Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Lara Gessler

Lara Gessler

__Lara Gessler__ - polska restauratorka, osobowość telewizyjna, autorka książek kucharskich. Córka Magdy Gessler i Piotra Gesslera. Ukończyła socjologię na prywatnej uczelni wyższej Collegium Civitas w Warszawie. Następnie rozpoczęła naukę o kulinariach, szkoląc się w międzynarodowej szkole gastronomicznej French Culinary Institute w Nowym Jorku. Pierwszym mężem Lary był Paweł Rucza. Ich małżeństwo trwało od 2017 do 2019 roku. We wrześniu 2020 roku wyszła za mąż po raz drugi, tym razem za Piotra Szeląga. Para doczekała się dwójki dzieci: Neny (ur. październik 2020 r.) i Bernarda (wrzesień 2022 r.). Data urodzenia: 18 września 1989. Wzrost: 173 cm. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieski.

Magda Gessler
14.03.2024 20:18 Ledwo zaczęli cieszyć się z ciąży, a tu takie smutne wieści. Córka Gessler zamieściła rozdzierający serce post

Magda Gessler oraz cała jej rodzina jeszcze niedawno mieli wielkie powody do radości. Smutne wieści zaburzyły jednak radość Gesslerów. Co właśnie opublikowała Lara Gessler?

Córka Magdy Gessler szczerze o świętach z rodziną, fot. KAPiF; instagram.com/magdagessler_official
25.12.2023 11:39 Córka Magdy Gessler szczerze o świętach z rodziną. "Mama już całkiem odleciała". Wszystko w tak ważny dzień

Córka Magdy Gessler w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała, jak wyglądają święta w domu jej matki. Wyjawiła też kulisy kulinarnych eksperymentów najsłynniejszej restauratorki w Polsce.

Gwiazdy na "Vogue - Xmas cocktail", fot. KAPiF
12.12.2023 22:01 Gwiazdy na "Vogue - Xmas cocktail": Lara Gessler, Maja Ostaszewska, Kasia Sokołowska

Świąteczna impreza Vogue'a przyciągnęła największe polskie gwiazdy. W związku z modowym charakterem pisma, uczestnicy zadbali o wyjątkowo gustowne kreacje. Ciężko było oderwać wzrok!

Lara Gessler jest chora, fot. KAPiF; instagram.com/lara_gessler
22.10.2023 15:04 "Organizm powiedział stop". Lara Gessler jest chora. Odwołała urodziny córki

Lara Gessler poinformowała w mediach społecznościowych, że zmuszona została odwołać urodziny swojej córeczki. Wszystko za sprawą choroby, która nieoczekiwanie pokrzyżowała gwieździe wszelkie plany.

Anna Lewandowska
14.09.2023 20:57 Gwiazdy na urodzinach "Vogue Polska". Kreacja Gessler przejdzie do historii, nawet Lewandowską i Rubik zostawiła w tyle

Wydarzenie „5 lat Vogue Polska” przyciągnęło dziś plejadę gwiazd. Piąte urodziny magazynu „Vogue Polska”, jakie odbyły się w Warszawie, ściągnęły na czerwony dywan największe sławy. Stylizacje Anny Lewandowskiej i Anji Rubik robią gigantyczne wrażenie, ale to Lara Gessler sprawiła, że reporterzy zapomnieli o wszystkich innych gościach. Zobaczcie sami.

Gwiazdy na pokazie MMC 2023
14.06.2023 22:52 Pokaz kolekcji MMC z gwiazdami. Natalia Szroeder, Katarzyna Warnke, Edyta Herbuś

Jakie gwiazdy pojawiły się na pokazie kolekcji MMC Resort? Mamy zdjęcia z czerwonego dywanu. Kto oczarował kreacją? Wśród gości były Natalia Kukulska, Lara Gessler, Edyta Herbuś i Natalia Szroeder.

Lara Gessler
25.04.2023 08:52 To dlatego Lara Gessler nie chce ochrzcić swoich dzieci. Krótko i dosadnie podsumowała kościół

Lara Gessler doczekała się dwójki dzieci, jednak nie zamierza ich ochrzcić. W rozmowie ze Światem Gwiazd wyznała, dlaczego podjęła taką decyzję. Zdradziła, jak zareagowałaby, gdyby pociechy same chciały skorzystać z pierwszego sakramentu.Córka znanej restauratorki świetnie radzi sobie w show-biznesie i często pojawia się na medialnych eventach. Na jednym z nich mieliśmy okazję poznać ją bliżej jako matkę.

