Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oficjalne pożegnanie Dominiki Gwit. "Teraz macierzyński. I moja najważniejsza rola"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 30.10.2022 13:06

Oficjalne pożegnanie Dominiki Gwit. "Teraz macierzyński. I moja najważniejsza rola"

Dominika Gwit EA
fot. TRICOLORS/East News

Dominika Gwit przygotowuje się do najważniejszej roli w życiu. Wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Poród zbliża się wielkimi krokami, a więc aktorka postanowiła na jakiś czas pożegnać się z aktorstwem i w pełni skupić się na przywitaniu swojego dziecka na świecie.

Jeszcze do niedawna Dominika Gwit jeździła po Polsce i występowała w teatrach. Ochoczo relacjonowała swoje występy w sieci, a fani tłumnie przybywali na spektakle. Przyszedł jednak czas, by oficjalnie pożegnać się z publicznością i w pełni skupić na przygotowaniach do porodu.

Dominika Gwit przygotowuje się do porodu

Dominika Gwit jest znaną aktorką i prezenterką, która od lat prężnie działa w mediach. Zyskała ogólnopolską popularność dzięki roli w "Galeriankach", dzięki czemu szybko pojawiły się kolejne angaże. Aktorka pojawiła się również w takich produkcjach jak "Singielka" czy "Przepis na życie", a na co dzień związana jest z teatrem.

Artystka od lat tworzy szczęśliwy związek z Wojciechem Danuszewskim. Para pobrała się 7 lipca 2018 roku. Obecnie zakochani spodziewają się dziecka. O radosnej nowinie poinformowali za pośrednictwem Instagrama. W sierpniu aktorka opublikowała zdjęcie z mężem, trzymając w rękach wydruk z badania USG.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. Za kilka miesięcy będziemy we troje — napisała wówczas szczęśliwa Dominika.

Z upływem czasu aktorka stała się coraz bardziej wylewna na temat ciąży. Ochoczo odpowiada na zadawane przez fanów pytania, a także relacjonuje przygotowania do nowej roli. Niekiedy sama pyta o rady swoich obserwatorów, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

W ostatnim czasie Dominika wybrała się w trasę po Polsce. Na deskach teatrów wystawiali spektakle. Jak się okazuje, w minioną sobotę artystka wystąpiła po raz ostatni. Koledzy i koleżanki z branży uroczyście pożegnali Dominikę, która z powodu zbliżającego się porodu musi skupić się na sobie i swoim dziecku.

Artystka opublikowała zdjęcie z ostatniego spektaklu. Podziękowała zespołowi i najbliższym za tak ciepłe pożegnanie i zapowiedziała, że udaje się na urlop macierzyński. Podkreśliła również, że planuje po czasie wrócić do aktorstwa.

No to już czas. Piękny ostatni spektakl. Dziękuję Zespołowi, Przyjaciołom, za piękne pożegnanie. Teraz macierzyński. I moja najważniejsza rola. Sceno, wrócę! Czekaj — napisała Dominika Gwit pod zdjęciem z ostatniego spektaklu.

Zobacz zdjęcia:

Pożegnanie Dominiki Gwit
Pożegnanie Dominiki Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Szykuje się kolejny skandal w rodzinie królewskiej? Miliony widzów zobaczą śmierć księżnej Diany

Zapraszamy na naszego Instagrama