Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Allan Krupa

Allan Krupa

Syn Edyty Górniak pracuje na etacie
02.05.2024 09:22 Syn Edyty Górniak pracuje na etacie. Tam możecie spotkać Allana

Syn Edyty Górniak szturmem wkroczył do świata show-biznesu. Allan poszedł w ślady mamy i zajmuje się muzyką, ale jak się okazuje nie tylko. Młody mężczyzna pracuje na etacie. Możecie się zdziwić, gdzie go spotkacie.

Allan Krupa
16.04.2024 14:11 Syn Edyty Górniak chciał przejść na Islam. Wspomniał o Koranie

Allan Krupa w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat wiary. Co mówił o przejściu na Islam? Zaskakujące słowa. 

Allan KrupaCo Nicol Pniewska dała Allanowi na urodziny?
28.03.2024 12:02 Już niżej wycałować go nie mogła! Tak ukochana Allana uczciła jego urodziny. Dostał taki prezent, że ho, ho

20 marca Allan Krupa świętował swoje 20. urodziny. W mediach społecznościowych co chwilę pojawiały się posty poświęcone solenizantowi. Na zaskakujący prezent zdecydowała się jego ukochana. Takich całusów szybko się nie pozbędzie. Jak zakochani spędzili ten wyjątkowy dzień?

Edyta Górniak, Allan Krupa
27.03.2024 14:26 Wstrząsające wyznanie Edyty Górniak w dniu 20. urodzin Allana. Jej słowa o synu łamią serce

Edyta Górniak podzieliła się w mediach społecznościowych wzruszającym wpisem z okazji 20. urodzin syna. Wspólnie przeszli przez wiele radosnych, ale i bolesnych momentów. Piosenkarka pierwszy raz opowiedziała o tak prywatnej sprawie. Aż serce się łamie po jej wyznaniu.

Edyta Górniak o śmierci
21.03.2024 13:52 Tylko u nas: Edyta Górniak o "transferze do innej przestrzeni". Ma za sobą mocne przeżycie, którego nigdy nie zapomni

Edyta Górniak wróciła wspomnieniami do świątecznej niespodzianki, jaką przygotował dla niej syn. Padło zaskakujące wyznanie na temat “transferu do innej przestrzeni”.

Allan Krupa/Ewelina Lisowska
26.02.2024 08:20 Syn Górniak zadurzył się w Lisowskiej! Jak ją zobaczy po metamorfozie, to oszaleje jeszcze bardziej

Allan Krupa, prywatnie syn Edyty Górniak, jakiś czas temu wyznał, iż zauroczyła go Ewelina Lisowska. Piosenkarka dodała właśnie nowy post w mediach społecznościowych, gdzie zaprezentowała się w całkiem nowym wydaniu. Jak zareaguje na to młody didżej?

Edyta Górniak
22.02.2024 09:16 Wieści o zaręczynach syna Edyty Górniak. Mama Allana od razu pokazała, co o tym myśli

Allan Enso w ostatnim czasie stworzył bliską więź z córką milionera, Nicol Pniewską. Duet wspólnie nagrywa utwory i chętnie pokazuje kulisy relacji. Niedawno Edyta Górniak musiała odwiedzić syna z powodu jego poważnych planów związanych ze związkiem. Padły pierwsze deklaracje. Wiadomo, jak zareagowała piosenkarka na taką postawę młodzieńca.

Allan Krupa
02.02.2024 17:07 Płyną gratulacje dla Allana Krupy! Oto co ogłosili razem z dziewczyną. Edyta Górniak oszaleje ze szczęścia

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, właśnie podzielił się ze światem radosnymi wieściami. Przeszczęśliwa jest też jego dziewczyna i dumna z syna mama. Co się wydarzyło?

Allan Krupa zmienił nazwisko
09.01.2024 08:18 Allan Krupa zmienił nazwisko, ale... nie przyjął nazwiska matki. Nie zgadniecie, jak się teraz nazywa

Allan Krupa jest synem Edyty Górniak. O mamie zawsze wypowiada się ciepło, podkreślając jej ogromny talent. Inna sytuacja pojawia się jeśli chodzi o jego ojca. Mężczyzna popełnił bardzo poważne przestępstwo. Allan podjął ostateczny krok, aby nie mieć nic wspólnego z ojcem - zmienił nazwisko. Na jakie?

Edyta Górniak, Allan Krupa
07.01.2024 09:21 Znana piosenkarka atakuje Górniak. Chodzi o Allana. Do dyskusji włączył się przyszły teść 19-latka

W świecie polskiego show-biznesu coraz częściej mówi się o jedynym synu Edyty Górniak. Allan Krupa z rozmachem wszedł na rynek muzyczny i wraz z matką wystąpił już na najważniejszym wydarzeniu w roku. Nie wszyscy z entuzjazmem przyjmują jego szybującą karierę. Znana piosenkarka powiedziała, co uważa o promowanie DJ-a. Szybko głos w dyskusji zabrał jego przyszły "teść".