Lara Gessler EA
09.02.2023 22:11 Lara Gessler szczerze o chrzcie swoich dzieci. "Musiałyby się bardzo starać, żeby wejść na drogę bożą w moim domu"

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg mają dwójkę dzieci. Już w przeszłości kobieta przyznawała, że nie ochrzciła córki. Jakie plany ma wobec urodzonego jesienią zeszłego roku Bernarda? W najnowszym wywiadzie opowiedziała, jak wyglądają sprawy duchowe w ich domu.Córka Magdy Gessler w październiku 2020 roku przywitała na świecie Nenę. We wrześniu 2022 urodził się jej syn Bernard. Lara chętnie pokazuje pociechy w mediach społecznościowych, dzieląc się ciekawostkami życia rodzinnego. Teraz wypowiedziała się na temat ich chrztu.

Lara i Magda Gessler
06.02.2023 13:55 Lara Gessler o mamie i byłym mężu: "Nie szanowała go". Wymieniła jego cechy

Lara Gessler zdobyła się na serię prywatnych wyznań. O wszystkim opowiedziała podczas występu u Żurnalisty. Wspomniała o swoim byłym mężu oraz opinii Magdy Gessler na jego temat. Nawiązała również do swojego ojca. Żurnalista regularnie zaprasza do swojego studia kolejne gwiazdy. Podcast ten jest wyjątkowy, ponieważ sporo znanych osobistości decyduje się na wyznania i porusza nieznane do tej pory fakty ze swojego życia. Tak było i tym razem, kiedy gościnią dziennikarza była córka najpopularniejszej polskiej restauratorki.

Lara Gessler EA
23.11.2022 08:02 Lara Gessler podjęła decyzję ws. chrztu drugiego dziecka. "Nie ma za bardzo powodu"

Lara Gessler niedawno została mamą drugiego dziecka. Wraz z mężem Piotrem Szelągiem dwa lata temu doczekali się córki Neny. Czy para zamierza ochrzcić małego Bernarda? W najnowszym wywiadzie padła w tej sprawie zdecydowana odpowiedź.Córka Magdy Gessler i Piotra Gesslera od dwóch lat realizuje się jako mama. We wrześniu jej szczęście stało się podwójne. Udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, czym jest dla niej macierzyństwo i jak czuje się po urodzeniu małego Bernarda. Wyznała też, czy planuje ochrzcić chłopca.

Lara Gessler i Piotr Szeląg
16.10.2022 17:50 Mąż Lary Gessler trafił do szpitala. Wyszło na jaw, co działo się po narodzinach drugiego dziecka

Lara Gessler niedawno świętowała narodziny kolejnego dziecka. Choć przy porodzie towarzyszył jej mąż, szczęście świeżo upieczonych rodziców nie trwało długo. Mężczyzna niedawno poinformował o pobycie w szpitalu. Córka znanej restauratorki przeżywa kolejne sukcesy w życiu zawodowym i osobistym. Z Piotrem Szelągiem związała się w 2020 roku. Para zdążyła już dwukrotnie ogłosić narodziny dziecka. Nowe obowiązki przytłoczyły mężczyznę, który musiał prosić o pomoc specjalistów.

Lara Gessler EA
12.09.2022 16:15 Lara Gessler urodziła syna, o tym zdjęciu będzie głośno. Imię dziecka oznacza "silnego niedźwiedzia"

Lara Gessler wraz z mężem powitali na świecie swoją drugą pociechę. Gwiazda urodziła syna, któremu dała wyjątkowe imię. Szczęśliwa nowina pojawiła się w mediach społecznościowych świeżo upieczonej mamy.Gratulacjom i życzeniom nie ma końca. Lara Gessler i Piotr Szeląg właśnie zostali rodzicami po raz drugi, a ich córka Nena doczekała się młodszego braciszka. Rozczulające zdjęcie szczęśliwej rodziny pojawiło się w sieci.

Lara Gessler
28.08.2022 19:50 Lara Gessler wspomniała zmarłego tatę. Jej wyznanie łapie za serce

Wczoraj przypadła pierwsza rocznica śmierci Piotra Gesslera, byłego męża Magdy Gessler. Jego córka Lara Gessler uczciła pamięć o zmarłym tacie w niezwykły, bardzo wzruszający sposób. Jej wpis wywołał lawinę komentarzy głęboko poruszonych internautów.Piotr Gessler był drugim mężem prowadzącej programu "Kuchenne rewolucje". Sam, jako syn warszawskiego restauratora Zbigniewa Gesslera, był zaangażowany w świat gastronomii. Zmarł 27 sierpnia 2021 roku. Wczoraj Lara zamieściła specjalny, niezwykły post wspominkowy.

Lara Gessler (EA)
04.06.2022 21:50 Ciężarna Lara Gessler opowiedziała o rozstaniu z byłym mężem. "Zrobiliśmy się rodzeństwem"

Lara Gessler już niedługo powita na świecie kolejne dziecko. Córka gospodyni "Kuchennych Rewolucji" postanowiła jednak opowiedzieć w podcaście "Tak mamy" portalu Ofeminin o poprzednim małżeństwie z Pawłem Ruczem. Ujawniła tym samym nieznane dotąd fakty.

