Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Wydało się, gdzie teraz mieszka syn Górniak. Nieźle się ustawił. "Edyta jeszcze musi się z tym oswoić"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 04.12.2023 18:54

TYLKO U NAS: Wydało się, gdzie teraz mieszka syn Górniak. Nieźle się ustawił. "Edyta jeszcze musi się z tym oswoić"

Gdzie mieszka Allan Krupa?, fot. KAPIF
Gdzie mieszka Allan Krupa?, fot. KAPIF

Gdzie mieszka Allan Krupa? W życiu nastolatka wielkie zmiany. Nie tylko znalazł nową miłość, ale też zmienił miejsce zamieszkania. Jak na tę rewolucję zareagowała Edyta Górniak? 

Edyta Górniak przeżyła rozstanie Allana z Angeliką

Allan Krupa jeszcze do niedawna był w szczęśliwym związku z Angeliką Dziedzic. Mama wokalisty, Edyta Górniak, bardzo kibicowała tej relacji, jednak młodzi potwierdzili informacje o zerwaniu. Teraz artystka otworzył się na temat przyczyny rozstania. 

Diwa kibicowała związkowi syna z Angeliką. W mediach społecznościowych często publikowała ich wspólne zdjęcia, podpisując je komplementami i serduszkami. Nawet podczas zerwania gwiazda okazała się ogromnym wsparciem dla nastolatków. Ze smutkiem przyjęła wiadomość o tym, że Allan został singlem:

Tak, ja to bardzo przeżyłam. Ja się bardzo przywiązałam do Angeliki i do takiego obrazka, że oni wszędzie są razem – powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Co za klasa! Tomasz Szczepanik obraził Edytę Górniak, a ona powiedziała coś takiego. To go zagięła! Edyta Górniak o wybrance Allana. Wyjawiła, co tak naprawdę ich łączy

Edyta Górniak o rozstaniu Allana i Angeliki

Gwiazda w rozmowie z reporterką Świata Gwiazd wyznała, że bardzo polubiła Angelikę. Zaczęła traktować ją jak swoją córkę, którą zawsze chciała mieć:

Jest mi nadal bardzo dziwnie, że znowu mam syna tylko na wyłączność. […] Oni byli razem dwa lata, a mieszkali rok, więc ja miałam takie drugie dziecko. Oczywiście są już teenage, ale miałam syna i córkę. Opiekowałam się nimi po równo, jak prezenty to po równo, jak podróże to po równo. 

Allan Krupa i Angelika Dziedzic, fot. Instagram
Allan Krupa i Angelika Dziedzic, fot. Instagram

Teraz dotarliśmy do kolejnych rewelacji na temat syna Edyty. Allan nie mieszka już w Warszawie. Za jego decyzją o wyprowadzce stoją nie tylko nowe wyzwania zawodowe.

Gdzie mieszka Allan Krupa? Tylko u nas, co na to Edyta Górniak

Allan od jakiegoś czasu regularnie zaczął bywać w Monako – kraju uchodzącego za synonim luksusu. To tam zaczął pracować nad debiutancką płytą. W trakcie nagrań poznał córkę swojego menadżera, 18-letnią Nicol Pniewską, która na co dzień mieszka i chodzi do monakijskiej szkoły. Ona też swoją przyszłość wiąże ze sceną – niedawno wydała teledysk do singla “3 wizy”.

Wspólne pasje i częste spędzanie czasu razem sprawiło, że między Allanem i Nicol zaiskrzyło:

Uczucie między Allanem i Nicol narodziło się, gdy był już po rozstaniu z Angeliką, które bardzo przeżył – mówi informator swiatgwiazd.pl.

Jak na zmianę miejsca zamieszkania zareagowała Edyta, która jeszcze do niedawna miała syna na oku?

Edyta jeszcze musi się z tym oswoić. Miała bardzo dużo pracy. Allan wyjechał dopiero kilka dni temu, więc jeszcze nie miała jak zatęsknić. Ale gdy zwolni tempo, może jej być trudno – przekonuje źródło Świata Gwiazd.

Jak wyglądały dotychczasowe relacje Edyty i Allana?

 Allan od kilku lat mieszkał osobno, ale spotykali się na śniadanie albo po jej pracy odwiedzał ją w hotelu. Pomagał jej załatwiać różne sprawy. Czasem gdzieś zawiózł. A teraz będzie w Monako – słyszymy od osoby z otoczenia gwiazdy.

Edyta i Allan starają się widzieć szklankę do połowy pełną. W końcu piosenkarka doskonale wie, jak ważne dla artysty jest podróżowanie po świecie i praca z najlepszymi. Sama Górniak od najmłodszych lat żyła na walizkach. Mieszkała w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, a w Portugalii kupiła apartament.

Na szczęście lot trwa tylko 2,5 godziny. I będą spotykać się w pracy, bo razem występują choćby na Sylwestra – kwituje nasz rozmówca.

Przed świętami grafik Edyty pęka w szwach. Gwiazda nie tylko nagrała świąteczny koncert dla TVP, który zostanie dwukrotnie wyemitowany w czasie zbliżającego się Bożego Narodzenia, ale też lada dzień wyleci w trasę po USA, gdzie wraz z innymi artystami zaśpiewa dla Polonii największe świąteczne przeboje i polskie kolędy. W tym czasie relacja Górniak z synem będzie ograniczała się do rozmów przez komunikatory wideo.

Nicole Pniewska, nowa dziewczyna Allana Krupy, fot. Instagram
Nicole Pniewska, nowa dziewczyna Allana Krupy, fot. Instagram
Allan Krupa, pokaz MMC, fot. KAPIF
Allan Krupa, fot. KAPIF
Edyta Górniak, Allan Krupa (3).jpg
Edyta Górniak i Allan Krupa, fot. KAPIF
Edyta Górniak i Allan Krupa na Roztańczonym Narodowym, fot. KAPIF
Edyta Górniak i Allan Krupa, fot. KAPIF
Edyta Górniak i Allan Krupa, fot. KAPIF
Edyta Górniak i Allan Krupa, fot. KAPIF