Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit zawiesza karierę. Pożegnała się z fanami. "Zajmę się tym, co najważniejsze"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.10.2022 12:25

Dominika Gwit zawiesza karierę. Pożegnała się z fanami. "Zajmę się tym, co najważniejsze"

Dominika Gwit
fot. Świat Gwiazd

Dominika Gwit pomimo ciąży długo występowała na deskach teatrów i pokazywała się podczas medialnych eventów. W mediach społecznościowych zapowiedziała, że na razie zawiesza taki tryb życia. Aktorka musi się przygotować do innej roli.

Jej obserwatorzy od dłuższego czasu mogli zauważyć, że przyszła mama z niecierpliwością odlicza dni do pojawienia się na świecie jej maluszka. Niedawno poinformowała, że w związku z ciążą zawiesza dalszą działalność teatralną.

Dominika Gwit przerywa karierę aktorską

Aktorka o postępach w ciąży informuje na bieżąco swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Jej stan zdrowia coraz rzadziej pozwala jej stanąć na scenie, by grać przed zebraną publicznością. Dominika Gwit podjęła poważną decyzję. Od listopada zawiesza swoją działalność.

Pojawienie się na świecie maluszka będzie dla aktorki ogromnym wyzwaniem. Już od przyszłego roku będzie musiała pogodzić kwestię obowiązków zawodowych z wychowywaniem niemowlaka.

— W przyszłym roku praca będzie miała już zupełnie inny wymiar. Na Scenę wrócę, jak najszybciej się da, bo przecież nie umiem bez Niej żyć. Ale na razie zajmę się tym, co najważniejsze. Zagram najważniejszą rolę w swoim życiu. Od listopada zajmę się już tylko Rodziną i przygotowaniami do życia we troje — wyznała.

Ostatnia szansa dla fanów Dominiki Gwit

Za parę dni powitamy listopad, a to oznacza, koniec możliwości zobaczenia aktorki w teatrze. Nic jednak straconego, ponieważ w tym tygodniu pozostała jeszcze jedna okazja do zapoznania się z umiejętnościami Dominiki Gwit.

W sobotę warszawscy sympatycy aktorki będą mogli zobaczyć ją w komediowym spektaklu „Pomoc Domowa”. Na ostatni pokaz z udziałem przyszłej mamy pozostały już pojedyncze bilety. Oprócz niej na scenie zaprezentuje się plejada polskich gwiazd m.in.: Michał Mikołajczak w zastępstwie z Krzysztofem Ibiszem, Joanna Kupińska czy Agata Załęcka.

Wraz z rozpoczęciem listopada przyszła mama chce całkowicie skupić się na oczekiwaniu. Internauci mogą być przekonani, że aktorka o nowych przygodach opowie im w najnowszych postach. Imię oraz wygląd maluszka pozostaną dla nich jednak wielką tajemnicą.

Zobacz zdjęcia:

dominika gwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit i Wojciech Danuszewski
Dominika Gwit i Wojciech Danuszewski, fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. "Taniec z gwiazdami": Kto wygra program? Iwona Pavlović zdradza, kto lepiej tańczy, jest jednak "ale"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.