Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit przekazała nagłą wiadomość ws. dziecka, fani będą zawiedzeni. Decyzja już zapadła
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 15.10.2022 21:44

Dominika Gwit przekazała nagłą wiadomość ws. dziecka, fani będą zawiedzeni. Decyzja już zapadła

Dominika Gwit (66)
instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit podjęła wraz z mężem ważną decyzję w sprawie swojego nienarodzonego dziecka. Nie zmieni zdania, fani mogą zapomnieć o jakichkolwiek ustępstwach. O wszystkim poinformowała na Instagramie.

To już półmetek. Jeszcze kilkanaście tygodni i na świecie pojawi się długo wyczekiwany potomek uwielbianej artystki. Dominika Gwit chętnie opowiada o postępach w kompletowaniu wyprawki i swoim samopoczuciu. Fani zostali jednak uprzedzeni. Mocna decyzja w sprawie dziecka już zapadła. Nie chodzi już tylko o niepokazywanie go w mediach.

Dominika Gwit nabrała wody w usta. Podjęła ważną decyzję w sprawie dziecka

Fani Dominiki Gwit mogą nieraz poczuć się, niczym na kursie przygotowawczym do posiadania własnego dziecka. Aktorka regularnie zamieszcza zdjęcia rosnącego brzuszka i relacje, w których opowiada o rozwoju dziecka i kompletowaniu niezbędnych pomocy — zarówno dla maluchów, jak i mam.

Ostatnio znów zorganizowała małe Q&A na swoim Instastory i postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań od swoich fanek. Część z nich także jest w ciąży, nie dziwne więc, że wiele z nich poruszało kwestię przygotowania i udogodnień. Gwiazda zdradziła między innymi, że zakupiła już komplet wygodnych staników do karmienia. Zalecała także, aby w razie jakichkolwiek niepokojów, czy wątpliwości, użytkowniczki natychmiast zwracały się do lekarza.

Oczywiście nie mogło także zabraknąć pytań o imię. Już wcześniej artystka zdradziła, że wraz z mężem wiedzą, jak nazwą synka, jednak odpowiedź zachowała dla siebie. Teraz, odpisując użytkowniczce, stanowczo poinformowała o swojej decyzji.

– Imienia dzidziusia nie poznamy do czasu narodzin, czy w ogóle? – chciała wiedzieć fanka.

Już sam wyraz twarzy i reakcja aktorki mówiły same za siebie. Dominika Gwit przecząco kręciła głową.

– Niestety, w ogóle. Taką z mężem podjęliśmy decyzję – zapowiedziała.

Dominika Gwit nie zdradzi imienia dziecka. Dała jednak pewną wskazówkę

Już wcześniej Dominika Gwit poinformowała, że nie zamierza pokazywać twarzy dziecka w mediach. Wraz z mężem chcieli, aby ich pociecha wyrastała w poczuciu absolutnej prywatności, z dala od blasku fleszy. Dzięki ostatniej relacji na Instagramie wiemy już, że gwiazda podtrzymuje tę decyzję.

– Każdy robi tak, jak czuje. My z mężem nie chcemy pokazywać twarzy dziecka w mediach społecznościowych. Z różnych względów – napisała, odpowiadając na kolejne pytanie.

Jednak przynajmniej część fanów aż do tej pory miała nadzieję, że dane im będzie przynajmniej poznać imię malucha, którego na razie pieszczotliwie przedstawiano im jedynie, jako "dzidzię", "dzieciątko", a nawet "cyrkowca". Przyszła mama była dość stanowcza, informując o swoich postanowieniach. Nie pozostawiła jednak internautów bez małej wskazówki.

Jedna z obserwujących dopytywała, czy para wybrała imię tradycyjne, czy też nowoczesne. Ta kwestia nie okazała się już tak wielką tajemnicą.

– Tradycyjne polskie imię – odpowiedziała.

Dominika Gwit (68)
fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit (67)
fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit (69)
fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Meghan i Harry mają aż piątkę dzieci? Książę właśnie się wygadał, zaskakujące słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama