcu w postaci wpisu w mediach społecznościowych.

- Dziś są Tatuniu Twoje urodziny. Pierwszy raz do Ciebie nie zadzwonię. Nie będę życzyła Ci szczęścia, zdrowia i cukierni w Maladze. Nie opowiesz mi, co przygotowujecie na dzisiejszą kolację i nie zobaczę Twojego skrępowania, kiedy otwierasz prezent ode mnie. Jakkolwiek nie byłby skromny, zawsze tak reagowałeś — wyznała pod wspólnym zdjęciem. Lara zaznaczyła również, że zachowuje pamięć o ojcu w sercu. Czuje także spokój, że jej ukochany rodzic nie musi obcować z przerażającymi informacja na temat panującej na Wschodzie wojny.

- Dziś mi Ciebie tak strasznie brak, chociaż cieszę się, że nie musisz oglądać tej Wojny. Dziś mam Cię w sercu. Tu towarzyszyć mi będziesz już zawsze — zakończyła pogrążona w nostalgii.

Lara Gessler poszła w ślady utalentowanych rodziców

Miłość do kulinarnych pomysłów rozbudzili w małoletniej dziewczynce rodzice. Restauratorzy prowadzą popularne knajpy w całej Polsce. Mama autorki książek kulinarnych jest jedną z najsławniejszych osobowości telewizyjnych związanych z gastronomią.

Magda Gessler od lat wspomaga przedsiębiorstwa, które nie przynoszą dochodów, ani nie zachęcają klientów. W programie "Kuchenne rewolucje" restauratorka odmieniła wnętrza setkom knajp w całej Polsce. Prezenterka jest również główną jurorką kulinarnego konkursu TVN "Masterchef". Od lat wprowadza na rynek gastronomiczny najlepszych kucharzy.

Lara Gessler wybrała dla siebie taką samą ścieżkę kariery, jak rodzice. Być może domowe przygotowywanie posiłków rozpaliło w kobiecie zapał do podbicia kubków smakowych Polaków.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Magda Gessler nagle zwróciła się do internautów. Łzy same napływają do oczu 2. Wyciekło zadziwiające nagranie z Mikołajem Roznerskim, fanów aż zamurowało. Co on wyprawia? 3. Marcin Hakiel już znalazł pocieszenie po rozstaniu z Kasią Cichopek. Do sieci trafiło nagranie

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Lara Gessler