Lara Gessler
14.03.2022 01:00 Lara Gessler wspomina ojca w dniu jego urodzin. "Dziś mi Ciebie tak strasznie brak"

Lara Gessler zamieściła na Instagramie wzruszający wpis na temat swojego zmarłego ojca. Restaurator obchodziłby dziś 64. urodziny. Córka wspomniała o wspólnie spędzonych chwilach.Znany restaurator odszedł w zeszłym roku z powodu komplikacji pooperacyjnych. O śmierci ojca powiadomiła jego córka, wstawiając czarno-białe zdjęcie i oświadczenie w mediach społecznościowych. Autorka książek kulinarnych bardzo przeżyła tragedię ze względu na silne przywiązanie do mężczyzny.W urodziny restauratora jego córka udostępniła wspólne zdjęcie na Instagramie ze wzruszającym wpisem. Kobieta bardzo tęskni za ukochanym ojcem.

Lara Gessler
07.03.2022 01:00 Chaos na dworcu centralnym w Warszawie. Pracownia Lary Gessler zaprasza Ukraińców

Na Dworcu Centralnym w Warszawie, gdzie przybywają uchodźcy z Ukrainy, sytuacja jest fatalna. W mediach społecznościowych wolontariusze informują o coraz większych problemach i brakach w zaopatrzeniu. W pogarszających się warunkach chcą pomóc gwiazdy, jak Lara Gessler.Uchodźcy z Ukrainy przybywają do Polski, uciekając przed bombardowaniami. Ataki Rosjan coraz częściej skierowane są bezpośrednio w ludność cywilną. Wielu obywateli tego kraju ucieka do Polski, by ratować życie. Niestety, system pomocy, zorganizowany przez wolontariuszy i aktywistów powoli przestaje wystarczać.

Lara Gessler
21.01.2022 01:00 Lara Gessler cieszy się powrotem z wakacji. Wczoraj jej bratu spłonął dom

Córka słynnej polskiej restauratorki, Lara Gessler, ostatnio podzieliła się radosnymi zdjęciami z pobytu na Wyspach Kanaryjskich oraz wspomniała, że nie może doczekać się powrotu do domu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zaledwie wczoraj spłonął dom brata kobiety.Media niedawno ogłosiły tragedię, która spotkała brata Lary Gessler. Tadeusz Muller stracił swoją posiadłość na Podlasiu. W pożarze ogień doszczętnie strawił drewniany dom mężczyzny. Do koszmarnego wydarzenia wezwanych było jedenaście wozów strażackich, jednak nie udało się uratować budowli.- Jestem bardzo wdzięczny mieszkańcom okolicy, straży i wszystkim, którzy gasili pożar. Wyrażam ogromną wdzięczność za ich interwencję! To, że pojawiła się taka pomoc, jest dla mnie bardzo ważne - podziękował zrozpaczony brat Lary Gessler.

Lara Gessler i jej mąż
17.11.2021 01:00 Lara Gessler i jej mąż popierają ''rzymskie małżeństwo''. Na czym polega?

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg tworzą jedną z najładniejszych par polskiego show-biznesu. Zakochani doczekali się niedawno swojego pierwszego dziecka. Jakiś czas temu mąż córki Magdy Gessler powiedział w wywiadzie, że razem z ukochaną tworzą tak zwane "rzymskie małżeństwo". Na czym to dokładnie polega?Piotr Szeląg wyznał kiedyś, że razem ze swoją partnerką Larą Gessler tworzą tak zwane rzymskie małżeństwo. Nie każdy zdecydowałby się na taki układ. Czym dokładnie jest taki związek i na czym polega?

Lara Gessler
01.11.2021 01:00 Mąż Lary Gessler wygląda jak brat bliźniak Sławomira Zapały

Lara Gessler to córka popularnej restauratorki i prowadzącej program TVN "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler. Gwiazda niedawno została mamą i z chęcią dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego na swoim profilu na Instagramie. Lara Gessler pokazała, jak wygląda jej mąż — Piotr Szeląg. Czy to zaginiony brat bliźniak Sławomira?Lara Gessler pochwaliła się zdjęciem córeczki i męża na swoim profilu na Instagramie. Uwagę fanów przykuł nie tylko fakt, jak słodko Piotr Szeląg wygląda, trzymając na rękach dziecko, ale też jego nieprawdopodobne podobieństwo do Sławomira Zapały. Czy mąż Lary Gessler i autor hitu "Miłość w Zakopanem" są ze sobą spokrewnieni?