Świąteczna niespodzianka dla Edyty Górniak
25.12.2023 18:59 Tylko u nas: Edyta Górniak była w szoku! To, co Allan zrobił na jej koncercie, wybiło ją z rytmu

Podczas świątecznego koncertu Edyta Górniak przeżyła chwile wielkiego wzruszenia. To, co przygotował dla niej Allan, doprowadziło ją do łez. Wspaniała niespodzianka czekała na diwę!

Gdzie mieszka Allan Krupa?, fot. KAPIF
04.12.2023 18:54 TYLKO U NAS: Wydało się, gdzie teraz mieszka syn Górniak. Nieźle się ustawił. "Edyta jeszcze musi się z tym oswoić"

Gdzie mieszka Allan Krupa? W życiu nastolatka wielkie zmiany. Nie tylko znalazł nową miłość, ale też zmienił miejsce zamieszkania. Jak na tę rewolucję zareagowała Edyta Górniak? 

Jak Allan uczcił urodziny Edyty Górniak?, fot. KAPIF/swiatgwiazd.pl
14.11.2023 17:09 Tak Edyta Górniak świętuje urodziny. Allan zrobił jej piękny prezent. Tylko u nas zdjęcie niespodzianki!

Edyta Górniak 14 listopada świętuje urodziny. Z tej okazji syn przygotował dla niej piękną niespodziankę. Wiemy, jak Allan uczcił święto mamy oraz jakie prezenty jej wręczył. To trzeba zobaczyć.

Edyta Górniak, Allan Krupa
05.11.2023 08:06 Edyta Górniak o wybrance Allana. Wyjawiła, co tak naprawdę ich łączy

O synu Edyty Górniak ponownie zrobiło się głośno z powodu sercowych rozterek. Allan Krupa niedawno zakończył dwuletnią relację, a teraz wzbudził sensacje swoją znajomością ze słynną influencerką. Jego matka skomentowała zawodowe i prywatne plany na przyszłość syna.

Edyta Górniak i Allan Krupa, fot. KAPIF
26.10.2023 19:41 Gwiazdy Super Bowl mogłyby się uczyć od Edyty Górniak! Fani oszaleli na punkcie tego, co zrobiła razem z synem. "Po prostu odrodzenie"

Koniec roku jest niezwykle intensywny dla Edyty Górniak. Występ goni występ, a jakby tego było mało, właśnie do sieci trafiło nagranie, które powstało we współpracy gwiazdy z jej synem Allanem Krupą. Efekt? Kosmiczny.

Edyta Górniak płacze w czasie wywiadu
17.10.2023 10:21 Edyta Górniak zaczęła płakać podczas wywiadu. "Odwrócili się wszyscy". Nikt nie miał pojęcia przez co przeszła

Edyta Górniak udzieliła wywiadu Światu Gwiazd. Gdy padło pytanie o syna, łzy odebrały jej głos. Artystka zdobyła się na bardzo poruszające wyznanie.

Allan Krupa ma nową dziewczynę, fot. KAPiF; TRICOLORS/East News
17.10.2023 08:13 Allan Krupa ma nową dziewczynę. Jest śliczna i piekielnie bogata. To córka milionera!

Allan Krupa niezbyt długo rozpaczał po rozstaniu z Angeliką, o którym całkiem niedawno donosiły media. Wszystko wskazuje na to, że syn Edyty Górniak odnalazł nowy obiekt westchnień, a jego ukochana, podobnie jak on, próbuje swoich sił w muzyce.

Jaka niespodzianka czekała na Edytę Górniak?
30.09.2023 22:02 Edyta Górniak dostała prezent na ściance! Takiego czegoś nie mogła się spodziewać. Mamy zdjęcia

Roztańczony PGE Narodowy 2023. Jak wyglądała Edyta Górniak? Na jaką stylizację postawiła diva? Czekała ją tez niesamowita niespodzianka. I to na oczach fotoreporterów!

Allan Krupa, Edyta Górniak
25.09.2023 10:22 Tyle pieniędzy Allan Krupa potrzebuje do szczęśliwego życia. Podał konkretną sumę

Syn Edyty Górniak ostatnimi czasy coraz częściej pojawia się w show-biznesie. Początkowo zyskał popularność dzięki muzycznej działalności, jednak ostatnie doniesienia o zakończonej relacji wywołały burzę. Teraz Allan Krupa zdradza, ile potrzebuje na wygodne życie. Suma może nieźle zaskoczyć. 

