Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Dominika Gwit przeszła spektakularną metamorfozę. Pochwaliła się nową fryzurą
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.10.2021 02:00

Dominika Gwit przeszła spektakularną metamorfozę. Pochwaliła się nową fryzurą

Dominika Gwit
TRICOLORS/East News

Dominika Gwit zaprezentowała na Instagramie całkowicie odmienioną wersję siebie. Aktorka po udanej wizycie u specjalisty pochwaliła się efektami swojej metamorfozy. Fani chwalą nowy wygląd gwiazdy i nie szczędzą jej miłych komentarzy.

Przemianę aktorki zdecydowanie można zaliczyć do tych udanych.

Dominika Gwit przeszła kolejną metamorfozę

Dominika Gwit to aktorka znana między innymi z takich produkcji, jak "Galerianki", "Singielka" czy "Przepis na życie". Kilka lat temu usłyszeliśmy o niej dzięki jej zachwycającej przemianie.

Gwiazda schudła wówczas aż 50 kilogramów, o czym później wspominała w swojej książce oraz we własnym cyklu, będącym częścią programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Niestety, Dominika Gwit doczekała się efektu jojo, a po odpowiednich badaniach okazało się, że problemy ze zmieniającą się wagą mają związek z dolegliwościami zdrowotnymi aktorki.

- Zaczęłam brać leki i przestałam tyć. Pewnie mogłabym zeszczupleć, ale przestało to być dla mnie priorytetem. Od kiedy zaczęłam stawiać na zdrowie, nie na wygląd, wszystko się zmieniło — wyznała Dominika Gwit podczas rozmowy z Wirtualną Polską.

Dominika Gwit chwali się swoją przemianą na Instagramie

Aktorka jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie wspiera ją ogromna grupa wiernych fanów. Ostatnio Dominika Gwit postanowiła pochwalić się na Instagramie efektami swojej najnowszej metamorfozy. Gwiazda udała się do fryzjera, aby odświeżyć włosy. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad nowym wyglądem aktorki.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku 2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie 3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].