Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit pokazała swojego synka. Zdjęcie rozczuliło internautów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.10.2022 09:44

Dominika Gwit pokazała swojego synka. Zdjęcie rozczuliło internautów

Dominika Gwit
fot.instagram.com/dominikagwit/

Dominika Gwit chętnie dzieli się z internautami szczegółami pierwszej ciąży. Niedawno pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z badań USG, na którym widać zarys synka aktorki. Przyszła mama z ekscytacją odlicza dni do pierwszego spotkania.

Ciąża jest wyjątkowym czasem dla każdej kobiety, o czym kilka miesięcy temu dowiedziała się Dominika Gwit. Aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka i nie ukrywa ekscytacji z etapu przygotowań. W mediach społecznościowych dzieli się szczegółami błogosławionego stanu.

Dominika Gwit pokazała zdjęcie synka

Aktorka niedawno wywołała prawdziwą falę ekscytacji wśród internautów, gdy zdradziła płeć dziecka. Wraz z kolejnymi tygodniami oczekiwań przyszła mama odkrywa przed obserwatorami detale ciąży.

Niedawno Dominika Gwit wybrała się do zaufanej kliniki, by przeprowadzić badanie USG. Dzięki nowoczesnej technologii aktorka była w stanie zobaczyć nawet najmniejszy szczegół chłopczyka, którego już niedługo będzie mogła wziąć w ramiona.

W opublikowanym poście ze zdjęciem nie kryła ekscytacji, co można było odczytać z jej ogromnego uśmiechu. Co więcej, aktorka wyznała, że maluszek rozwija się prawidłowo. Rodzice z pewnością nie mogą się doczekać, gdy przywitają go na świecie.

Jedno zdjęcie, a tyle radości! [...] Jestem bardzo szczęśliwa, bo nasz chłopiec jest zdrowy i już niebawem będzie z nami — pisała Dominika Gwit.

Internauci podzielają entuzjazm przyszłej mamy. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Obserwatorzy, tak jak i aktorka, nie mogą się doczekać przyjścia na świat maluszka.

Piękna, szczęśliwa mama i śliczny, mały model.

Ściskam i gratuluję z całego serducha.

Ale pięknie wyglądasz, służy Ci ten stan — komentowano.

Dominika Gwit pozostawia pewien szczegół w tajemnicy

Od momentu ujawnienia ciąży aktorka z chęcią zdradza obserwatorom informacje na temat błogosławionego stanu. Internauci mogli dowiedzieć się, jak przyszła mama spędza wolny czas, a nawet co jada w trakcie ciąży.

Dominika Gwit często pozwala obserwatorom zadawać sobie pytania, na które odpowiada w mediach społecznościowych. Podczas ostatniej relacji jeden z internautów zapytał o kolejny szczegół odnośnie do synka aktorki. Tym razem przyszła mama nie zdradziła imienia, które wybrała dla dziecka.

Mamy już od dawna wybrane imię, ale ono pozostanie tajemnicąodpowiedziała aktorka.

Zainteresowani internauci będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy na rozwiązanie zagadki. Do tego czasu z pewnością trzymają kciuki, by przyszła mama jak najlepiej przygotowała się na powitanie najnowszego członka rodziny.

Zobacz zdjęcia:

Dominika Gwit
fot.instagram.com/dominikagwit/
Dominika Gwit
Fragment relacji Dominiki Gwit (instagram.com/dominikagwit/)
Dominika Gwit
fot.instagram.com/dominikagwit/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Głos Małgorzaty Rozenek już brzmi inaczej. Zdradziła nam, jak pomaga jej logopeda

  2. Trwa spór pomiędzy Meghan Markle a jej siostrą. Prawnicy mają ręce pełne roboty

  3. "Listy do M. 5" niebawem w kinach. Data premiery

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.