Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit zdradziła plany dot. kariery. Wkrótce jej codzienność bardzo się zmieni
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.10.2022 12:28

Dominika Gwit zdradziła plany dot. kariery. Wkrótce jej codzienność bardzo się zmieni

Dominika Gwit
fot. Świat Gwiazd

Dominika Gwit już niedługo zostanie mamą, jednak nadal aktywnie angażuje się w karierę zawodową. Z okazji premiery filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" udało nam się z nią porozmawiać o zmianach, które już niedługo pojawią się w jej życiu.

Aktorka z radością oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. O szczegółach przygotowania internauci mogą dowiedzieć się z jej mediów społecznościowych, na których regularnie wrzuca posty i relacje. My zapytaliśmy natomiast o zmiany, które zostaną wprowadzone po pojawieniu się maleństwa na świecie.

Dominika Gwit o zmianach po porodzie

Aktorka zdradziła, że czas oczekiwania jest dla niej niezwykle łaskawy, ponieważ nie odczuwa nawet nietypowych zachcianek, które często występują u kobiet w ciąży. Dzięki temu może kontrolować jadłospis każdego dnia.

Nie mam właśnie zachcianek i to jest fantastyczne, bo jakoś się trzymam dzięki temu. Nie tyje i bardzo się z tego cieszę — wyznała nam.

Dominika Gwit chce jednak już niedługo wprowadzić pewne zmiany do swojego życia zawodowego. Do porodu zostało zaledwie kilka miesięcy, a aktorka nadal aktywnie występuje na scenie oraz bierze udział w medialnych eventach. Nie jest to jednak łatwe zadanie.

Daję jeszcze radę, choć jest coraz ciężej, nie ukrywam — stwierdziła.

Aktorka zamierza kontynuować zobowiązania do końca października, by od przyszłego miesiąca w pełni skupić się na nowej roli. Już zimą ma powitać maluszka, który odmieni jej życie. Po nowym roku chce powrócić do ukochanego zawodu.

Od listopada skupiam się już przede wszystkim na najważniejszej roli, czyli do roli mamy, która już zimą się rozpocznie. No a później, w przyszłym roku wrócę do pracy. Powolutku to wszystko jakoś ogarnę — zdradziła Dominika Gwit.

Życzymy przyszłej mamie w nadchodzących miesiącach dużo zdrowia i chwil odpoczynku, które przy noworodku mogą okazać się na wagę złota.

Gdzie zobaczyć Dominikę Gwit?

Aktorka już niedługo zniknie z życia medialnego, by zająć się dzieckiem, dlatego warto korzystać z ostatnich chwil, by zobaczyć jej talent. Propozycji jest kilka, zarówno na żywo jak i na wielkim ekranie.

14 października do polskich kin trafiła komedia "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" z gwiazdorską obsadą. Przy boku Dominiki Gwit na ekranie widzowie mogą zobaczyć plejadę najsławniejszych polskich nazwisk m.in.: Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Więdłochę, Joannę Opozdę oraz Mikołaja Roznerskiego. Produkcja opowiada historię jednego z polskich przekrętów nie tylko z perspektywy samych przestępców, ale również ich żon.

Jeśli jednak ktoś chciałby na żywo zobaczyć talent aktorski i wokalny Dominiki Gwit, jest na to jeszcze szansa. Stand-up "Dystans albo wszyscy umrzemy" to muzyczno-komediowy spektakl opowiadający o życiu gwiazdy. Aktualnie wraz z zespołem podróżuje po Polsce z wyjazdowymi przedstawieniami.

W czasie chwilowego wycofania się ze światła fleszy internauci będą mogli nadal obserwować jej postępy w roli świeżo upieczonej mamy. Aktorka aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, dlatego z pewnością o przyjściu na świat syna oraz jego imieniu powiadomi swoich obserwatorów. Do tego czasu trzymamy kciuki, by pozostały czas ciąży minął w podobnie radosnym tonie jak do tej pory.

Zobacz cały wywiad:

Dominika Gwit
fot.instagram.com/dominikagwit/
Dominika Gwit (65)
fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Najpierw Wendzikowska i Kautz, a teraz ona. Kolejna gwiazda odchodzi z TVN, jest oświadczenie

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.