Edyta Górniak przerwała milczenie w sprawie Dariusza Krupy, fot. KAPiF
20.09.2023 14:40 Edyta Górniak przerwała milczenie. Dariusz Krupa zrobił TO własnemu synowi. Tak skrzywdził Allana

Edyta Górniak po latach otworzyła się na temat swojego byłego męża, Dariusza Krupy. W ostatnim wywiadzie nie szczędziła gorzkich słów pod jego adresem i ujawniła, jak ojciec Allana zachował się wobec swojego własnego syna.

Allan Krupa
14.09.2023 19:35 Zarobki syna Edyty Górniak ujawnione. Tyle bierze za jeden występ. Za chwilę przegoni matkę

Allan Krupa ostatnio występuje pod pseudonimem Enso. Syn Edyty Górniak działa w zupełnie innym gatunku muzycznym, niż ona. Karierę zaczął dopiero niedawno, ale już zgarnia stawki, o których wielu mogłoby tylko śnić. Już niedługo znowu zobaczymy go na scenie, a jego wynagrodzenie zwala z nóg.

Edyta Górniak o rozstaniu Allana i Angeliki, fot. YouTube/Instagram
11.09.2023 16:20 Edyta Górniak wskazuje przyczynę rozstania Allana i Angeliki: "Każdy ma swoje racje". Tak wygląda dziś jej kontakt z niedoszłą synową

Edyta Górniak skomentowała rozstanie Allana Krupy z Angeliką Dziedzic. Gwiazda zdradziła, dlaczego jej zdaniem ich relacja nie przetrwała, a także wspomniała, jaki ma teraz kontakt z byłą partnerką syna. To wszystko w rozmowie tylko dla nas.

Allan Krupa, Edyta Górniak
06.09.2023 15:13 Syn Edyty Górniak ujawnia powody rozstania z partnerką. Teraz już wiadomo jak skończył się ich związek

Allan Krupa jeszcze do niedawna był w szczęśliwym związku z Angeliką Dziedzic. Mama wokalisty, Edyta Górniak, bardzo kibicowała tej relacji, jednak młodzi potwierdzili informacje o zerwaniu. Teraz wokalista otworzył się na temat przyczyny rozstania. Para podeszła do kwestii bardzo dojrzale.

Edyta Górniak ma ogromny powód do smutku, chodzi o jej syna, fot. KAPiF
22.08.2023 08:05 Allan Krupa rozstał się z dziewczyną! Jeszcze niedawno plotkowano, że syn Edyty Górniak planuje ślub

Edyta Górniak z całego serca wspierała związek swojego ukochanego syna Allana Krupy, który do szaleństwa zakochany był w swojej 19-letniej partnerce Andżelice. Niestety, nowe doniesienia na temat relacji potomka diwy są powodem do smutku.

Edyta Górniak wyznała, co nie podoba się jej w synu, fot. KAPiF
19.08.2023 14:01 Edyta Górniak wyznała, za co NIE kocha Allanka. To, co robi jedynak jest ciosem prosto w matczyne serce

Edyta Górniak jest dumna ze swojego syna, który osiąga pierwsze sukcesy muzyczne. Artystka przyznała jednak, że jest pewna rzecz, która nie podoba jej się w zachowaniu jedynka. Nigdy tego nie zaakceptuje.

Edyta Górniak podjęła decyzję ws. syna, fot. KAPiF
19.08.2023 10:45 Ostateczna decyzja Edyty Górniak ws. syna. Allan musi radzić sobie sam! Gwiazda jest nieugięta

Edyta Górniak nie zamierza rozpieszczać syna? Gwiazda podjęła właśnie ważną decyzję, która nie do końca może spodobać się początkującemu piosenkarzowi. Argumenty wokalistki są nie do przebicia.

Edyta Górniak zaprezentowała się w nietypowym wydaniu, fot. TRICOLORS/East News
10.07.2023 20:51 Edyta Górniak pokazała się w takim wydaniu, że musiała zasłonić twarz. Już sama fryzura wprawia w osłupienie

Edyta Górniak jest bardzo dumna ze swojego syna. Po jego występie w Jaworznie połączyła się z nim przez komunikator wideo. Wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych screen z konwersacji. To tak wygląda w domowych pieleszach.

Testament Edyty Górniak. Co zapisała Maryli Rodowicz?
05.07.2023 04:57 Testament Edyty Górniak. Uwzględniła nawet Marylę Rodowicz. To się nazywa gest

Edyta Górniak spisała testament. Zdradziła, co zapisała Maryli Rodowicz. To piękny gest ze strony diwy, którego mało kto by się spodziewał. 

  • 1
  • 2